Gedulo ir Vilties diena Šėtos gimnazijoje

Šiais metais minime 80-ąsias pirmųjų Lietuvos gyventojų trėmimų į Sibirą metines. 1941 m. birželio 14 d. Sovietų Sąjungos represinės struktūros pradėjo organizuotus masinius Lietuvos gyventojų trėmimus į atokias šiaurines Sibiro teritor..

Įdomiausios perskaitytos knygos pristatymas

Gera knyga – tarsi pokalbis su protingu žmogumi: teikia žinių, moko apibendrinti tikrovę, suprasti gyvenimą. (A. Tolstojus) Mokslo metams sparčiai artėjant prie pabaigos, trečiokai klasės draugams pristatė savo mėgstamiausią knygą. Džiaugi..

Vaikų gynimo diena. Birželio 1-oji.

2021-06-01 Vaikų gynimo diena. Birželio 1-oji. ,,Išdykauja, žaidžia, liūdi, siaučia, Nesvarstydami kodėl ir kam, Jeigu šis pasaulis kam priklauso, Tai pirmiausia, žinoma, vaikams…“                                      ..