Integruota veikla

Lietuvių kalbos pamokoje antrokai skaitė ir analizavo, kaip pasigaminti patiekalą. Vaikai nusprendė patys išbandyti savo jėgas patiekalo gamyboje. Kiekvienas mokinys užrašė labiausiai patinkančio patiekalo receptą. Iš užrašytų receptų buvo..

Žiemos atostogos

1-IV klasių mokiniams, Truskavos skyriaus ir Pagirių Adomo Jakšto daugiafunkcio centro priešmokyklinių grupių vaikams Žiemos atostogos nuo 2024 m. vasario 19 d. iki 2024 m. vasario 23 d. Pamokos prasideda 2024 m. vasario 26 d. 8.15 val.

ŠIMTADIENIS „ POKERIS“

Vasario 15 d. vakarą Šėtos gimnazijos IV-okų šimtadienio šventė, įkvėpta pokerio, buvo neįprasta visiems atvykusiems. Buvo aišku, kad ši šventė nebus paprasta, nes pokerio žaidimas taps pagrindine veiklos dalimi. III-okų papuošta aplinka ..

Puikus sekmadienis festivalyje

Kad mūsų širdyse skambėtų muzika ir mus lydėtų šypsena, esame nusprendę mes, Šėtos gimnazijos vaikų popchoras ,,OBUOLIUKAI“, savaitgalius praleisti prasmingai. Ką ir padarėme vasario 11 d. sudalyvavę XVII respublikiniame vaikų ir jaunimo..