VADOVĖLIŲ TAUSOJIMO AKCIJA

2017-10-19 08:32:28
Skaityti plačiau...

VADOVĖLIŲ TAUSOJIMO AKCIJA

2017-10-19 08:32:28

„VERDAM, KEPAM IR RAGAUJAM“

2017-10-18 13:59:00

GRIPO ATVEJŲ DAUGĖJA – LAIKAS SKIEPYTIS!

2017-10-18 12:35:18
« Grįžti atgal

PASIEKIMAI


Sveikiname !!!

Rajono mokyklų žaidynių kaimo vietovių virvės traukimo varžybų I vietos laimėtojus:

8a klasės mokinį

Eisviną Grigaravičių,

Ia klasės mokinius:

Livetą Ramoškaitę,

Remigijų Jalinską,

Karolį Ulicką,

IIa klasės mokinius:

Deividą Markevičių,  

Darių Jucevičių,

IIb klasės mokinį

Visvaldą Čeponį,

III klasės mokinį

Karolį Šeduikį,

IV klasės mokinius:

Aurimą Ulicką,

Luką Šablevičių

 

 ir jų mokytoją Vladą Kiaulakį už puikų mokinių paruošimą.


Sveikiname !!!

Respublikos mokyklų žaidynių kaimo mokyklų lengvosios atletikos merginų komandą – III vietos ir vaikinų komandą – II vietos laimėtojas:

7 klasės mokinę

Inetą Savukynaitę,

8a klasės mokinius:

Martyną Paulauskaitę,

Irmą Bilevičiūtę,

Eisviną Grigaravičių

IIa klasės mokinį

Martyną Mockų,

IIb klasės mokinę

Giedrę Sakalauskaitę,

III klasės mokinę

Dovilę Kartanaitę,

IV klasės mokinius:

Tadą Zubrų,

Rimgaudą Duderanką,

Evaldą Šalkauską, Mantą Norbutą

ir jų mokytojus Eloną Nagevičienę ir Vladą Kiaulakį už puikų mokinių paruošimą.

 


 

Sveikiname !!!

Respublikos mokyklų žaidynių kaimo mokyklų lengvosios atletikos laimėtojus:

8a klasės mokines:

Martyną Paulauskaitę, I vieta,

Irmą Bilevičiūtę, II vieta,

IV klasės mokinius:

Tadą Zubrų, I vieta,

Rimgaudą Duderanką, III vieta,

Evaldą Šalkauską, II vieta,

 

ir jų mokytojus Eloną Nagevičienę ir Vladą Kiaulakį už puikų mokinių paruošimą.


 

Sveikiname !!!

Respublikinių turizmo technikos varžybų
„Žygūnas 2016“ naktinio orientavimosi
I vietos laimėtojas:

4a klasės mokines:

Austėją Gulbinaitę,

Viltę Stašaitytę,

Gabrielę Šeduikytę,

Laurą Rimkutę

  ir jų mokytoją Eloną Nagevičienę už puikų mokinių paruošimą.

 


 

Sveikiname !!!

Rajono anglų kalbos kūrybinio rašinio konkurso laimėtojas:

Ia klasės mokinę

Andželiką Samsonovaitę — II vieta,

IV klasės mokinę

Milaną Augustauskaitę — III vieta

ir jų mokytojas Jurgitą Puskepalytę ir Jurgą Vaičekonienę  už puikų mokinių paruošimą.

 


 

Sveikiname !!!

Rajono 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkurso II vietos laimėtoją

3a klasės mokinę

Viltę Maziliauskaitę

ir jos mokytoją Ritą Pupkuvienę už puikų mokinės paruošimą.

 


 

Sveikiname !!!

Respublikinio konkurso „Sidabro vainikėlis 2016” rajoninio etapo laureatės vardo laimėtoją

IV klasės mokinę

Arūnę Dranseikaitę

ir jos mokytoją Gintarę Boreišienę už puikų mokinės paruošimą.

 


 

Sveikiname !!!

Rajono mokyklų žaidynių 2005 m. ir jaunesnių mokinių lengvosios atletikos trikovės varžybų merginų ir vaikinų komandas, I vietos laimėtojas:

4a klasės mokinius:

Austėją Gulbinaitę,

Viltę Stašaitytę,

Motiejų Šidlauską,

Gabrielę Šeduikytę,

Laurą Rimkutę,

Klaudijų Bėkėšą

4b klasės mokinius:

Mintę Maziliauskaitę,

Rusnę Kachanauskaitę,

Liutaurą Šilkaitį,

Meinardą Dirsę,

Nojų Taujanską,

Nojų Lankelį

ir jų mokytojus Zinaidą Kleivienę ir Vladą Kiaulakį už puikų mokinių paruošimą.

 


 

Sveikiname !!!

Rajono mokyklų žaidynių kroso estafetės varžybų II vietos laimėtojus:  

5 klasės mokinę

Ramintą Pavlavičiūtę, 

8a klasės mokines:

Martyną Paulauskaitę, 

Irmą Bilevičiūtę, 

Ia klasės mokinį

Remigijų Jalinską, 

IIa klasės mokinį

Luką Kybartą, 

IIb klasės mokinę

Giedrę Sakalauskaitę, 

IV klasės mokinius:

Rimgaudą Duderanką, 

Mantą Šilanską 

ir jų mokytoją Vladą Kiaulakį už puikų mokinių paruošimą.

 


 

Sveikiname !!!

Rajono mokyklų žaidynių virvės traukimo varžybų I vietos laimėtojus:

Ia klasės mokinius:

Remigijų Jalinską,

Karolį Ulicką,

IIa klasės mokinius:

Deividą Markevičių,  

Darių Jucevičių,

IIb klasės mokinius:

Arnbą Zavacką,

Visvaldą Čeponį,

III klasės mokinį

Karolį Šeduikį,

IV klasės mokinius:

Aurimą Ulicką,

Luką Šablevičių

 

 ir jų mokytoją Vladą Kiaulakį už puikų mokinių paruošimą.

 


 

Sveikiname !!!

Rajono informacinių technologijų olimpiados III vietos laimėtojus

7 klasės mokinį

Edviną Dambrauską,

II b klasės mokinį

Ričardą Adomaitį

ir jų mokytojus Vijolę Glebauskienę ir Valdą Dirsę už puikų mokinių paruošimą.

 


 

Sveikiname !!!

Konkurso “Europietiškos dainos fiesta 2016” nominacijos “Už artistiškumą” laimėtojas:

8a klasės mokines:

Rositą Deikutę,

Rūtą Jacinaitę, 

8b klasės mokines:

Andrėją Sadauskaitę,

Liną Sliesoraitytę,

Živilę Kerbelytę

 ir jų mokytoją Živilę Būdienę už puikų mokinių paruošimą.

 


 

Sveikiname !!!

Respublikinio svetainių kūrimo konkurso II vietos laimėtoją

7 klasės mokinį

Edviną Dambrauską

ir jo mokytoją Vijolę Glebauskienę už puikų mokinio paruošimą.

 


 

Sveikiname !!!

Rajono teisinių žinių konkurso „Temidė“

II vietos laimėtojus

III klasės mokines:

Ramintą Čiplytę,

Dianą Norbutaitę,

Karoliną Ramanauskaitę,

Kotryną Šulcaitę,

IV klasės mokinius:

Modestą Šliką,

Tadą Zubrų

ir jų mokytojas Živilę Būdienę ir Iloną Jakienę už puikų mokinių paruošimą.

 


 

Sveikiname !!!

Rajono 2-4 klasių mokinių lietuvių kalbos diktanto konkurso

„Rašau diktantą 2016“ III vietos laimėtoją

3b klasės mokinę

Ainą Tkačenko

 ir jos mokytoją Ernestą Pečiulienę už puikų mokinės paruošimą.

 

Aina Tkacenko

 


 

Sveikiname !!!

Rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių žaidynių “Drąsūs, stiprūs, vikrūs” zoninių varžybų  II vietos laimėtojus:

4a klasės mokinius:

Augustę Gulbinaitę,

Austėją Gulbinaitę,

Viltę Stašaitytę,

Motiejų Šidlauską,

Gabrielę Šeduikytę,

Radvilę Bikelytę,

Laurą Rimkutę,

Aurimą Kerbelį,

Arminą Bilevičių,

4b klasės mokinius:

Mintę Maziliauskaitę,

Rusnę Kachanauskaitę,

Liutaurą Šilkaitį,

Meinardą Dirsę,

Nojų Taujanską,

Nojų Lankelį

 ir jų mokytoją Zinaidą Kleivienę už puikų mokinių paruošimą.

 


 

Sveikiname !!!

Rajono mokyklų mokinių “Drąsūs, stiprūs, vikrūs” varžybų  III vietos laimėtojus:

 

5 klasės mokinius:

Ramintą Pavlavičiūtę,

Martyną Jokubaitį,

Dangirą Čiplį,

Alaną Dzimavičių,

 

6 klasės mokinius:

Simoną Ivanovaitę

Ievą Kubiliūnaitę,

Gloriją Lukoševičiūtę,

Vestiną Morkūnaitę,

Ernestą Pečiulytę,

Luką Kulakauską,

Deividą Šeduikį,

Tomą Sliesoraitį

ir jų mokytoją Vladą Kiaulakį už puikų mokinių paruošimą.

 


 

Sveikiname !!!

Rajono technologijų olimpiados III vietos laimėtoją

IV klasės mokinį

Paulių Mockų

 

 ir jo mokytoją Virginijų Baltrūną už puikų mokinio paruošimą.

 


 

Sveikiname !!!

 

Lietuvos mokyklų žaidynių štangos spaudimo finalinių varžybų laimėtojus:

II a klasės mokinį

Paulių Mikalauską, IIa kl., III vieta,

IV klasės mokinį

Domantą Čeponį, III vieta

 

 ir jų mokytoją Vladą Kiaulakį už puikų mokinių paruošimą.

 


 

Sveikiname !!!

Rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybų  I vietos laimėtojus:

4a klasės mokinius:

Augustę Gulbinaitę,

Austėją Gulbinaitę,

Viltę Stašaitytę,

Motiejų Šidlauską,

Gabrielę Šeduikytę,

Radvilę Bikelytę,

Laurą Rimkutę,

Aurimą Kerbelį,

4b klasės mokinius:

Mintę Maziliauskaitę,

Rusnę Kachanauskaitę,

Liutaurą Šilkaitį,

Meinardą Dirsę,

Nojų Taujanską,

Nojų Lankelį

 ir jų mokytoją Zinaidą Kleivienę už puikų mokinių paruošimą.

 

 


 

Sveikiname !!!

Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo pirmenybių III vietos laimėtoją

 Tadą  Zubrų,

šuolis į tolį, 6,65 m

 

ir jo mokytoją Vladą Kiaulakį už puikų mokinio paruošimą.

 

 

 


 

Sveikiname !!!

Lietuvos mokyklų žaidynių štangos spaudimo tarpzoninių varžybų I vietos laimėtojus:

Ia klasės mokinius:

Livetą Ramoškaitę, I vieta,

Karolį Ulicką, II vieta,

IIa klasės mokinius:

Paulių Mikalauską, IIa kl., I vieta,

Deividą Markevičių, IIa kl.,

Martyną Mockų, IIa kl.,

III klasės mokinį

Karolį Šeduikį, II vieta,

IV klasės mokinius:

Domantą Čeponį, I vieta,

Aurimą Ulicką,

 

 ir jų mokytoją Vladą Kiaulakį už puikų mokinių paruošimą.

 


 

Sveikiname !!!

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo mokyklų merginų zoninių varžybų II vietos
laimėtojas:
4a klasės mokinę
Augustę Gulbinaitę,
5 klasės mokinę
Orintą Kasparavičiūtę,
6 klasės mokines:
Redą Gulbinaitę,
Simoną Ivanovaitę,
Ernestą Pečiulytę,
Gloriją Lukoševičiūtę,
7 klasės mokinę
Ugnę Raževičiūtę

ir jų mokytoją Aleksandrą Janovskį už puikų mokinių paruošimą.

 


 

Sveikiname !!!

Kaimo vietovių mokyklų mokinių žaidynių finalinių kvadrato varžybų III vietos laimėtojus:

4a klasės mokinius:

Austėją Gulbinaitę,

Viltę Stašaitytę,

Motiejų Šidlauską,

Arminą Bilevičių,

Gabrielę Šeduikytę,

4b klasės mokinius:

Mintę Maziliauskaitę,

Rusnę Kachanauskaitę,

Liutaurą Šilkaitį,

Nojų Lankelį,

Meinardą Dirsę

 ir jų mokytoją Zinaidą Kleivienę už puikų mokinių paruošimą.

 

DSC_0381 DSC_0386 DSC_0375 DSC_0357 DSC_0141 DSC_0355

 


 

Sveikiname !!!

Rajono mokinių mokyklų žaidynių svarsčių rovimo varžybų I vietos laimėtojus:

Ia klasės mokinius:

Livetą Ramoškaitę, I vieta,

Karolį Ulicką, II vieta,

IIa klasės mokinius:

Paulių Mikalauską, IIa kl., I vieta,

Deividą Markevičių, IIa kl., II vieta,

Martyną Mockų, IIa kl., IIIvieta,

III klasės mokinį:

Karolį Šeduikį, II vieta,

IV klasės mokinius:

Domantą Čeponį, I vieta,

Aurimą Ulicką, I vieta

ir jų mokytoją Vladą Kiaulakį už puikų mokinių paruošimą.

 


 

Sveikiname !!!

Kėdainių rajono mokyklų pirmokų vaikų futbolo turnyro „Pirmokų lyga”

varžybų II vietos laimėtojus:

Luką Eigirdą,

Austėją Marazaitę,

Kasparą Mockų,

Elviną Pagrandį,

Austėją Račkevičiūtę,

Remigijų Ruzą,

Ameliją Šidlauskaitę,

Igną Tumėną,

Domą Tumėną,

MilvidaąTuskevičių,

Rugilę Telvoševičiūtę,

Kamilę Zaukaitę

 ir jų mokytoją Danguolę Zubieliauskienę už puikų mokinių paruošimą.

 

20160115_140627 DSC_3090 DSC_3105 DSC_3115

 


 

Sveikiname !!!

 

Giesmių konkurso „Gailestingumo įkvėpti”

Grand Prix laimėtojas:

8a klasės mokines

Rositą Deikutę,

Rūtą Jacinaitę,

8b klasės mokines:

Andrėją Sadauskaitę,

Liną Sliesoraitytę,

Živilę Kerbelytę,

Rūtą Urbonavičiūtę,

ir jų mokytojas Živilę Būdienę ir

Liną Vaicekauskaitę už puikų mokinių paruošimą.

 

Giesmiu konkursas_02_05 

 


 

Sveikiname !!!

 

Aukštaitijos taurės lengvosios atletikos vaikų ir jaunučių amžiaus varžybų laimėtojus:

8a klasės mokinius:

Eisviną Grigaravičių,

rutulio stūmimas, 13,44 m – I vieta,

Martyną Paulauskaitę,

šuolis į tolį, 4,87 m – II vieta,

šuolis į aukštį, 1,45 m – II vieta,

4a klasės mokinį

Motiejų Šidlauską,

šuolis į aukštį, 1,20 m – II vieta

ir jų mokytoją Vladą Kiaulakį už puikų mokinių paruošimą.

 


 

Sveikiname !!!

 

Kaimo vietovių mokyklų mokinių žaidynių zoninių kvadrato varžybų nugalėtojus:

4a klasės mokinius:

Augustę Gulbinaitę,

Austėją Gulbinaitę,

Viltę Stašaitytę,

Motiejų Šidlauską,

Arminą Bilevičių,

Klaudijų Bėkėšą,

4b klasės mokinius:

Mintę Maziliauskaitę,

Rusnę Kachanauskaitę,

Liutaurą Šilkaitį,

3a klasės mokinį:

Eriką Kripcevičių

ir jų mokytoją Zinaidą Kleivienę už puikų mokinių paruošimą.

 

DSC_0101 DSC_0122 DSC_0136 DSC_0141

 

2016 – 01 – 25

 


 

Sveikiname !!!

 

Rajono mokyklų mokinių žaidynių stalo teniso  varžybų II vietos laimėtojus:

5 klasės mokinį

Martyną Jokubaitį

7 klasės mokinę

Silviją Matulytę

8a klasės mokinę

Martyną Paulauskaitę

Ia klasės mokinius:

Rytį Paunksnį,

Saimoną Raubą,

Algimantą Svaldenį,

 jų mokytojus Eloną Nagevičienę ir Vladą Kiaulakį už puikų mokinių paruošimą.

 

Stalo ten_01_19_IIv3

 

2016 – 01 – 21

 


 

Sveikiname !!!

Lietuvos mokyklų žaidynių merginų mažojo futbolo 5×5 zoninių varžybų II vietos laimėtojas:
4a klasės mokines:
Augustę Gulbinaitę,

Austėją Gulbinaitę,

Gabrielę Šeduikytę,

6 klasės mokines:

Redą Gulbinaitę,

Simoną Ivanovaitę,

Ernestą Pečiulytę,

Gloriją Lukoševičiūtę,

7 klasės mokinę:

Ugnę Raževičiūtę

ir jų mokytoją Aleksandrą Janovskį už puikų mokinių paruošimą.

 

Zonos futbolo 5×5 rezultatų lentelė rasite čia >>>

 

20160115_140627

2016 – 01 – 18

 


 

Sveikiname !!!

Lietuvos mokyklų futbolo žaidynių varžybų nugalėtojas

4a klasės mokines: Augustę Gulbinaitę, Austėją Gulbinaitę, Gabrielę Šeduikytę,

6 klasės mokines: Redą Gulbinaitę, Simoną Ivanovaitę, Ernestą Pečiulytę,

 Gloriją Lukoševičiūtę,

7 klasės mokinę: Ugnę Raževičiūtę

 

ir jų mokytoją Aleksandrą Janovskį už puikų mokinių paruošimą.

 

2015 – 12 – 15

 


 

Sveikiname !!!

 

Lietuvos mokinių žaidynių kaimo vietovių mokyklų zoninių kvadrato varžybų nugalėtojus

Augustę Gulbinaitę, Austėją Gulbinaitę, Viltę Stašaitytę, Motiejų Šidlauską, Arminą Bilevičių, Klaudijų Bėkėšą, Mintę Maziliauskaitę, Rusnę Kachanauskaitę, Liutaurą Šilkaitį, Eriką Kripcevičių, Gabrielę Šeduikytę

ir jų mokytoją Zinaidą Kleivienę už puikų mokinių paruošimą.

2015-12-12

 


 

Sveikiname !!!

 

Šiaulių rajono atvirų pirmenybių (lengvoji atletika) nugalėtojus:

ir jų mokytoją Vladą Kiaulakį už puikų mokinių paruošimą.

Tadą Zubrų (šuolis į aukštį – 1,90 m, šuolis į tolį – 6,53 m) – I vieta

Evaldą Šalkauską (rutulio stūmimas – 14,23 m) -III vieta

 

2015-12-09

 


 

Sveikiname !!!

IIb klasės mokinį

Martyną Pavlavičių

rajono mokinių 5-IV klasių technologijų olimpiadoje užėmus 1-ąją vietą !

Mokinį olimpiadai ruošė informacinių technologijų mokytojas metodininkas V.Dirsė

 


 

Sveikiname !!!

gimnazijos vaikinų I, III, IV klasių komandą:

K.Ožolą, D.Čeponį, A.Ulicką, L.Šablevičių, E.Chanecką, K.Šeduikį, M.Mockų, A.Zavacką

rajono mokinių olimpinio festivalio virvės traukimo varžybose

iškovojus 1-ąją vietą !

 Mokinius varžyboms paruošė kūno kultūros mokytojas metodininkas V.Kiaulakis.

 


 

Sveikiname !!!

8a ir 8b klasių mokines:

R.Rimgailę, P.Butkevičiūtę, M.Urbonaitę, K.Korsokovaitę, V.Ivaškevičiūtę

Kauno Arkivyskupijos 8-ų klasių moksleivių

 tikybos olimpiadoje „garstyčios grūdasʾ2015“

tapus laureatėmis !

Mokines olimpiadai ruošė tikybos vyr. mokytoja L.Vaicekauskaitė

 


 

Sveikiname !!!

Kėdainių r. mokinių olimpinio festivalio vaikų trikovės varžybose iškovojus

 1-ąją komandinę vietą

3-4 kl. mergaičių komandą :

E.Tautkevičiūtę, R.Pavlavičiūtę, A.Gulbinaitę, V.Stašaitytę, G.Šeduikytę,

L.Rimkutę, R.Kachanauskaitę.

  iškovojus 2-ąją vietą

berniukų komandą:

D.Čiplį, E.Vainutį, T.Mockų, M.Jokubaitį, M.Šidlauską, N.Lankelį, L.Ulicką.

Mokinius varžyboms ruošė pradinių kl. mokytoja metodininkė Z.Kleivienė.

 


 

Sveikiname !!!

8a klasės mokinį

Dovydą Lapajevą

 Kėdainių r. 8 klasių rusų kalbos olimpiadoje užėmus 2-ąją vietą

Mokinį olimpiadai ruošė rusų klabos vyresnioji mokytoja I.Zubko.

 


 

Sveikiname !!!

 

1 klasės mokinį

Jokūbą Saudargą

rajono meninio skaitymo konkurse „Su knyga – per gyvenimą“

užėmus 2-ąją vietą.

Mokinį konkursui ruošė pradinių klasių mokytoja metodininkė G.Motiejūnienė.

 


 

Sveikiname !!!

E.Alūzaitę (IIb kl.) ir K.Kužmarskytę (IV kl.)

respublikinėje tikybos konferencijoje

 „Prabilkit į širdį“.

pelniusioms „Geriausio ir brandžiausio” pranešimo nominaciją.

 Mokines konferencijai ruošė tikybos vyr. mokytoja L.Vaicekauskaitė

 


 

Sveikiname !!!

4 klasės mokinius:

R.Ramanauskaitę, V.Stanišauskaitę, L.Ulicką, O. Kasparavičiūtę, , V.Mikuckaitę

laimėjus 2 ąją vietą

rajono 4-ų klasių viktorinoje

,,Irkis į gilumą“.


 

Sveikiname !!!

gimnazijos vaikinų komandą

rajono mokinių olimpinio festivalio virvės traukimo varžybose

iškovojus 1-ąją vietą !

 Vaikinus varžyboms ruošė kūno kultūros mokytojas metodininkas V.Kiaulakis

 


 

Sveikiname !!!

6 klasės mokinį

Edviną Dambrauską

rajono mokinių 5-IV klasių technologijų olimpiadoje (5-6 klasių mokinių tarpe)

užėmus 1-ąją vietą !

Mokinį olimpiadai ruošė technologijų mokytoja metodininkė V.Glebauskienė.


 

Sveikiname !!!

5 klasės mokinius

Airidą Didžiulį ir Nedą Rimkų

nacionaliniame vaizduojamųjų menų projekte-konkurse

,,UBUNTU – aš esu, nes esi tu”

tapus laureatais !

Mokinius konkursui ruošė dailės mokytoja Gintarė Boreišienė.

 


 

Sveikiname !!!

 

2 klasės mokinę

Ainą Tkačenko

rajono diktanto konkurse užėmus III-ąją vietą.

Mokinę moko vyr.pradinių klasių mokytoja Ernesta Pečiulienė.

 


 

Sveikiname !!!

 

IV klasės mokinę

Karoliną Kužmarskytę

rajono rusų meninio skaitymo konkurse

užėmus III-ąją vietą.

Mokinę konkursui ruošė vyresnioji rusų kalbos mokytoja Ina Zubko.

 


 

Sveikiname !!!

 

7a klasės mokinį

Robertą Liną Grigonį

rajono 5 – 8 klasių matematikos olimpiadoje užėmus II-ąją vietą.

 Mokinį olimpiadai ruošė vyr. matematikos mokytoja Vaidutė Kleivienė.

 


 

Sveikiname !!!

 

IV klasės mokinę

Gabrielę Nagevičiūtę

rajono dailės olimpiadoje ,,Lietuvos dvarų istorijos“

užėmus II-ąją vietą.

 


 

Sveikiname !!!

 

raštingiausio gimnazijos mokinio konkurso dalyves ir nugalėtojas:

Andželiką Samsonovaitę (8 b kl.), Milaną Augustauskaitę (III kl. ) ir

Karoliną Kužmarskytę (IV kl.).

 


 

Sveikiname !!!

 

2b klasės mokinę

Godą Bučytę,

rajono dailaus rašto konkurse užėmus III-ąją vietą.

Mokinę konkursui ruošė vyr.pradinių klasių mokytoja Ernesta Pečiulienė.

 


 

Sveikiname !!!

 

IIb klasės mokinę

Eveliną Alūzaitę,

 rajono technologijų olimpiadoje savo amžiaus grupėje (I-II kl.) tekstilės srityje

užėmus I-ąją vietą.

Mokinę olimpiadai ruošė technologijų mokytoja metodininkė

Regina Rylienė.

 


 

Sveikiname !!!

IV klasės mokinį

Arminą Dranseiką,

 rajono technologijų olimpiadoje savo amžiaus grupėje (III-IV kl.)

konstrukcinių medžiagų srityje užėmus I-ąją vietą.

Mokinį olimpiadai ruošė technologijų mokytojas metodininkas

 Virginijus Baltrūnas.

 


 

Sveikiname !!!

 

III klasės mokinę

Karoliną Kužmarskytę

respublikinėje technologijų olimpiadoje užėmus

III –ąją vietą

Dėkojame mokytojai R.Rylienei už pagalbą rengiantis olimpiadai

 


 

Sveikiname !!!

 

Mantą Šilanską IIb kl. mokinį

anglų kalbos konkurse „Olimpis“ laimėjus II-ojo laipsnio diplomą.

Dėkojame anglų kalbos mokytojai I.Martusevičiūtei už mokinio paruošimą.

 


 

Sveikiname !!!

 

Karoliną Kužmarskytę III kl. mokinę

rusų kalbos „Kengūra 2014“ konkurse laimėjus auksinį diplomą!!!

Dėkojame rusų kalbos vyr. mokytojai I.Zubko už mokinės paruošimą.

 


 

Sveikiname !!!

 

Liną Sliesoraitytę 6b klasės mokinę

rajono  informacinių technolgijų olompiadoje (5-6 kl. mokinių grupėje)

 užėmus III-ąją vietą.

Dėkojame informacinių technologijų mokytojai metodininkei V.Glebauskienei

už mokinės paruošimą.

 


 

Sveikiname !!!

 

7b klasės mokinę

Viktoriją Kulytę

rajono matematikos olimpiadoje užėmus I-ąją vietą

Dėkojame mokytojai Robertai Šidlauskienei už mokinės parengimą.

 


 

Sveikiname !!!

 

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

Tradicinio Kovo 11-osios bėgimo varžybų nugalėtojus

8-IV kl.

Ernestą Mikalauskaitę (III kl.) – I vieta

Valeriją Podžeckaitę (IIa kl.) – II vieta

Giedrę Sakalauskaitę (8b kl.) – III vieta

Donatą Zauką (IV kl.) – Ivieta

Rimgaudą Duderanką (IIa kl.) – II vieta

Mantą Šilanską (IIb kl.) – II vieta

5-7 kl.

Mariją Džimavičiūtę (7a kl.) –  I vieta

Martyną Paulauskaitę (6a kl.) – II vieta

Skirmantė Masionytė (6b kl.) – III vieta

Mantą Kybartą ( 7a  kl.) – I vieta

Domantą Stanislovavičių (6a kl.) – II vieta

Roką Kybartą ( 6b  kl.) – III vieta

Dėkojame renginio rėmėjams Šėtos seniūnijos seniūnui P.Pupkui, mokytojui A.Skinuliui, kūno kultūros mokytojams V.Kiaulakiui, E.Nagevičienei.

 

 

 

 


 

Dėkojame!

už dalyvavimą rajono dailės olimpiadoje

Ievai Kleivaitei (8a kl.)

Arūnei Dranseikaitei (IIa kl.)

Andželikai Miliauskaitei (IV kl.)

Sveikiname

Paulių Galinį (IV kl.)

užėmus III-ąją vietą.

Andželikos darbas Arūnės darbas Ievos darbas Pauliaus darbas

 


 

Sveikiname!

Laurą Gudaitytę (III kl.)

rajono rusų kalbos olimpiadoje užėmus III-ąją vietą.

Dėkojame mokytojai I.Zubko už pagalbą rengiantis olimpiadai


 


 

Sveikiname

Karoliną Kužmarskytę (III kl.)

rajono rusų kalbos meninio skaitymo konkurse

užėmus I-ąją vietą

Dėkojame mokytojai I.Zubko už pagalbą rengiantis olimpiadai

 


 

PADĖKA

už labai gerą mokyklos lankymą (nepraleido nei vienos pamokos per I-ąjį pusmetį) šiems mokiniams:

 

 


 

Sveikiname!

III klasės mokinę Karoliną Kužmarskytę

tapus Šėtos gimnazijos mokinių ir gimnazistų klubo

„Veikime ir spręskime kartu“ prezidente.

Karolina, linkime Tau naujų vėjų ir idėjų įgyvendinant savo sumanymus!

 


 

Sveikiname!

gimnazijos 7-8 klasių merginų komandą

Pauliną Pakštytę

Patriciją Butkevičiūtę

Kariną Kitovaitę

Viktoriją Kulytę

Arielę Miliauskaitę

Eveliną Ūsaitę

rajoniniame konkurse

„Sveikuolių sveikuoliai“ užėmus III-ąją vietą.

Dėkojame mokytojoms I.Ragožienei, Ž.Būdienei, visuomenės sveikatos priežiūros specialistei J.Masiliūnienei už pagalbą ruošiantis konkursui.

 


 

Sveikiname!

gimnazijos LA svarsčių kilnojimo vaikinų komandą iškovujus III vietą, sportininkus užėmusius prizines vietas:

Saulių Budvytį – I-ąją vietą

Luką Šablevičių – II-ąją vietą

Karolį Šeduikį – II-ąją vietą

Mindaugą Grigonį II-ąją vietą

Karolį Ožalą III-ąją vietą.

Dėkojame mokytojui V.Kiaulakiui už mokinių parengimą.