Sveika, gerbiama Šėtos gimnazijos bendruomene,

kovo 4 d. buvau oficialiai paskirtas ir pristatytas Jums, kaip naujasis Šėtos gimnazijos direktorius. Dėkodamas už pagarbų priėmimą, noriu mums visiems, Gerbiamieji, palinkėti kurti ir dirbti pasitikėjimu, pagarba, atsakomybe, tolerancija ir gera..

„PROTŲ MŪŠYJE“ NUGALĖJO ŠĖTOS GIMNAZISTAI

Artėjant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečio sukakčiai Kėdainių daugiakultūrio centro darbuotojai surengė jau 15-ą kartą įvykusį “Protų mūšį”. Prieš savaitę tokiame renginyje dalyvavo 7-8 klasių moksleiviai, o šiandien pr..

ŠIMTAS BELIKO MOKYTIS DIENŲ…

Vasario 20 dieną gražiausi ir nuostabiausi mokyklos dvyliktokai buvo pakviesti į miestelio kultūros centre įsikūrusią Cirko areną. Čia buvo švenčiamas Šimtadienis. Cirko artistai vienuoliktokai ne tik rodė savo akrobatinius, iliuzionistinius ..

KONKURSAS “GARSŲ MARGI RAŠTAI”

Vasario 26 dieną vyko mokyklos – darželio “Puriena” logopedės organizuotas konkursas “Garsų margi raštai”. Konkurse dalyvavo 23 rajono darželių, darželių – mokyklų, mokyklų, gimnazijų atstovai. Šiame konkurse dalyvavusieji m..

KALBŲ KONKURSAS „KALBŲ KENGŪRA 2015”

Kaip ir kasmet, pasibaigus pirmajam pusmečiui, gimnazijoje startuoja konkursų, olimpiadų bei renginių laikmetis. Vasario 26 dieną užsienio kalbų mokytojos L.Chomenkienė ir I. Zubko organizavo mūsų mokyklos mokiniams kasmetinį konkursą KALBŲ K..