PROFESIJŲ DIENA ŠĖTOS GIMNAZIJOJE

Šiais laikais profesinis orientavimas, ugdymas karjerai – viena svarbiausių švietimo funkcijų. Vaikai jau nuo pat mažų dienų yra supažindinami su įvairių profesijų pasauliu. Todėl Šėtos gimnazijoje surengta netradicinio ugdymo diena ..

SAVAITĖ ,,GYVENIMAS BE PATYČIŲ“

Kovo mėn. 23-27 dienomis vyko ,,Vaikų linijos” inicijuota veiksmo savaitė ,,Be patyčių”, kuri sutelkė vaikų ir suaugusiųjų, žiniasklaidos ir plačiosios visuomenės dėmesį į patyčių problemą. Prie iniciatyvos tūkstančiais renginių i..

SUGRĮŽK Į MOKYKLĄ 2015

Jau tradiciškai kovo mėnesį Šėtos gimnazijoje vyksta renginys „Sugrįžk į mokyklą“. Tai projekto „Drąsinkime ateitį“ inicijuotos idėjos tęsinys.  Šio renginio tikslas – pakviesti prieš metus baigusius abiturientus į gimnazij..