Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

„DAILYRAŠČIO“ KONKURSAS

Dailyraštis – gražus, aiškus ir taisyklingas raštas. Šiandieniniame naujų technologijų pasaulyje rašyti ranka tapo nepopuliaru ir nemadinga, tačiau gražus raštas – tai menas.

NETRADICINIO UGDYMO DIENA – SVEIKATINIMO DIENA

Šėtos gimnazijoje kasmet vyksta  Sveikatinimo (sveiko maisto, sveiko gyvenimo būdo) diena. Šio renginio tikslas – paskatinti mokinius sveikiau maitintis, rūpintis savo sveikata ir išvengti ligų prieš šaltąjį žiemos sezoną. Šiemet šis ren..

ŠĖTA – MANO TĖVŲ ŽEMĖ

Artėjant žinomo istorijos didakto, kultūros istoriko Stanislovo Stašaičio  80-mečio jubiliejui, norisi tarti keletą padėkos žodžių ir atkreipti daugiau dėmesio į vieną jo veiklos sritį – gimtosios vietovės – Šėtos krašto  istorijo..

GERAS MOKYMASIS – SĖKMĖS RAKTAS ATEIČIAI

Šėtos gimnazijoje spalio 16d. po 6 pamokų vyko diskusija „Geras mokymasis – sėkmės raktas ateičiai“, kurioje dalyvavo 5-IV klasių mokiniai, labai gerai baigę 2013-2014m.m. Į susirinkimą atėjo E. Dambrauskas, K.Raubaitė, V.Kulytė, M.Augu..

IŠVYKA Į LITEXPO

Šiemet, kaip ir kiekvienais metais, Šėtos gimnazijoje vykdoma Ugdymo karjerai veikla. Viena iš jos sričių – dalyvavimas profesijų mugėse.

ANATOMIJOS MUZIEJUJE

Mūsų klasė nutarė vykti į ekskursiją ir vienas iš planų buvo aplankyti ,,Anatomijos muziejų” Kaune. Atvažiavę turėjome daug laiko iki muziejaus atidarymo, todėl pirmiausia aplankėme Karaliaus Mindaugo mokymo centrą.

counter Img
283

MOKINIAI GIMNAZIJOJE

counter Img
69

LAIDOS PABAIGĖ GIMNAZIJĄ

counter Img
38

MOKYTOJAI GIMNAZIJOJE