MINTINIO SKAIČIAVIMO KONKURSAS

2017-12-14 14:43:35
Mintinis skaičiavimas – puiki smegenų mankšta. Gruodžio 12 dieną Gimnazijoje vyko matematikos mintino skaičiavimo konkursas. Jame dalyvavo Šėtos gimnazijos bei Jonavos r. Bukonių mokyklos - daugiafunkcio cen...
Skaityti plačiau...

MINTINIO SKAIČIAVIMO KONKURSAS

2017-12-14 14:43:35

NETRADICINĖ PAMOKA „SENIEJI AMATAI“

2017-12-13 17:23:37

„BEBRAS“

2017-12-06 13:08:01
« Grįžti atgal

BURELIAI


DARBŲ BŪRELIS ,,MEISTRAS“

 

Vienintelis būdas gerai atlikti savo darbą yra mėgti tai ką darai. Jei to dar neradai, ieškok. Nesustok. Kai rasi – jausi tai visa širdimi.          

Steve Jobs

Daugiau apie būrelį rasite čia >>>

 


 

BŪRELIS „SPORTUOJAME KARTU“

Mokytoja Zinaida Kleivienė tel. 8-685-51001, el.paštas zinutee@gmail.com

Užsiėmimai vyksta: ketvirtadienį 6 pam. – 1 – 2 klasės mokiniams, penktadienį 5 pam. – 3 – 4 klasių mokiniams.

Lankydami užsiėmimus mokiniai turiningai praleis laiką po pamokų, pabendraus su draugais, ugdys fizines galias (greitį, vikrumą, ištvermę, jėgą, lankstumą), sužinos apie sveikatos stiprinimo būdus, išmoks įvairių judriųjų bei sportinių žaidimų. 3 – 4 klasių mokiniai dalyvaus Kėdainių rajono mokinių kvadrato ir „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose.

Picture 209 Picture 212 Picture 1793 Picture 1813

 


 

KERAMIKOS BŪRELIS

Mokytoja Gintarė Boreišienė tel. 8-643-81-689, el.paštas gboreisiene@yahoo.com

Užsiėmimai vyksta trečiadieniais: 5 pam. – 1 klasės mokiniams, 6-7 pam.- 2-I klasių mokiniams.

Užsiėmimų metu mokiniai supažindinami su molio technologija, lipdymo, liejimo, spaudimo iš gipso štampų technika. Susipažinę su molio ir keramikos technologijomis kuriame, minkome, lipdome, glazūruojame ir įgyvendiname savo kūrybinius sumanymus.
Keramika lavina kūrybiškumo, savarankiškumo įgūdžius, gerina vaizduotę komponuoti plokštumoje ir erdvėje, suteikia daugybę pozityvių emocijų. Kurti miela ir malonu, o ypač kai matai galutinį rezultatą. Mokinių darbeliai eksponuojami gimnazijoje parodų metu.

P.s.vaikai aprūpinami rudu ir baltu moliu, darbo priemonėmis, įrankiais. Darbeliai išdegami keramikos krosnyje. Su glazūra dirba 4-I klasių mokiniai (dėl saugumo).

 

026 024 Sidabro vainikelio Foto (3)

031 025

 


 

PRAMOGINIŲ ŠOKIŲ BŪRELIS (4  kl.)

Šokiai tai:

  • Įdomus laisvalaikis Jums;
  • Nauda sveikatai;
  • Taisyklinga laikysena;
  • Psichologinė iškrova (pasirodymas scenoje);
  • Graži eisena, išorinių duomenų gerinimas;
  • Puikus bendravimas;
  • Muzikalumas ir ritmo pojūtis.

Visame pasaulyje visada populiarūs pramoginiai šokiai yra šokami poromis ir skirstomi į klasikinius ir Lotynų Amerikos šokius. Klasikiniai – tai Lėtas valsas, Tango, Fokstrotas, Vienos valsas ir Kvikstepas. Lotynų Amerikos šokiai – tai Samba, Rumba, Čia-čia-čia, Džaivas ir Pasodoblis.

Būrelyje mokiniai mokosi šių išvardytų šokių pagrindinius žingsnius, junginius, o vėliau dėliojame į gražias figūras. Šias figūras šokame poromis ir stengiamės visa tai parodyti aplinkiniams.

Rasa Pakėnienė

 

LINIJINIŲ ŠOKIŲ BŪRELIS (7 – 8 kl.)

Tai smagi pramoga tiems, kurie mėgsta šokti ne poroje, bet tuo pačiu metu – ir kartu su kitais.

Linijos šokiai šokami sustojus linijose, visiems judant ta pačia kryptimi, kartojant tuos pačius žingsnelius. Šiems šokiams nereikia partnerio.

Linijos šokiams kompozicijas kuria pasaulyje pripažinti choreografai. Pasirenkami populiarūs įvairių muzikinių stilių kūriniai. Choreografijoje vyrauja penki šokių ritmai: funky, svingo, ča-ča-ča, valso, polkos. Šiuo metu pasaulyje sukurta apie 5000 linijos šokių, tačiau kasmet atsiranda vis naujų.

Linijinių šokių būrelyje mokomės šokti įvairius šokius – nuo klasikinių -Valso, Rumbos, Cha Cha Cha – iki graikiškų, country stiliaus šokių bei ypač dabar mėgiamų Lotynų Amerikos ritmų – salsa, bačiata bei merenge.

Pradėdami nuo paprastų šokių žingsnių palaipsniui pereiname prie sudėtingesnių judesių ir kombinacijų, mokomės gražiau judėti, geriau valdyti savo kūną, todėl, esant reikalui, nesunkiai šokių aikštelėje prisitaikysime prie šokių partnerio.

Rasa Pakėnienė

 

„IŠ SENOLIŲ SKRYNIOS“

Lietuvių liaudies šokių būrelis (2 kl.)

 

Žmogų lydėjęs nuo gimimo iki mirties, buvęs neatskiriamas nuo svarbesnių asmeninio gyvenimo įvykių – tai liaudies šokis, kurio turinyje atsispindi tautos gyvenimas, charakteris, moralė.

 

Lietuvių tradicinės choreografijos palikimą sudaro šokiai, rateliai ir žaidimai. Didžioji jų dauguma skirta pasilinksminimams, tačiau yra ir įdomių apeiginių ratelių bei šokių, kurie siejami su kalendorinėmis, darbo ir vestuvių apeigomis. Daugelis jų yra paplitę visoje Lietuvoje, tačiau tam tikri etnografiniai regionai turi ir savitumų.

Užsiėmimų metu  mokomės lietuvių liaudies šokio žingsnelių, žaidžiame liaudiškus žaidimus. Daina lydi Lietuvos etnografinių regionų ratelius, šokame šokius, kurie buvo pagrindinė ir pati didžiausia lietuviškų švenčių dalis.

 

Rasa Pakėnienė

 

„ŠOKIŲ PASAULYJE“ (1 – 3 kl.)

 

Šokti gali kiekvienas, nepaisant fizinių duomenų ir muzikinių gabumų. Šio būrelio metu stengiamės suvokti savo gabumus, paversdami repeticijas kūrybiniu žaidimu, projektu.

Mokomės įvairių šokio žanrų žingsnius, šokame įvairius šokelius, žaidžiame žaidimus, atliekame kūrybines užduotis.

Mums smagu judėti muzikos ritmu kartu.

 

Rasa Pakėnienė

 


 

TURIZMAS

Užsiėmimai vyksta pirmadieniais per 7-8 pamokas.

Būrelyje mokiniai mokosi įvairių turizmo technikos elementų, dirbti komandoje. Jie išmoksta surišti turistinius mazgus, padaryti neštuvus ir transportuoti sužeistąjį, nuleisti su virve rąstą per upę, su kartimi įveikti pelkę, įsirengti ir persikelti oro perkėla, sudėti kuprinę ir t.t. Išmoksta skaityti žemėlapį ir naudotis kompasu, statyti palapinę ir užkurti laužą.Tinkamai pasiruošę mokiniai dalyvauja rajono ir šalies turizmo technikos varžybose, kurių organizuojama labai daug įvairiose Lietuvos vietose. Mokosi būti atsakingi ne tik už save, bet ir už komandą. Kelios varžybos vyksta šiltuoju metų laiku, tad gyvename palapinėse ir maistą gaminamės ant laužo, todėl mokiniai mokosi pasiskirstyti pareigomis bei pasirūpinti ne tik savimi, bet ir draugais, kad ir malkų pakaktų, ir laužas kūrentųsi, ir vandens būtų prinešta…

 

Mokytoja Elona Nagevičienė .