Gegužės 5-oji – pasaulinė rankų higienos diena

Rankų plovimas – teršalų ir laikinųjų odos mikroorganizmų pašalinimas, plaunant rankas su vandeniu ir muilu be dezinfekcijos medžiagų. Žmogaus rankos dažniau negu kiti organai liečiasi su mus supančiais daiktais bei aplinka, todėl ant jų ..

Tarptautinė triukšmo suvokimo diena

Kasdien mus supa daugybė garsų – vieni iš jų malonūs, kiti – erzina. Triukšmas tapo nuolatiniu mūsų gyvenimo palydovu, stipriai kenkiančiu sveikatai. Kaip kiekvienas iš mūsų galime prisidėti prie triukšmo mažinimo: Norėdami ką..

Pelėdžiukai

Pelėdžiukai mokėsi mylėti ir saugoti gamtą, kad mums ir  visiems gyviems padarėliams būtų gera gyventi žemėje.

MAISTO PRIEDAI: SVARBU ŽINOTI

Maisto priedai – medžiagos, naudojamos maisto ruošimo metu dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, konservavimo, dažymo, saldinimo ir t.t. Europos Sąjungos teisės aktai maisto priedą apibrėžia šitaip: ,,Bet kuri medžiaga, paprastai atskirai..

Europos imunizacijos savaitė

Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos regionas kiekvienais metais pažymi Europos imunizacijos savaitę, šiemet – balandžio 20 – 26 dienomis. Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro medikai dėl susidariusios nepalankios epideminės COVID..