SVEIKATOS AMBASADORĖS GIMNAZIJOJE

Tokiu gražiu žodžiu vadinamos mokytojos metodininkės Irena Ragožienė ir Regina Rylienė, kurios rūpinasi sveikatos stiprinimo idėjų sklaida ir renginių organizavimu gimnazijoje. Taip jas ir kitų mokyklų mokytojas vadino ir  Lietuvos Respublik..

KONFERENCIJA “NORIU ŽINOTI”

Mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai ir mokytojos balandžio 24 d. vyko į respublikinę pradinių klasių mokinių ir mokytojų konferenciją “Noriu žinoti”, kurią organizavo Kelmės “Kražantės” progimnazija. Po nuotaikingo šeiminink..

RAJONINĖS ŽAIDYNĖS „DRAUGYSTĖS TILTAI“

2014 metų balandžio 28 dieną Kėdainių „Aušros“ sveikatinimo ir sporto pagrindinėje mokykloje vyko specialiųjų poreikių mokiniams skirtos rajoninės žaidynės „Draugystės tiltai“. Žaidynėse dalyvavo ir Šėtos mokinukai. Gimnazijai at..

AKCIJA ,,DAROM 2014”

Balandžio 25 d. Šėtos gimnazijos bendruomenės nariai dalyvavo kasmetinėje švarinimosi akcijoje ,,DAROM 2014”. Akcijos tikslas – skatinti Šėtos bendruomenės ekologišką mąstymą, pilietiškumą, socialinį aktyvumą. Akcijos dalyviai grėbė..