Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atsinaujino mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

SALDŽIAUSIA DIENA

Prieš 84 metus rašytojas Murėjus N. Rothbardas iš Klivlendo pasiūlė švęsti SALDŽIAUSIĄ DIENĄ (Sweetest day) trečiąjį spalio šeštadienį. Jis kviečia visus dovanoti nedideles saldžias dovanėles draugams, artimiesiems, kaimynams, parodyti..

TYRĖJO DIENA ŠĖTOS GIMNAZIJOJE

Šėtos gimnazija dalyvauja Jaunojo tyrėjo projekte , todėl spalio 16 diena buvo paskelbta Tyrėjo diena. 5- IV klasių mokiniai dalyvavo paskaitose bei atliko kūrybines užduotis. Tą dieną  į mokyklą atvyko mobilioji demonstracinė laboratorija: ..