Padėka Šėtos gimnazijos bendruomenės nariams

2022-07-13 Mielieji, Dėkojame visiems, kurie skyrėte 1,2 procentų pajamų mokesčio paramą Šėtos gimnazijai. Jūsų lėšos už 2022 m. gautą 1,2% paramą sudarė – 1837,48 Eur. Pagal susitarimą lėšas kaupiame mobilios scenos įsigijimui. &nbs..

Išvykos į Pagonijos parką akimirkos

2022-06-16 I kl. mokiniai sudalyvavo orientaciniame nuotykiniame žygyje bei kopė į dirbtinę 13 m. aukščio uolą. Mokinius lydėjo mokytojos Rasa Pakienienė ir Dalia Railienė. Prieš tai ten pat lankėsi ir savo jėgas išbandė ir 5 kl. mokiniai, ..

KRMT renginys „Mokinių savivaldų apdovanojimai“

2022-06-15 Birželio 15 dieną vyko 2021–2022 mokslo metų mokinių savivaldų apdovanojimai! Jų metu savivaldų atstovai išryškino savo savivaldos stiprybes, jas pavaizduodami kūrybiškiausiais būdais, bei pristatydami savo darbus kitoms savivaldo..