Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena ,,Žmogus, kuris nemoka svetimų kalbų, nieko neišmano ir apie savo kalbą“ – rašė J. W. Goethe. Rugsėjo 26 d. minima Europos kalbų diena. Jos tikslas – skatinti visuomenę domėtis Europos kalbų..

BIOCHEMIJOS edukacinės pamokos VII forte

Vėsų rugsėjo 20-osios rytą Šėtos II gimnazinės klasės mokiniai pajudėjo Kauno link. Jų laukė 2 edukacinės programos: DNR išskyrimas iš banano ir 2-naftolio oranžinio dažo sintezė. Šaunios lektorės – studentės padėjo gimnazistams sus..

Fizinio ugdymo pamokos baseine

Šėtos gimnazijos pradinukai nė kiek neatsilieka nuo didžiųjų miestų mokyklų. Mokiniai jau šeštus metus iš eilės vyksta į Vilainių rekreacijos ir sporto pramogų komplekso baseiną ir dalyvauja plaukimo pamokose. Šį rugsėjį baseino nauda ..