Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

5-IV KLASIŲ MOKINIŲ DĖMESIUI

Nacionalinė tabako ir alkoholio ​kontrolės ​koalicija atlieka apklausą​, siekdama išsiaiškinti, kaip mokyklose ir viešoje erdvėje vaikai pastebi alkoholio, tabako vartojimą​ bei reklamą. Pirmą kartą ši apklausa atlikta 2012 m. Apklauso..

SVEIKATOS AMBASADORĖS GIMNAZIJOJE

Tokiu gražiu žodžiu vadinamos mokytojos metodininkės Irena Ragožienė ir Regina Rylienė, kurios rūpinasi sveikatos stiprinimo idėjų sklaida ir renginių organizavimu gimnazijoje. Taip jas ir kitų mokyklų mokytojas vadino ir  Lietuvos Respublik..

KONFERENCIJA “NORIU ŽINOTI”

Mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai ir mokytojos balandžio 24 d. vyko į respublikinę pradinių klasių mokinių ir mokytojų konferenciją “Noriu žinoti”, kurią organizavo Kelmės “Kražantės” progimnazija. Po nuotaikingo šeiminink..

RAJONINĖS ŽAIDYNĖS „DRAUGYSTĖS TILTAI“

2014 metų balandžio 28 dieną Kėdainių „Aušros“ sveikatinimo ir sporto pagrindinėje mokykloje vyko specialiųjų poreikių mokiniams skirtos rajoninės žaidynės „Draugystės tiltai“. Žaidynėse dalyvavo ir Šėtos mokinukai. Gimnazijai at..

counter Img
272

MOKINIAI GIMNAZIJOJE

counter Img
70

LAIDOS PABAIGĖ GIMNAZIJĄ

counter Img
39

MOKYTOJAI GIMNAZIJOJE