IŠVYKA Į KĖDAINIŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATĄ

Rugsėjo 25-ąją dieną mes, Šėtos gimnazijos II – ųjų klasių mokiniai, lankėmės Kėdainių rajono policijos komisariate. Mums buvo suteikta galimybė geriau susipažinti su policijos pareigūno darbu, pareigomis, naudojamomis priemonėmis b..

MOKYTOJŲ IR GIMNAZISTŲ RUNGTYNĖS

Šėtos gimnazijoje krepšinis itin populiarus, nes jau 34-tą kartą įvyko Mokytojų ir vaikinų rinktinių dvikova krepšinio aikštelėje. Šis renginys kasmet vyksta Mokytojo dienos proga, tad Mokytojai turi galimybę pademonst..

EUROPOS KALBŲ DIENA ŠĖTOS GIMNAZIJOJE

Rugsėjo 26 dieną visoje Europoje švenčiamos dienos tikslas yra paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, išugdyti pagarbą visoms Europos bei regionų ir tautinių mažumų kalboms. Šėtos gimnazistai, mokytojų padedami,  jau n..

MOKINIŲ VASAROS STOVYKLA

30 Šėtos gimnazijos pradinių klasių mokinių vasarą atostogavo ypatingai – dalyvavo stovykloje „Sveika, vasarėle“. Užsiėmimai, kurie vyko kiekvieną darbo dieną po 8 valandas, lėmė vaikų užimtumą saugioje ir sveikoje aplinkoje, jų sav..

FIGŪRINIO VAŽIAVIMO DVIRAČIAIS VARŽYBOS

Visoje Europoje švenčiama diena be automobilio buvo paminėta ir Šėtos gimnazijoje. Ta proga buvo surengtos figūrinio važiavimo dviračiais varžybos, siekiant skatinti bendruomenių narius saugiai elgtis kelyje ir pasirinkti ..

MOKSLO IR ŽINIŲ ŠVENTĖ

Mieli tėveliai, mokiniai ir mokytojai, kviečiame Jus visus  į MOKSLO IR ŽINIŲ šventę  Šėtos gimnazijoje 8.40 val. – pirmokėlių ir jų tėvelių laukiame gimnazijos foje 9val. –  mišios Šėtos Šv.Trejybės bažnyčioje 9.30 val. &#..

SUSITIKOME PO 60 METŲ

1954 metų gražų birželio 26 dienos ankstyvą rytmetį su atestatais rankose mes 65 Šėtos vidurinės mokyklos V laidos abiturientai tarėme: Sudie, mokyklos juodas suole, Sudie ir tu, medine mokykla! Sudie, Jūs Mokytojai mūsų mieli ! Sudie, drauga..