Projektas ,,Mokslo naujovės“

2022-01-17   Projektiniam darbui ,,Mokslo naujovės“ gimnazistai ir mokytojos Vaida ir Rita skyrė tris biochemijos pamokas. Mokiniai kūrė plakatus temomis ,,Genų inžinerija“, ,,Sintetinė biologija“, ,,Biochemija ir vaistai“ ir ,,Biochem..

Nominacija NUOŠIRDŽIAUSIA solistė

2022-01-17   Kėdainių muzikos mokykloje sausio 13 d. vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė 2022“ rajonine atranka. Gražiomis dainelėmis B kategorijoje konkursą papuošė ir Šėtos gimnazijos 3 klasės sol..

Laisvės gynėjų diena Šėtos gimnazijoje

2022-01-13   1991 m. sausio 13-osios dienos įvykiai – kai Vilniaus gatvėmis riedėjo sovietų tankai, o kareiviai atsukę į beginklius žmones automatų vamzdžius  grasino neleisiantys būti Nepriklausomai Lietuvai – jau istorija. Tuo laiku ..

Feliz Navidad! Arba Linksmų Kalėdų ispaniškai

2022-01-13 Tokius žodžius perskaitė mūsų mokiniai grįžę po atostogų į Gimnaziją. Buvome maloniai nustebinti mūsų Erazmus+ draugų iš Ispanijos ir Norvegijos mokyklų laiškais su sveikinimais Kalėdų proga. Laiškai rašyti ranka ir skirti ..

2021-ieji – poeto Vytauto Mačernio metai

2021-12-31 2021-ieji – poeto Vytauto Mačernio metai Kūrybinė literatūros pamoka ,,Nešu savo sielą lyg žibintą“   2021-ieji yra paskelbti poeto Vytauto Mačernio metais. Nors žuvo būdamas vos 23-ejų, poetas visuotinai pripažįstamas li..