UGDYMO ORGANIZAVIMAS NUO 2020 M. RUGSĖJO 1 D.

Kėdainių r. Šėtos gimnazijos ugdymo organizavimo 2020–2021 m. m. tvarkos aprašas   Mokinių judėjimo krypčių žemėlapis Šėtos gimnazijos patalpose 1 aukštas Mokinių judėjimo krypčių žemėlapis Šėtos gimnazijos patalpose 2 aukšta..

Plaukimo pamokos

Nuo rugsėjo vidurio mūsų gimnazijos 2–3 klasių mokiniai vėl lankosi Vilainių rekreacijos ir sporto pramogų komplekso baseine. Ten mokosi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje. Trečiokams tai ne naujiena, jie šiais mokslo metais tobulins plaukimo ..

Šie metai Šėtos gimnazijai – ypatingi