KOVO 11- TOSIOS MINĖJIMAS ŠĖTOJE

Kovo 11-ąją visa Lietuva ir visi pasaulio lietuviai mini Nepriklausomybės atgavimo metines. Šia proga ir Šėtoje vyko šventė, kurioje dalyvavo mokiniai ir mokytojai, miestelio bendruomenė, senjorai.

PRADINUKAI LANKĖSI SPEKTAKLYJE

1 – 2 klasių mokiniai dalyvavo Kėdainių kultūros centre vykstančiame teatrų festivalyje ir stebėjo spaktaklį – situacijų komediją „Raudonkepuraitė“, kurią režisavo Panevėžio teatro „Menas“ režisierius Julius Dautartas. Tai nauj..

LOGIKOS DIENA GIMNAZIJOJE

Šių metų vasario 26 dieną Šėtos gimnazijoje vyko renginys, skirtas Logikos dienai. Tikslas – ugdyti vaikų loginį mąstymą, kūrybiškumą, stiprinti socialinius bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius keičiant aplinką. Šventės tematika s..