„KĄ ŽINAI APIE DONELAITĮ?“

Š. m. vasario – gegužės mėnesiais bibliotekoje vyko klausimų – atsakymų viktorina „Ką žinai apie Donelaitį?“ Atsakymus į pateiktus klausimus buvo galima rasti enciklopedijose, internete, bei pavarčius literatūros parodos, skirtos Krist..

MAGISTRŲ LAIKAS ŠĖTOS GIMNAZIJOJE

Šėtos gimnazija aktyviai dalyvavo projekte „Lyderių laikas 2“. Šio projekto vienas iš svarbiausių rezultatų- galimybė studijuoti „Švietimo lyderystės“ studijų programą ISM Vadybos ir ekonomikos universitete.

PADĖKA UŽ TYRIMO VYKDYMĄ

Gimnazija balandžio 29 – gegužės 9 dienomis dalyvavo OECD PISA tyrime, kuriame buvo vertinami  mūsų penkiolikmečių mokinių gebėjimai. Jie atliko matematikos, gamtos mokslų ir skaitymo gebėjimus vertinantį testą. Nacionalinis egzaminų ..