SAUGAUS EISMO PAMOKA

Spalio 8 dieną gimnazijos pirmokams Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono bendruomenės pareigūnai Aušra Mickevičienė ir Robertas Mackevičius vedė pamoką ,,Saugus kelias į mokyklą ir iš jos”. Pareigūnai primin..

GAMTAMOKSLINIS UGDYMAS PRADINĖSE KLASĖSE

Šėtos gimnazijos pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojos džiaugiasi gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis, skirtomis pasaulio pažinimo dalykui mokyti. Tai priemonės nuo įprastų laboratorinių indų iki šviesinio ir rankinio skaitmenini..

PASAULINĖ PSICHIKOS SVEIKATOS DIENA GIMNAZIJOJE

Kasmet spalio 10 d. minime Pasaulinę psichikos sveikatos dieną. Ši diena mums primena apie psichinės sveikatos, jos stiprinimo, prevencijos svarbą. Ši diena jau tradiciškai trečius metus minima ir mūsų Gimnazijoje. Šiemet Pasaulinės psichikos ..