SUGRĮŽK Į MOKYKLĄ 2015

Jau tradiciškai kovo mėnesį Šėtos gimnazijoje vyksta renginys „Sugrįžk į mokyklą“. Tai projekto „Drąsinkime ateitį“ inicijuotos idėjos tęsinys.  Šio renginio tikslas – pakviesti prieš metus baigusius abiturientus į gimnazij..

ŽEMĖS DIENĄ PASITIKOME SUGRĮŽTANČIUS PAUKŠČIUS

Tylioj ir saulėtoj popietės klasėj vaikai, pasilenkę virš popieriaus, rašo rašinį: ,,Laukiu pavasario…” Pro nuogą, šakotą klevą, už lango, matau debesim išmargintą dangų; rasotu stiklu kaip ašaros teka tirpstančio kovo ledas. Pavasar..

DRAUGIŠKOS TINKLINIO VARŽYBOS

Kovo 27 dieną (penktadienį) mūsų gimnazijos sporto salėje vyko draugiškos mokyklos darbuotojų ir III-IV klasės vaikinų tinklinio varžybos (teisėjavo kūno kultūros mokytoja  – Elona Nagevičienė).

IŠMANIOJI DIENA 2015

Kovo 25 d. pirmą kartą mūsų gimnazistai dalyvavo respublikiniame konkurse „Išmanioji Diena 2015“. Tai nemokamas internetinis konkursas, skirtas I-IV klasių mokiniams. Juo  siekiama skatinti mokinių susidomėjimą mokslu, kelti konkursų kultū..

VIKTORINA “KĄ ŽINAI APIE UŽKREČIAMAS LIGAS”

Kovo 24 d. Kėdainių r. savivaldybės visuomenės sveikatos centre vyko rajoninė viktorina „Ką žinai apie užkrečiamas ligas“, skirta Tuberkuliozės dienai paminėti. Viktorinos tikslas – pagilinti mokinių žinias apie užkrečiamas ligas, jų..