PADĖKA AKCIJOS „KNYGŲ KALĖDOS“ BIČIULIAMS

Dėkoju dalyvavusiems akcijoje „Knygų Kalėdos“: 2-os klasės mokiniams ir jų mokytojai Linai Barkauskienei bei I-os klasės gimnazistams ir jų auklėtojai Linai Vaicekauskaitei. Džiugu, kad yra mylinčių knygas, suprantančių, kad knyga visuome..

STALO TENISO VARŽYBOS

2019-2020 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Kėdainių rajono kaimo mokyklų stalo teniso varžybose vaikinų komanda iškovojo 2 vietą, o mergaičių komanda 3 vietą. Sveikiname!

SVEIKINAME!

2019-2020 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse kaimo mokyklų 3×3 krepšinio varžybose mergaičių komanda iškovojo 1 vietą.

PLAUKIMO PAMOKOS

Šėtos gimnazijos antros ir trečios klasių mokiniai kiekvieną savaitę vyko į Vilainių sporto centro baseiną, kur dalyvavo projekte ,,Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“. Vaikai išmoko, kaip reikia saugiai elgtis vandenyje, atlikti įvai..