MINTINIO SKAIČIAVIMO KONKURSAS

2017-12-14 14:43:35
Mintinis skaičiavimas – puiki smegenų mankšta. Gruodžio 12 dieną Gimnazijoje vyko matematikos mintino skaičiavimo konkursas. Jame dalyvavo Šėtos gimnazijos bei Jonavos r. Bukonių mokyklos - daugiafunkcio cen...
Skaityti plačiau...

MINTINIO SKAIČIAVIMO KONKURSAS

2017-12-14 14:43:35

NETRADICINĖ PAMOKA „SENIEJI AMATAI“

2017-12-13 17:23:37

„BEBRAS“

2017-12-06 13:08:01
« Grįžti atgal

MOKYTOJAI


GIN_0250 MK CC--5

 

GIMNAZIJOS PEDAGOGINIŲ DARBUOTOJŲ SĄRAŠAS

 

 

Eil. Nr.

Vardas pavardė

Dalykas, kvalifikacinė kategorija

Auklėjamoji klasė

1.  Baltrūnas Virginijus  Technologijų mokytojas metodininkas
2.  Barauskienė Vida  Bibliotekos vedėja
3.  Bložienė Jūratė  Specialioji pedagogė metodininkė, logopedė
4.  Boreišienė Gintarė  Dailės mokytoja 7
5.  Burbienė Zita  Pradinių klasių mokytoja metodininkė 1P, 2P, 3P
6.  Chomenkienė Lena  Vyr. anglų kalbos ir vokiečių kalbos mokytoja IIb
7.  Danilevičius Mindaugas  Direktorius
8.  Dirsė Valdas  Informacinių technologijų mokytojas metodininkas
9.  Glebauskienė Vijolė  Informacinių technologijų mokytoja metodininkė, matematikos mokytoja  5
10.  Jakienė Ilona  Socialinė pedagogė
11.  Jarmolavičiutė Živilė  Biologijos mokytoja
12.  Janovskis Aleksandras  Futbolo būrelio vadovas
13.  Kiaulakis Vladas  Kūno kultūros mokytojas metodininkas, istorijos mokytojas
14.  Palekienė Sandra  Vyr. anglų kalbos mokytoja
15.  Kleivienė Vaidutė  Matematikos mokytoja metodininkė  8
16.  Kleivienė Zinaida  Pradinių klasių mokytoja metodininkė  1
17.  Kotinskas Arūnas  Muzikos mokytojas
18.  Krivickienė Irma  Chemijos mokytoja metodininkė  Ia
19.  Kutrienė Loreta  Vyresnioji specialioji pedagogė  IV
20.  Kvasnauskienė Audronė  Matematikos mokytoja metodininkė
21.  Kuisienė Daiva  Muzikos mokytoja
22.  Marozienė Ledina  Istorijos mokytoja metodininkė
23.  Motiejūnienė Giedrė  Pradinių klasių mokytoja metodininkė 2
24.  Nagevičienė Elona   Kūno kultūros mokytoja metodininkė  Ib
25.  Noreikienė Daiva  Vyresnioji auklėtoja
26.  Pakienienė Rasa  Vyresnioji šokio mokytoja
27.  Pečiulytė Audronė   Istorijos mokytoja ekspertė
28.  Petrosevičienė Vida  Vyresnioji lietuvių kalbos mokytoja
29.  Podžeckienė Galina  Pailgintos dienos grupės auklėtoja, technologijų mokytoja
30.  Tekunova Jurgita  Vyresnioji anglų kalbos mokytoja III
31.  Rinkevičienė Indrė   Anglų kalbos mokytoja
32.  Rugienienė Lina  Vyresnioji pradinių klasių mokytoja  4b
33.  Šidlauskienė Regina   Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
34.  Širkienė Neringa  Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
35.  Vaicekauskaitė Lina  Vyresnioji tikybos mokytoja  6
36.  Vasiljevienė Inesa   Geografijos mokytoja
37.  Vėžienė Astra  Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
38.  Zubieliauskienė Danguolė  Pradinių klasių mokytoja metodininkė 2
39.  Zubko Ina   Vyresnioji rusų kalbos mokytoja