Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

1863 metų sukilimo vietomis Kėdainių krašte

2023-09-13 1863 metų sukilimo vietomis Kėdainių krašte 2023 metų rugsėjo 12 dieną Šėtos gimnazijos IV klasės gimnazistai vyko į netradicinę integruotą istorijos, geografijos ir lietuvių literatūros pamoką „1863 m sukilimo vietomis“.  ..

Švarūs ir sveiki mano dantukai

2023-09-13 ,Švarūs ir sveiki mano dantukai Nuo pat mažumės vaikams formuodami teisingus dantų priežiūros įpročius, išsaugosime ne tik gražią šypseną, bet ir bendrą vaiko gyvenimo kokybę. Dantų ėduonis yra pasaulyje viena labiausiai papli..

„OBUOLIUKAI“ festivalyje „Skambantys perliukai“

2023-09-11 OBUOLIUKAI festivalyje „Skambantys perliukai“ Vos tik pradėjus mokslo metus, Šėtos gimnazijos vaikų popchoras OBUOLIUKAI susibėgo į kolektyvo repeticiją ir jau rugsėjo 9 d. sudalyvavo VII respublikiniame vaikų ir jaunimo muzikos fe..

Nacionalinis judumo iššūkis

2023-09-06 Lietuvos Respublikos Prezidento inicijuotas „Nacionalinis Judumo iššūkis“ sugrįžta! Jau trečius metus vykstanti iniciatyva skatina susiburti ir puoselėti aplinką bei draugiškus kasdienius judumo įpročius. 👣🌳 Kviečiame pri..

counter Img
258

MOKINIAI GIMNAZIJOJE

counter Img
71

LAIDOS PABAIGĖ GIMNAZIJĄ

counter Img
39

MOKYTOJAI GIMNAZIJOJE