KONKURSAS ,,MEILĖS KOORDINATĖS“

Dar praėjusiais metais Vytauto Didžiojo universiteto Katalikų teologijos fakultetas paskelbė respublikinį 9-12 klasių mokinių kūrybinių – mokslinių darbų konkursą ,,Meilės koordinatės“. Šio konkurso tikslas – skatinti vyresniųjų kla..

KOVO 11-OJI PAMINĖTA TRADICIŠKAI IR PRASMINGAI

Vakar Šėtos gimnazijoje vyko Tradicinis Kovo 11 – osios renginys. Ši šventė mokyklos bendruomenėje ypač reikšminga, nes joje dalyvauja ne tik gimnazijos moksleiviai, pedagogai ir kiti darbuotojai. Šis renginys į mokyklą sukviečia mažiausių..

Sveika, gerbiama Šėtos gimnazijos bendruomene,

kovo 4 d. buvau oficialiai paskirtas ir pristatytas Jums, kaip naujasis Šėtos gimnazijos direktorius. Dėkodamas už pagarbų priėmimą, noriu mums visiems, Gerbiamieji, palinkėti kurti ir dirbti pasitikėjimu, pagarba, atsakomybe, tolerancija ir gera..