Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Nuo vasario 16-osios iki kovo 11-osios

2023-03-16 Nuo vasario 16-osios iki kovo 11-osios Šį reikšmingą mūsų tautai laikotarpį gimnazijos 1–4 klasių mokiniai paskyrė Lietuvai. Pradinukai mokėsi kitaip – tapo istorikais ir rinko informaciją apie Lietuvos buvusias sostines, o taip ..

Padėkos iš respublikinio projekto ŠVENČIU LIETUVĄ

2023-03-15 Šėtos gimnazijos 2 kl. mokiniai, mokytoja Lina Rugienienė ir Šėtos gimnazijos Truskavos skyriaus 1-4 kl. mokiniai bei jų mokytojos Aurita Kananovičienė ir Džiuginta Ivanauskienė kovo 11 d. dalyvavo virtualiame respublikiniame 1–4 kl..

Šventė Lietuvai ir Gimnazijos bendruomenei

2023-03-10 Šventė Lietuvai ir Gimnazijos bendruomenei Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena Gimnazijoje kasmet pažymima tradiciniu renginiu, kuris suburia prisiminti, paminėti, švęsti ir dalyvauti bėgime drauge. Kovo 9 d., tautine atributika p..

Matematikos žinios įgyjamos per praktiką

2023-03-09 Gimnazijos šeštokai, mokydamiesi temos „Skaičių tiesė“, noriai įsitraukė į pačios skaičių tiesės pasigaminimą. Tam buvo panaudotos iš senų tapetų pasigamintos juostelės. Mokiniai turėjo ne tik nubrėžti skaičių tiesę, ..

counter Img
258

MOKINIAI GIMNAZIJOJE

counter Img
71

LAIDOS PABAIGĖ GIMNAZIJĄ

counter Img
39

MOKYTOJAI GIMNAZIJOJE