GIMNAZIJOS ERDVĖS

aikstele 01 aikstele 02
Sporto aikštynas Sporto aikštynas
saudykla 01 saudykla 03
,,Jaunųjų šaulių” būrelio erdvė – šaudykla Gimnazijos rūsyje ,,Jaunųjų šaulių” būrelio erdvė – šaudykla Gimnazijos rūsyje
 saudykla 02  saudykla 05
saudykla 06 saudykla 07
pailginta 04 pailginta 03
Pailgintos dienos grupės veiklos Pailgintos dienos grupės veiklos

Pailgintos dienos vaikų darbai Pailgintos dienos vaikų darbai
Gimnazistų tarybos kabinetas Gimnazistų tarybos kabinetas
aikstele 03 aikstele 04
Sporto aikštynas Sporto aikštynas
biologija 01 biologija 02
biologija 03 biologija 04
biologija 06 biologija 07
biologija 08 biologija 09
robotika 01 robotika 02
Robotikos būrelis Robotikos būrelis
robotika 03 robotika 04
Robotikos būrelis Robotikos būrelis
A. Dirsytės kabinetas A. Dirsytės kabinetas

Gimnazijos muziejus Gimnazijos muziejus

Šėtos gimnazijos pastatas renovuotas 2011 m. Gimnazija turi visiškai įrengtą sporto salę, erdvią biblioteką ir skaityklą, įvairius kabinetus, valgyklą, sporto aikštyną, kuris buvo įrengtas 2013 m. ESF lėšomis.

2016 m. mokiniams įrengtos poilsio erdvės pirmame Gimnazijos aukšte. Tam, kad tos erdvės būtų patrauklios ir mėgiamos, gimnazistai kūrė projektus, teikė siūlymus Gimnazijos tarybai, kaip turėtų atrodyti jų poilsio zonos. Įrengtos dvi poilsio zonos: sėdmaišių ir minkštasuolių. Mokinių indėlis į jaukesnę aplinką: sukurti piešiniai ant sienos, vitražai. Dabar šia aplinka džiaugiasi ir mažieji, ir vyriausieji gimnazistai. Pertraukų metu mokiniai žaidžia stalo žaidimus bei stalo tenisą. Taip pat šios erdvės naudojamos netradicinėms pamokoms vesti, kaip ir Gimnazijos fojė, kurioje buriasi mokiniai renginių bei akcijų metu.

Pamokos vyksta suremontuotuose, jaukiuose, estetiškuose, saugiuose kabinetuose. Daugumoje kabinetų suolai atnaujinti, darbo vietų mokiniams pakanka, patalpos atitinka higienos normas. Daugumoje mokomųjų kabinetų yra galimybė lengvai pertvarkyti erdves ir pritaikyti skirtingiems mokinių ugdymo (-si) poreikiams.

Gimnazijoje erdvi biblioteka ir skaitykla. Skaityklos erdvė išnaudojama netradicinėms pamokoms, renginiams, pamokų ruošai organizuoti.

Sporto salė, aikštynas ir aktų salė išnaudojamos sporto ir šokio pamokoms, sveikatą stiprinančioms akcijoms, varžyboms organizuoti. Džiugu, kad varžybose ir akcijose dalyvauja ne tik Šėtos gimnazijos mokiniai bei mokytojai, bet ir tėveliai. Prie sporto salės įrengtoje vitrinoje eksponuojami mokinių sportiniai laimėjimai. 2017 m. birželio mėnesį Šėtos gimnazijos vidiniame kieme įrengėme lauko tinklinio aikštelę. Lauko sporto erdvės atidarytos visada ir visais metų laikais. Čia sportuoja maži ir dideli, jauni ir seni. Džiugu, kad šalia Gimnazijos pernai metais buvo pabaigtas įrengti Bendruomenės parkas, kuriame yra lauko treniruokliai, takeliai, suoleliai. Šio parko erdves mokytojai dažniausiai su mokiniais aplanko pavasarį, kuomet nebesinori sėdėti klasėse.

Gimnazijos koridoriuose eksponuojami geriausi mokinių dailės, medžio dirbinių, tekstilės ir kiti kūrybiniai darbai. Koridoriuose, mokinių pageidavimu, pastatyti estetiški spalvoti suoliukai. Aplinkos estetiškumas prisideda prie mokinių estetinio skonio ugdymo.

Gimnazijos aplinka (patalpų išdėstymas, įrengimas, apšvietimas, vėdinimas ir šildymas) yra patogi, sveika ir palanki mokytis. Gimnazijos vidus ir teritorija yra nuolat stebima vaizdo kameromis, tai užtikrina mokinių saugumą.

2016 m. m. rudenį gimnazijoje susikūrė ,,Jaunųjų šaulių” būrelis. Būrelio nariai turi vienintelę rajone – šaudyklą. Ką dar turėsime? Jau yra parengtas projektas Lauko klasei įrengti. Šį rudenį pradėti pamatų liejimo darbai. Tikimės, kad kitą pavasarį mūsų jaukias erdves papildys ir ši klasė.