LOGIKOS DIENA GIMNAZIJOJE

Šių metų vasario 26 dieną Šėtos gimnazijoje vyko renginys, skirtas Logikos dienai. Tikslas – ugdyti vaikų loginį mąstymą, kūrybiškumą, stiprinti socialinius bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius keičiant aplinką. Šventės tematika s..

KALBŲ KONKURSAS „KALBŲ KENGŪRA 2014”

Kaip ir kasmet, pasibaigus pirmajam pusmečiui, gimnazijoje startavo konkursų, olimpiadų bei renginių laikmetis. Vasario 25-26 dienomis mūsų gimnazijos mokiniai turėjo galimybę parodyti savo gebėjimus bei patikrinti jau turimas lietuvių kalbos be..

SVEIKINAME

Gimnazijos III klasės mokinę Laurą Gudaitytę rajono rusų kalbos olimpiadoje užėmusią III-ąją vietą! Dėkojame vyr. rusų kalbos mokytojai Inai Zubko už pagalbą rengiantis olimpiadai.

SVEIKINAME

Gimnazijos mokinius rajono technologijų olimpiadoje užėmus prizines vietas! III kl. mokinę Karoliną Kužmarskytę tekstilės ir aprangos srityje I-ąją vietą. Linkime Karolinai sekmės respublikinėje olimpiadoje! IV kl. mokinį Paulių Galinį kon..