ŽALIOS DIENOS PAGIRIŲ ADOMO JAKŠTO SKYRIUJE

Rūpintis žemės išsaugojimu, švaria aplinka ir gamta  privalome visi. Minint Pasaulinę Žemės dieną, Vandens  ir Pempės dienas, Pagirių Adomo Jakšto skyriaus mokinukai domėjosi, susipažino ir mokėsi, kaip išsaugoti švarią ir žalią apli..

KOVO 11- TOSIOS MINĖJIMAS ŠĖTOJE

Kovo 11-ąją visa Lietuva ir visi pasaulio lietuviai mini Nepriklausomybės atgavimo metines. Šia proga ir Šėtoje vyko šventė, kurioje dalyvavo mokiniai ir mokytojai, miestelio bendruomenė, senjorai.

PRADINUKAI LANKĖSI SPEKTAKLYJE

1 – 2 klasių mokiniai dalyvavo Kėdainių kultūros centre vykstančiame teatrų festivalyje ir stebėjo spaktaklį – situacijų komediją „Raudonkepuraitė“, kurią režisavo Panevėžio teatro „Menas“ režisierius Julius Dautartas. Tai nauj..