KVADRATO VARŽYBOS

Šie mokslo metai kaip niekada sėkmingi mūsų gimnazijos  3-4 klasių mokinių kvadrato komandai: Martynui Jokubaičiui, Dangirui Čipliui, Lukui Levinskui, Enrikui Vainučiui, Motiejui Šidlauskui, Lukui Ulickui, Ramintai Pavlavičiūtei, Rugilei Rama..

TEISINIŲ ŽINIŲ VIKTORINA „BŪK SAUGUS“

Kiekvienais metais Kauno apskrities Kėdainių r. vyriausias policijos komisariatas trečių klasių mokiniams organizuoja teisinių žinių viktoriną ,,Būk saugus“. Pagrindinis šio renginio tikslas – organizuoti teisinį švietimą, formuoti vaik..

EISMO SAUGUMAS BENDRUOMENĖSE 2014

Šėtos gimnazija baigia įgyvendinti projektą „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“. Baigiamasis renginys gruodžio 1-ąją vyko gimnazijoje. Po pamokų mokiniai susibūrė į protų mūšį tema – „Eismo saugumas“. Varžėsi 7a ir 7b kla..

SALOMĖJOS NĖRIES PAMINĖJIMAS

Šiais metais lapkričio mėnuo bibliotekoje buvo skirtas poetės Salomėjos Nėries 110 -ųjų gimimo metinių paminėjimui. Suorganizuota literatūros paroda. Vyko klausimų – atsakymų viktorina “Ką žinai apie Salomėją Nėrį?”, kurioje dalyv..

Talentų popietė

Lapkričio 26 dieną Krakių M. Katkaus gimnazijoje vyko renginys „Talentų popietė“. Į šį renginį susirinko daugelio rajono mokyklų specialiųjų poreikių mokiniai. Džiugu, kad ir mūsų gimnazijoje atsirado „Talenčiukų“.