VILTIES GALIA

Kovo 26-ąją dieną Kėdainių Daugiakultūriame centre vyko renginys „Vilties galia“,  skirtas paminėti tremtiniams, kurie prieš 65-erius  buvo ištremti į Sibiro platybes. Minėjime dalyvavo buvę tremtiniai ir Šėtos, Kėdainių Šviesiosios..

TECHNOLOGIJŲ OLIMPIADA IR K. DONELAITIS

Šiemet technologijų olimpiados tema „Metų laikai“ skirta K. Donelaičio kūrybai, nes minime 300-ąsias poeto gimimo metines. Kai mokytoja R. Rylienė pasiūlė joje dalyvauti, iškart sutikau, nes mėgstu kurti įvairiausius rankdarbius. Šiai, ka..

ĮSPŪDŽIAI IŠ TARPTAUTINIO SIMPOZIUMO

Balandžio mėnesį buvau pakviesta dalyvauti Europos Atminties kultūros trečiajame Europos institucijų, dirbančių su 20-ojo  amžiaus Europos istorija, simpoziume  ir ketvirtajame darbo susitikime su atminties organizacijomis, įgyvendinančiomis ..