Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

APVALIOJO STALO DISKUSIJA

Balandžio 28 dieną Šėtos gimnazijoje vyko Mokytojų – mokinių – tėvų diena. Vienas šios dienos renginių buvo Apvaliojo stalo diskusija ,,Mokinių pažanga ir sėkmė“. Į diskusiją buvo pakviesti 5-8 klasių mokinių tėvai, šiose klasės..

RAIŠKIOJO SKAITYMO KONKURSAS „SVEIKAS, PAVASARI!“

Balandžio 23 dieną Šėtos gimnazijos specialiųjų poreikių mokiniai buvo pakviesti į tradicinį raiškiojo skaitymo konkursą „Sveikas, pavasari!”. Čia jie turėjo galimybę parodyti save ir įvertinti bei pasižiūrėti į draugus, kurie dekla..

BŪSIMŲ III-ŲJŲ GIMNAZINIŲ KLASIŲ DIENA

Kasmet Šėtos gimnazijoje organizuojama Būsimų III-ųjų klasių diena, kuri primena, kad jau laikas rinktis ne tik mokomuosius dalykus, kuriuos mokysimės trečioje ir ketvirtoje klasėje, bet ir tikslią savo studijų, karjeros kryptį.

AKCIJA ,,DAROM” ŠĖTOS GIMNAZIJOJE

Šių metų balandžio 22 dieną Šėtos gimnazijoje vyko akcija ,,Darom“. Ši akcija Lietuvoje startavo 2008 metais – nuo tada dalyvaujame ir mes. Akcijos tikslas – sutvarkyti aplinką ir surinkti kuo daugiau šiukšlių. Prie akcijos prisideda..

TAI BENT PIRMOKAS !

Balandžio 21 d. rajono meninio skaitymo konkurse „Su knyga – per gyvenimą“ mūsų gimnazijos pirmokas Jokūbas Saudargas pelnė 2-ąją vietą. Svarbiausias Jokūbo pomėgis sportas – jis tikrai puikus sportininkas, Kėdainių sporto cen..

counter Img
272

MOKINIAI GIMNAZIJOJE

counter Img
70

LAIDOS PABAIGĖ GIMNAZIJĄ

counter Img
44

MOKYTOJAI GIMNAZIJOJE