SAVAITĖ ,,GYVENIMAS BE PATYČIŲ“

Kovo mėn. 23-27 dienomis vyko ,,Vaikų linijos” inicijuota veiksmo savaitė ,,Be patyčių”, kuri sutelkė vaikų ir suaugusiųjų, žiniasklaidos ir plačiosios visuomenės dėmesį į patyčių problemą. Prie iniciatyvos tūkstančiais renginių i..

SUGRĮŽK Į MOKYKLĄ 2015

Jau tradiciškai kovo mėnesį Šėtos gimnazijoje vyksta renginys „Sugrįžk į mokyklą“. Tai projekto „Drąsinkime ateitį“ inicijuotos idėjos tęsinys.  Šio renginio tikslas – pakviesti prieš metus baigusius abiturientus į gimnazij..

ŽEMĖS DIENĄ PASITIKOME SUGRĮŽTANČIUS PAUKŠČIUS

Tylioj ir saulėtoj popietės klasėj vaikai, pasilenkę virš popieriaus, rašo rašinį: ,,Laukiu pavasario…” Pro nuogą, šakotą klevą, už lango, matau debesim išmargintą dangų; rasotu stiklu kaip ašaros teka tirpstančio kovo ledas. Pavasar..

DRAUGIŠKOS TINKLINIO VARŽYBOS

Kovo 27 dieną (penktadienį) mūsų gimnazijos sporto salėje vyko draugiškos mokyklos darbuotojų ir III-IV klasės vaikinų tinklinio varžybos (teisėjavo kūno kultūros mokytoja  – Elona Nagevičienė).

IŠMANIOJI DIENA 2015

Kovo 25 d. pirmą kartą mūsų gimnazistai dalyvavo respublikiniame konkurse „Išmanioji Diena 2015“. Tai nemokamas internetinis konkursas, skirtas I-IV klasių mokiniams. Juo  siekiama skatinti mokinių susidomėjimą mokslu, kelti konkursų kultū..