MENINĖ AKCIJA KALĖDINE TEMATIKA DAILĖS PAMOKOSE

Kiekvienais metais mokiniai kartu su dailės ir technologijų mokytojais generuoja idėjas ir savo kūrybiniais darbeliais papuošia mokyklą. Šiais metais nusprendėme, kad Kalėdos bus ,,skanios“, pasipuošusios ,,saldžiais“ namukais. Per technolo..

ADVENTO POPIETĖ

Gruodžio 5 dieną 1-4 klasių mokiniai susirinko Gimnazijos fojė į Advento popietę. Gražūs žodeliai apie Adventą ir jo prasmę, uždegtos 4 žvakės, lyrinės dainelės apie angelus, adventinis šokis sukūrė ramią ir užburiančią aplinką. Mo..

PROJEKTINIS – KŪRYBINIS DARBAS 7B KLASĖJE

7b klasės mokiniai per lietuvių kalbos ir literatūros pamokas baigę skaityti ir analizuoti Antuano de Sent Egziuperi kūrinį ,,Mažasis princas,“ dirbdami grupėse atliko projektinį – kūrybinį darbą ,,Draugystė.“ Naudodamiesi internetu mok..

KĖDAINIUOSE KALĖDOS ŪŽTELĖS KAIP REIKIANT

Į Kėdainius Kalėdos ūžte atūš ir papils gausybę renginių, atrakcijų ir pramogų. Visi skoniai, poreikiai ir norai bus patenkinti, o svajonės pildysis. Šeimas džiugins traukinukas, veiks Kalėdų paštas, Didžioji gatvė kvepės kava, savaitg..

ADVENTO RIMTY RANDAM VILTĮ…

„Pasitikėjimas ir tikėjimas atveria Viešpačiui duris veikti mūsų gyvenimuose“ (kun .R. Urbonas). Jo Sūnaus gimimo laukdami, žiūrėjome filmą, klausėmės kunigo Kazimiero pasakojimo apie Advento prasmę, pynėme ir puošėme vainikus, kartu ..