EISMO SAUGUMAS BENDRUOMENĖSE 2014

Šėtos gimnazija baigia įgyvendinti projektą „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“. Baigiamasis renginys gruodžio 1-ąją vyko gimnazijoje. Po pamokų mokiniai susibūrė į protų mūšį tema – „Eismo saugumas“. Varžėsi 7a ir 7b kla..

SALOMĖJOS NĖRIES PAMINĖJIMAS

Šiais metais lapkričio mėnuo bibliotekoje buvo skirtas poetės Salomėjos Nėries 110 -ųjų gimimo metinių paminėjimui. Suorganizuota literatūros paroda. Vyko klausimų – atsakymų viktorina “Ką žinai apie Salomėją Nėrį?”, kurioje dalyv..

Talentų popietė

Lapkričio 26 dieną Krakių M. Katkaus gimnazijoje vyko renginys „Talentų popietė“. Į šį renginį susirinko daugelio rajono mokyklų specialiųjų poreikių mokiniai. Džiugu, kad ir mūsų gimnazijoje atsirado „Talenčiukų“.

KĖDAINIŲ JAUNIMO FORUMAS

Šėtos gimnazijos mokinių tarybos narės – IV klasės mokinės:  Eigilė Šidlauskaitė, Auksė Sadauskaitė, Gabrielė Nagevičiūtė, Karolina Kužmarskytė –  ir Neformaliojo švietimo koordinatorė, dailės mokytoja Gintarė Boreišien..