ĮDOMIEJI FIZIKOS BANDYMAI

Birželio 12 d. 8-9 klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje fizikos pamokoje „Įdomieji fizikos bandymai“, kuri vyko KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakultete. Pamokos metu bandymus pademonstravo KTU docentas Virgilijus Minialga bei laborantas Zeno..

VIZUALINĖS KOMUNIKACIJOS RAŠTINGUMO DIDINIMAS

Birželio 13 d. Šėtos gimnazijos 8-I gimnazinės klasės mokiniai turėjo puikią progą pagilinti savo žinias grafinio dizaino srityje. Mokiniai Pagirių A. Jakšto daugiafunkciame centre susitiko su LGDA (Lietuvos grafinio dizaino asociacija) asociac..

PAŽINTINĖ EKSKURSIJA Į KAUNĄ

IIb klasės mokiniai išsiruošė į paskutinę ekskursiją kartu. Kauną atradome iš naujo. Aplankėme net 3 muziejus ir 1 bažnyčią, kur dar nesame buvę. Tokią galimybę aplankyti nemokamai muziejus mokiniams iki birželio 30 d. pateikus tik mokini..

KAI NAMAI LIEKA TUŠTI…

Jau praėjo 77-eri metai po pirmųjų lietuvių trėmimų į Sibirą 1941 m. birželio 14-ąją, tačiau tautos atmintis niekada negalės ištrinti tų skaudžių prisiminimų. Šėtos gimnazistai, minėdami šią datą, mokyklos fojė prie meninės insta..

SEPTINTOKŲ IŠVYKA Į KAUNĄ

Artėjant mokslo metų pabaigai, klasės valandėlės metu pasitarę nusprendėme aplankyti IX forto ir Vytauto Didžiojo karo muziejus Kaune. IX forte teko prisiminti istorijos pamokose įgytas žinias apie pasaulinius karus ir gebėjimus orientuotis pag..

METAI GIMNAZIJAI

MOKYTOJAI