Mokomės vieni iš kitų

2022-05-09 Kolegų tiesioginio darbo stebėjimas yra puikus būdas dalintis patirtimi, galimybė mokytis bendradarbiaujant ir yra veiksmingo mokytojų ir mokyklų vadovų profesinio tobulėjimo pagrindas. Siekiant plėsti asmenines, profesines ir dalykine..

Mokomasis Jaunųjų šaulių žygis

2022-05-09 Jaunieji šauliai, eilinio mokomojo žygio metu, ne tik mokėsi kariškų įgūdžių, kaip įprasta, bet ir dalyvavo akcijoje ,,Darom“. Surinko šiukšles miške, Didžiojoje aikštėje. Ji unikali, graži ir dėl to lankoma. Tik labai gaila..

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena

2022-05-09 Tikėdamas į tekėjimą. Klaupiasi žodis, klaupiasi ir gieda savo tikėjimą: Į mintį, į kalbą, į žmogų, į tą jo gyvenimą margą… Just. Marcinkevičius   Kasmet gegužės 7-ąją Lietuvoje minima Spaudos atgavimo, kalbos ir k..

Švenčiausio Sakramento adoracija

2022-05-09 Kiekvieną pavasarį, Kauno arkivyskupijos bažnyčiose, pagal tvarkaraštį vyksta nenutraukiama Švenčiausio Sakramento adoracija. Gegužės 6 dieną, gimnazijos 4–7 klasių mokiniai dorinio ugdymo (tikybos) pamokų metu pagarbino Švč. S..

Trečiokas tapo laureatu

2022-05-06 3 klasės mokinys Aironas Stauskis dalyvavo Lietuvos vaikų dailės ir keramikos konkurse ,,Gamtos sparnais apkabinu pasaulį“. Konkurso tikslas – sudaryti Lietuvos vaikams ir jaunimui galimybę išreikšti save bei ugdyti kūrybiškumą da..