Su RUGSĖJO 1-ąja!

Mieli mokiniai ir tėveliai,   kviečiame Jus visus į Šėtos gimnazijos     Mokslo ir žinių šventę     8.40 val. – pirmokėlių ir jų tėvelių laukiame gimnazijos foje; 9.00 val. – mišios Šėtos Šv. Trejybės ba..

ABITURIENTŲ DĖMESIUI !

Abiturientai ir baigiamųjų kursų studentai – apdrausti iki vasaros pabaigos Pasibaigus dar vieneriems mokslo metams Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena, kad vasarą mokslus baigę moksleiviai ir nuolatinių (d..

GEDULO IR VILTIES DIENOS PAMINĖJIMUS LIETUVOJE

Tarptautinės komisijos sekretoriato informacinį naujienlaiškį apie Gedulo ir vilties dienos paminėjimus Lietuvoje. Šiais metais renginius organizavo per 100 Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų bei kitos švietimo institucijos. Daugelyje Lietuvos viet..

LIETUVOS JAUNIMO DIENOS ALYTUJE

Šiais metais Alytuje birželio 27-28 dienomis vyko jau net septintosios Lietuvos jaunimo dienos „Kur jūsų lobis, ten ir jūsų širdio“ (Lk12,34) . Jose sudalyvavome ir mes, Šėtos gimnazijos gimnazistės: Viktorija Kurlinkutė, Rimgailė Ramanaus..

ĮTEIKTI PAGRINDINIO UGDYMO BAIGIMO PAŽYMĖJIMAI

Birželio 22 dieną Šėtos gimnazijos II klasių gimnazistams buvo įteikti Pagrindinio ugdymo baigimo  pažymėjimai. Ta proga jiems sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius. Tolimesniuose pasirinkimuose sėkmės linkėjo ..

66 LAIDA KVIEČIA …

GERBIAMI PEDAGOGAI! Maloniai kviečiame Jus į abiturientų išleistuvių  šventę. Šventė vyks liepos 10 dieną, penktadienį,16 valandą Šėtos kultūros centre.                                 66-osios laidos abit..