Tėvelių, mokytojų ir mokinių dėmesiui !!!

TĖVELIŲ IR MOKINIŲ DĖMESIUI,   2021 m. vasario 9 d.      1-IV klasių mokiniams 2021 m. vasario 15 – vasario 19 dienomis mokinių žiemos atostogos.     2021 m. sausio 28 d.   Vadovaujantis Kėdainių r. Šėtos gimnaz..

Svogūnų laiškų auginimas

Šį kartą antrokai dvi savaites augino svogūnų laiškus. Tris svogūnų galvutes įmerkė į vandenį ir pastatė skirtingose vietose: šaltoje, tamsioje bei šiltoje ir saulės apšviestoje. Stebėjo, kokią svarbą svogūnų auginimo procese turi sa..

AKTUALI NAUJIENA SKAITYTOJAMS