MOKINIŲ PROFESIJOS PASIRINKIMO GALIMYBĖS

Profesijos pasirinkimas yra viena aktualiausių problemų, nuo kurios tinkamo pasirinkimo priklauso jauno žmogaus asmeninės gerovės augimas. Šiuo metu, vykstant nuolatinei integracijai į Europos Sąjungą, jaunimui susidaro vis..

RAJONINĖS KREPŠINIO VARŽYBOS

Antradienį (vasario 3d.) mes, 7-II klasių mokiniai, dalyvavome rajoninėse krepšinio varžybose. Turėjome dvi komandas: merginų, šią komandą treniravo mokytoja Elona Nagevičienė, ir vaikinų, kuriuos treniravo mokytojas Vladas Kiaulakis.

MOKYKLŲ IKT KONSULTANTŲ APKLAUSA

Europos mokyklų tinklas organizuoja mokyklų IKT konsultantų apklausą, kad išsiaiškintų kokių mokymų minėtiems konsultantams reikės ateityje. Šios apklausos pagrindinis tikslas – parengti internetinius kursus, padėsiančius ugdyti mokyklų I..

METAI GIMNAZIJAI

MOKYTOJAI