Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

SUSITARIMAS DĖL MOBILIŲJŲ TELEFONŲ LAIKYMO

Gimnazijos Tėvų komiteto atstovai lydimi Gimnazijos direktoriaus Mindaugo Danilevičiaus lankėsi pamokose, norėdami pamatyti, kaip yra laikomasi susitarimo dėl mobiliųjų telefonų laikymo specialiose lentynėlėse. Tėvus nudžiugino augantis mokin..

ŠEŠTOKŲ IŠVYKA Į VILNIŲ

Gražų gegužės 10 d., penktadienio, rytą šeštokai su klasės vadove Rasa ir sveikatos priežiūros specialiste mokykloje Kristina vyko aplankyti Lietuvos sostinės – Vilniaus. Lankėsi Vilniaus Muitinės muziejuje, kuriame buvo du užsiėmimai. Pi..

SVEČIUOSE KSU PROF. DR. ELENA JOLANTA ZABARSKAITĖ

Gegužės 9 d. Šėtos gimnazijoje viešėjo Kazimiero Simonavičiaus universiteto prof. dr. Elena Jolanta Zabarskaitė, kuri susitiko su II–IV gimnazijos klasių moksleiviais ir skaitė paskaitą „Internetas ir kalbos technologijos“. Paskaitoje kal..

SPAUDOS ATGAVIMO, KALBOS IR KNYGOS DIENA GIMNAZIJOJE

Gegužės 7 d. Šėtos gimnazijos bendruomenė šventė Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Užsikrėtusi skaitymo virusu ir laužydama su skaitymu susijusius stereotipus, įsijungė į skaitymo skatinimo akciją „Lietuva skaito“, kurios šūki..

SVEČIUOSE PAS KĖDAINIŲ UGNIAGESIUS

Gegužės 6 d. 6a ir 6b klasių mokiniai lankėsi Kėdainių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. Vyresnioji specialistė Erika Dumčienė papasakojo mokiniams apie ugniagesių gelbėtojų veiklą, diskutavo su mokiniais apie vaikų ir suaugusių asmen..

counter Img
283

MOKINIAI GIMNAZIJOJE

counter Img
69

LAIDOS PABAIGĖ GIMNAZIJĄ

counter Img
38

MOKYTOJAI GIMNAZIJOJE