GIMNAZIJOJE VIEŠI ERASMUS+ PROJEKTO PARTNERIAI

Rugsėjo 26-oji įsimintina diena mūsų gimnazijai. Šiandien prasidėjo ilgai lauktas projekto „Evolving Europe: Past, Present and Future“ parnerių susitikimas Šėtoje. Projekte mokiniai nagrinėja savo šalių istoriją ir ją pristato savo partn..

Pamoka kitaip

2022-09-15 Pamoka kitaip Rugsėjo 14 d. popietę su I klasės mokiniais turėjome netradicinę rusų kalbos pamoką. Šėtos kultūros centre aplankėme Kėdainių krašto dailės draugijos narių tapybos parodą „Skiriu Kėdainiams“. Mus mielai sutik..

Vasaros pabaiga su koncertais

2022-08-29 Rugsėjo 27 d. Šėtos gimnazijos vaikų popchoras OBUOLIUKAI sėkmingai sudalyvavo Kėdainiuose vykusiame VI respublikiniame vaikų ir jaunimo muzikos festivalyje SKAMBANTYS PERLIUKAI 2022. Nesvarbu, kad dar buvo atostogų metas, dar buvo gali..