SALOMĖJOS NĖRIES PAMINĖJIMAS

Šiais metais lapkričio mėnuo bibliotekoje buvo skirtas poetės Salomėjos Nėries 110 -ųjų gimimo metinių paminėjimui. Suorganizuota literatūros paroda. Vyko klausimų – atsakymų viktorina “Ką žinai apie Salomėją Nėrį?”, kurioje dalyv..

Talentų popietė

Lapkričio 26 dieną Krakių M. Katkaus gimnazijoje vyko renginys „Talentų popietė“. Į šį renginį susirinko daugelio rajono mokyklų specialiųjų poreikių mokiniai. Džiugu, kad ir mūsų gimnazijoje atsirado „Talenčiukų“.

KĖDAINIŲ JAUNIMO FORUMAS

Šėtos gimnazijos mokinių tarybos narės – IV klasės mokinės:  Eigilė Šidlauskaitė, Auksė Sadauskaitė, Gabrielė Nagevičiūtė, Karolina Kužmarskytė –  ir Neformaliojo švietimo koordinatorė, dailės mokytoja Gintarė Boreišien..

„DAILYRAŠČIO“ KONKURSAS

Dailyraštis – gražus, aiškus ir taisyklingas raštas. Šiandieniniame naujų technologijų pasaulyje rašyti ranka tapo nepopuliaru ir nemadinga, tačiau gražus raštas – tai menas.

NETRADICINIO UGDYMO DIENA – SVEIKATINIMO DIENA

Šėtos gimnazijoje kasmet vyksta  Sveikatinimo (sveiko maisto, sveiko gyvenimo būdo) diena. Šio renginio tikslas – paskatinti mokinius sveikiau maitintis, rūpintis savo sveikata ir išvengti ligų prieš šaltąjį žiemos sezoną. Šiemet šis ren..