SVEIKATINIMO DIENA GIMNAZIJOJE

Rugsėjo 27 dieną Šėtos gimnazijoje vyko jau tradicine tapusi Sveikatinimo diena, kuri šį kartą buvo pavadinta „Sveikatos kodu“. Veiklas organizavo tiksliųjų ir gamtos mokslų metodinės grupės mokytojos, kurioms talkino ir kiti gimnazijos be..

PILIGRIMINIS – PATYRIMINIS ŽYGIS

Rugsėjo 20-21dienomis I klasės mokinės kartu su Kėdainių dekanato jaunimo leidosi į piligriminį- patyriminį žygį po Anykščius. Nuo Kurklių keliavome Anykščių Šilelio mišku, teko įveikti 14 kilometrų pėsčiomis. Aplankėme Puntuką, va..

PRAKTINIAI MOKYMAI „AKTYVUS JAUNIMAS“

Rugsėjo 24 dieną gimnazijoje vyko praktiniai mokymai „Aktyvus jaunimas“. Juose dalyvavo 23 gimnazistai. Mokymų metų šie mokiniai analizavo savo ir mokyklos vertybes, mokėsi išsakyti savo nuomonę debatų metu, vertino ir analizavo socialines pr..

LIETUVOS HOLOKAUSTO AUKŲ ATMINIMO DIENA

Rugsėjo 23-ąją Šėtos gimnazijoje buvo minima holokausto aukų atminimo diena. Mokyklos fojė prie meninės instaliacijos buvo prisiminta gausi iki II-ojo pasaulinio karo Lietuvoje gyvenusi žydų bendruomenė ir uždegtos žvakutės holokausto metu n..