BIBLIOTEKA

„Jeigu norite, kad jūsų vaikai užaugę gyventų gerai, laimingai ir turtingai, išmokykite juos skaityti knygas“.

Andrius Mamontovas

Veiklos kryptys: Kaupti vadovėlių, knygų, mokymo priemonių fondą, garantuojantį galimybę gimnazijai įgyvendinti mokymo planus ir siekius. Teikti moksleiviams informaciją, padedančią gauti siekiamą išsilavinimą.

Bibliotekoje yra apie 300 skaitytojų;
Fondas
• 10300 egz. spaudinių, vaizdinių, garsinių, elektroninių ir kt. dokumentų;
• Vadovėlių – 7500 egz.

Skaitykloje yra šešios kompiuterizuotos darbo vietos lankytojams. Yra galimybė naudotis internetu, atsispausdinti, teikiama skenavimo paslauga. Gimnazijos bibliotekoje įdiegta „MOBIS“ informacinė sistema. Ši sistema leidžia automatizuoti visus bibliotekinius procesus nuo dokumento gavimo, jo aprašymo iki skaitytojų aptarnavimo. Viešoji prieiga prie bibliotekos katalogo suteikia galimybę bibliotekos skaitytojams (mokytojams, mokiniams) atlikti paiešką, užsakyti dokumentą bibliotekoje, matyti savo formuliaro duomenis.

Neturite galimybės atvykti į biblioteką pasiimti ar pratęsti leidinio grąžinimo laiką, kad netaptumėte bibliotekos skolininku? Reikia informacijos arba norite rezervuoti Jums reikalingą knygą iš anksto? Norite gauti informaciją, susijusią su bibliotekos teikiamomis paslaugomis, jos fondais, gauti prisijungimus prie virtualaus bibliotekos katalogo?… Rašykite  ir klauskite  Vida.Barauskiene@setosgimnazija.lt  nurodydami  savo vardą, pavardę ir klasę, kurioje mokotės.

Gimnazijos biblioteka ir skaitykla – tai ne tik knygų saugykla ir vieta kur galima susirasti reikalingą informaciją, čia galima puikiai praleisti laiką, pabendrauti.

Bibliotekos darbo laikas: 7.30 – 16.00