LIETUVOS LAISVĖS KOVŲ ISTORIJA

2019 metų lapkričio 12 dieną į Kėdainių Daugiakultūrį centrą susirinko devynių  Kėdainių miesto ir rajono mokyklų mokinių komandos, kurios dalyvavo protmūšyje „Lietuvos laisvės kovų istorija“.  Šis protmūšis  buvo trečiasis K..

ESU LAIMINGA

Projekto „Ateities Erasmus: vertybės Europos ateičiai“ partnerių susitikimo Lietuvoje pamokos   Erasmus+ projekto veiklos Šėtos gimnazijoje. Šėtos gimnazija jau antrus mokslo metus dalyvauja tarptautiniame Europos Komisijos programos Erasm..

LAPKRIČIO 8 D. – EUROPOS SVEIKOS MITYBOS DIENA

Lapkričio 8 d. – sveikos mitybos diena. Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, mūsų sveikata didžiąja dalimi priklauso nuo gyvensenos ir mitybos. Įvairių mokslinių tyrimų duomenimis, mūsų sveikatą net 25–30 proc. lemia mitybos ..

SĖKMINGAS PASIRODYMAS KONKURSE GALIM 2019

Lapkričio 6 d. 13 val. Šėtos gimnazijos vaikų popchoras OBUOLIUKAI (muzikos mokytoja Daiva Makutienė) ir pop šokių grupė ŠYPSENĖLĖS (šokių mokytoja Rasa Pakienienė) dalyvavo Kėdainių rajono savivaldybės jaunųjų talentų konkurso GALIM 2..

HELOVINO RENGINYS

Spalio 26 dienos vakarą Šėtos gimnazijos 7 – 12 klasių mokiniai praleido gana neįprastai – dalyvavo gimnazistų tarybos organizuojamame Helovino renginyje. Nuo 19.00 val. iki 21.00 val. mokiniai dalyvavo „stotelėse“, įsitraukė į simul..