IŠ AUKŠTAI GERIAU MATYTI

Lietuvos centrinės kredito unijos ir Asociacijos Lietuvos kredito unijos bendruomenių rėmimo programa „Gera kurti kartu“ šiemet parėmė 20 Lietuvos bendruomenių projektų, tarp jų ir Šėtos gimnazijos projektą „Iš aukštai geriau matyti“..

BŪSIMŲJŲ III –IŲJŲ GIMNAZINIŲ KLASIŲ DIENA

Balandžio 24 dieną gimnazijoje vyks “Būsimųjų III –iųjų gimnazinių klasių diena“. Jos metu IIa ir IIb klasių mokiniai sudarinės individualius ugdymo planus, bendraus su psichologėmis, atliks testus, galės individualiai konsultuotis karj..

LIETUVOS KARIUOMENĖS ATSTOVAI ŠĖTOS GIMNAZIJOJE

Šių metų kovo 28 dieną Šėtos gimnazijoje apsilankė Lietuvos kariuomenės motorizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis vilkas“ generolo Romualdo Giedraičio artilerijos bataliono atstovai. Jie surengė netradicinę pamoką apie NATO karinį..

KONFERENCIJA ŠĖTOS GIMNAZIJOJE

Šiemet yra minimos 105-osios katalikės pasaulietės, mokytojos ateitininkės, tremtinės, pasaulyje žinomos Sibiro kankinių maldaknygės „Marija, gelbėk mus“ autorės Adelės Dirsytės gimimo metinės. Šiai sukakčiai ir Šeimos metams paminė..

VILTIES GALIA

Kovo 26-ąją dieną Kėdainių Daugiakultūriame centre vyko renginys „Vilties galia“,  skirtas paminėti tremtiniams, kurie prieš 65-erius  buvo ištremti į Sibiro platybes. Minėjime dalyvavo buvę tremtiniai ir Šėtos, Kėdainių Šviesiosios..

TECHNOLOGIJŲ OLIMPIADA IR K. DONELAITIS

Šiemet technologijų olimpiados tema „Metų laikai“ skirta K. Donelaičio kūrybai, nes minime 300-ąsias poeto gimimo metines. Kai mokytoja R. Rylienė pasiūlė joje dalyvauti, iškart sutikau, nes mėgstu kurti įvairiausius rankdarbius. Šiai, ka..