GINTI SAUGOTI PADĖTI

Vasario 9 d. IV klasės mokiniai dalyvavo susitikime su Kėdainių policijos komisariato bendruomenės pareigūnu Robertu Mackevičiumi. Mokiniai susipažino su policijos pareigūno profesija, sužinojo, kur galima mokytis, kokius reikalavimus turi atitik..

Gimnazijos pradinukai rūpinasi sparnuočiais

Kai ateina žiema ir žemę sukausto šaltis – paukšteliams tenka kęsti alkį. O kad taip nenutiktų, mūsų gimnazijos pradinukai jais pasirūpina. Kasdien vaikučiai papildo lesyklėles maistu: kas sėklyčių, kas duonos trupinėlių paberia, ar la..

VYKO PIRMOSIOS PAGALBOS MOKYMAI

Nei vienas iš mūsų negalime nuspėti, kada ir kur slypi nelaimė, nei vienas iš mūsų nėra apsaugotas nuo nelaimingo atsitikimo. Tad labai svarbu kiekvienam mūsų išmokti laiku ir teisingai suteikti pirmąją pagalbą. Pirmoji pagalba – tai papr..

Unikali galimybė Gimnazijos mokiniams

Interaktyvią, po Lietuvą keliaujančią ekspoziciją sausio 30 d. II kl. mokiniai aplankė neišvykdami iš Gimnazijos. Į mokyklos kiemą atvyko „Muziejaus ant ratų“ autobusas. Lietuvos švietimo istorijos muziejaus pagrindinis projekto „Muzieju..

AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2024

Sausio 18 d. Šėtos gimnazijos III ir IV klasių mokiniai dalyvavo Aukštųjų mokyklų mugėje 2024. Mokiniai, mokytojai, mokinių tėvai turėjo galimybę susitikti su universitetų, kolegijų ir profesinių mokyklų atstovais. Vyko karjeros konsultaci..