Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

TAI BENT PIRMOKAS !

Balandžio 21 d. rajono meninio skaitymo konkurse „Su knyga – per gyvenimą“ mūsų gimnazijos pirmokas Jokūbas Saudargas pelnė 2-ąją vietą. Svarbiausias Jokūbo pomėgis sportas – jis tikrai puikus sportininkas, Kėdainių sporto cen..

TIKYBOS KONFERENCIJA „PRABILKIT Į ŠIRDĮ“

2015–ieji yra paskelbti Pašvęstojo gyvenimo metais. Šia proga Kėdainių ,,Aušros“ sveikatinimo ir sporto pagrindinėje mokykloje vyko respublikinė konferencija „Prabilkit į širdį“. Šioje konferencijoje dalyvavome ir mes: Karolina Kužmar..

„MOTINOS ŠIRDYJE SUTELPA VISKAS“

Nuo vaikystės, nuo kūdikio lingės Iš Tavęs vien tik laimę mes semiame Amžinai mes Tau liekam skolingi Už gyvybę, už visą gyvenimą Už tą meilę – bekraštę ir šventą, Ir už plauką, be laiko nubalintą. Žodis „ačiū“ ir mažas, ir..

METŲ KULTŪROS DARBUOTOJAS

  Nominacija „Metų kultūros darbuotojas“ įteikta gimnazijos istorijos mokytojai Audronei Pečiulytei  http://www.kedainiai.lt/go.php/lit/Kulturos-dienos-proga-apdovanoti-konkurso-Kulturos-versme-nugaletojai/2

PROFESIJŲ DIENA ŠĖTOS GIMNAZIJOJE

Šiais laikais profesinis orientavimas, ugdymas karjerai – viena svarbiausių švietimo funkcijų. Vaikai jau nuo pat mažų dienų yra supažindinami su įvairių profesijų pasauliu. Todėl Šėtos gimnazijoje surengta netradicinio ugdymo diena ..

counter Img
272

MOKINIAI GIMNAZIJOJE

counter Img
70

LAIDOS PABAIGĖ GIMNAZIJĄ

counter Img
39

MOKYTOJAI GIMNAZIJOJE