GALIM 2019

Šėtos gimnazijos vaikų popchoras OBUOLIUKAI (muzikos mokytoja Daiva Makutienė) ir šokių kolektyvas ŠYPSENĖLĖS (šokių mokytoja Rasa Pakienienė) lapkričio 30 d. dalyvavo Kėdainių rajono savivaldybės jaunųjų talentų baigiamajame koncerte &..

JAUNIMO SUSITIKIMO DIENA

Lapkričio 30 dieną mūsų gimnazijos mokinių grupelė dalyvavo Kauno arkivyskupijos jaunimo centro gimtadienyje. Renginyje girdėjome liudijimą, kuriuo dalinosi Karolis Lasys. Gian Luca Demarco skaitė paskaitą „Perkeičia vandenį“. Vėliau kiek..

PAMOKA – DISKUSIJA „SVEIKI MANO DANTUKAI“

Lapkričio 27 dieną Šėtos gimnazijos 1 klasės mokiniams vyko pamoka-diskusija ,,Sveiki mano dantukai“. Tikslas – burnos higienos įgūdžių mokymas. Pamokos metu mokiniai atliko įvairias užduotis: sužinojo, koks maistas naudingas mūsų dantim..

FONDO „ŠVIESKIME VAIKUS“ DOVANOS

Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ vėl pradžiugino mus, padovanodamas daug gerų, naujų lietuvių autorių knygų, skirtų jauniesiems skaitytojams. Ateikite pavartyti ir tikrai maloniai nustebsite !!! Bibliotekininkė Vida