„KNYGŲ KALĖDOS 2018“ DALYVIAMS

AČIŪ akcijos „Knygų Kalėdos 2018“ dalyviams, padovanojusiems Gimnazijos bibliotekai knygų: mokytojoms Vaidai Klevinienei, Aldonai Šliažaitei, Jurgitai Tekunovai bei ketvirtus metus tęsiantiems šią gražią tradiciją aštuntokams ir jų aukl..

KVEPIA KALĖDOMIS…..

Kantriai skaičiuojame advento kalendorių, laukdami artėjančių švenčių. Mažieji pelėdžiukai pasipuošę savo grupę įžiebė eglutę ir ėmė darbuotis virtuvėje. Daugiafunkcis centras pakvipo kepamų kepinių kvapais. Vaikai kūrė, projektav..

ŠAULIŠKAS KALĖDINIS ŽAISLIUKAS

Prasidėjo Šauliško Kalėdinio žaisliuko konkursas, kuris tęsis iki žiemos atostogų. Įspūdingą žaisliuką pagamino Airono mamytė! Puiki idėja užgimusi mūsų mokykloje, galbūt įkvėps visus Lietuvos jaunųjų šaulių būrelius!   Būr..

MOKOMOJI-PAŽINTINĖ EKSKURSIJA KAUNE

Gruodžio 17 d. Šėtos gimnazijos II klasės mokiniai kartu su savo draugais iš 7, 8, I klasių vyko į Kauną, į mokomąją-pažintinę ekskursiją. Mokiniai, kartu su lydinčiomis mokytojomis aplankė LSMU anatomijos bei istorinių ir senovinių auto..