ESĖ KONKURSAS

Šiandien Vytauto Didžiojo karo muziejuje vyko respublikinio rašinių konkurso nugalėtojų apdovanojimo ceremonija. Vyresniųjų klasių mokiniai turėjo sukurti rašto darbą Vlado Putvinskio Priesakų šauliams tema. Savo darbą konkursui išsiuntė ..

RAŠTINGIAUSIAS PRADINUKAS

Kovo 6-ą dieną trys mūsų gimnazijos pradinių klasių mokinės (Urtė Bučinskaitė, 2 kl., Ugnė Miliauskaitė, 3 kl. ir Rugilė Kmitaitė, 4 kl.) dalyvavo rajono lietuvių kalbos diktanto konkurse ,,Raštingiausias pradinukas“. Konkurso tikslai: u..

TAURIEČIAI

Kovo 9–10 dieną Šėtos jaunieji šauliai dalyvavo 16 ir 27 kilometrų  naktiniame žygyje, kuris buvo Kauno r. Zapyškyje. Šio žygio tikslas  buvo  paminėti Lietuvos  nepriklausomybės atkūrimo  dieną ir Tauro apygardos partizanus bei jų ko..

KOVO 11-OSIOS MINĖJIMAS ŠĖTOS GIMNAZIJOJE

Š. m. kovo 8 dieną Šėtos gimnazijoje buvo organizuota netradicinio ugdymo diena, skirta Kovo 11- ajai – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Renginyje dalyvavo Šėtos gimnazijos bendruomenė ir svečiai – kariai iš Lietuvos Mec..