MOKINIŲ MAITINIMAS

Informuojame, kad nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. keitėsi Maitinimo organizavimo ikimokyklinio ugdymo, bendrojo ugdymo mokyklose ir vaikų socialinės globos įstaigose tvarkos aprašas. Tvarkos aprašo tikslas – užtikrinti sveikatai palankią vaikų mityb..

NAUJI MOKSLO METAI

ŠIŲ METŲ RUGSĖJO 3 DIENĄ (PIRMADIENĮ) 10.00 VAL. GIMNAZIJOS KIEMELYJE VISUS KVIEČIAME PASITIKTI NAUJUS MOKSLO METUS.

ČIKURAKU DAIKTŲ SAUGOJIMO SPINTELĖS

Gerbiami tėveliai,   mokykloje yra įrengtos ČikuRaku daiktų saugojimo spintelės. Pageidaujant naudotis spintele, kviečiame registruotis jau dabar. Jūsų užsakymą paruošime ir pristatysime rugsėjo pirmosiomis dienomis tiesiai į mokyklą. N..

METAI GIMNAZIJAI

MOKYTOJAI