„DAILYRAŠČIO“ KONKURSAS

Dailyraštis – gražus, aiškus ir taisyklingas raštas. Šiandieniniame naujų technologijų pasaulyje rašyti ranka tapo nepopuliaru ir nemadinga, tačiau gražus raštas – tai menas.

NETRADICINIO UGDYMO DIENA – SVEIKATINIMO DIENA

Šėtos gimnazijoje kasmet vyksta  Sveikatinimo (sveiko maisto, sveiko gyvenimo būdo) diena. Šio renginio tikslas – paskatinti mokinius sveikiau maitintis, rūpintis savo sveikata ir išvengti ligų prieš šaltąjį žiemos sezoną. Šiemet šis ren..

ŠĖTA – MANO TĖVŲ ŽEMĖ

Artėjant žinomo istorijos didakto, kultūros istoriko Stanislovo Stašaičio  80-mečio jubiliejui, norisi tarti keletą padėkos žodžių ir atkreipti daugiau dėmesio į vieną jo veiklos sritį – gimtosios vietovės – Šėtos krašto  istorijo..

GERAS MOKYMASIS – SĖKMĖS RAKTAS ATEIČIAI

Šėtos gimnazijoje spalio 16d. po 6 pamokų vyko diskusija „Geras mokymasis – sėkmės raktas ateičiai“, kurioje dalyvavo 5-IV klasių mokiniai, labai gerai baigę 2013-2014m.m. Į susirinkimą atėjo E. Dambrauskas, K.Raubaitė, V.Kulytė, M.Augu..

IŠVYKA Į LITEXPO

Šiemet, kaip ir kiekvienais metais, Šėtos gimnazijoje vykdoma Ugdymo karjerai veikla. Viena iš jos sričių – dalyvavimas profesijų mugėse.

ANATOMIJOS MUZIEJUJE

Mūsų klasė nutarė vykti į ekskursiją ir vienas iš planų buvo aplankyti ,,Anatomijos muziejų” Kaune. Atvažiavę turėjome daug laiko iki muziejaus atidarymo, todėl pirmiausia aplankėme Karaliaus Mindaugo mokymo centrą.