„Jeigu norite, kad jūsų vaikai užaugę gyventų gerai, laimingai ir turtingai, išmokykite juos skaityti knygas“.

Andrius Mamontovas

Veiklos kryptys: Kaupti vadovėlių, knygų, mokymo priemonių fondą, garantuojantį galimybę gimnazijai įgyvendinti mokymo planus ir siekius. Teikti moksleiviams informaciją, padedančią gauti siekiamą išsilavinimą.

Darbo laikas: 7:30 – 16:00

Bibliotekoje dirba Vida Barauskienė

El.paštas: setos_biblioteka@yahoo.com

Bibliotekoje yra apie 360 skaitytojų;
Naudojama kompiuterinė mokyklų bibliotekų programa MOBIS;
Fondas
• 10521 egz. spaudinių, vaizdinių, garsinių, elektroninių ir kt. dokumentų;
• Vadovėlių – 8967 egz.
Bibliotekoje ir skaitykloje jūs galite: praleisti pertrauką ar laisvą pamoką, susipažinti su čia nuolat rengiamomis parodomis ir įvairiomis ekspozicijomis, savarankiškai mokytis, dirbti kompiuteriu, naudotis internetu, skeneriu, spausdintuvu ar kopijavimo aparatu, rasti informacijos apie profesijas, tolimesnes studijas aukštosiose, aukštesniosiose ar profesinėse mokyklose.

biblioteka4 biblioteka3

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal