PASKAITA „TARP MŪSŲ, MERGAIČIŲ“

6a ir 6 b klasių mergaitėms lapkričio 5 d. vyko paskaita tema: „Tarp mūsų, mergaičių“. Paskaitą vedė lektorė-medikė Lina Gumauskienė. Paskaitos tikslas – padėti mokinėms suvokti fizinius ir emocinius pasikeitimus lytinio brendimo laiko..

PAMOKA LABANORO GIRIOJE

Spalio 25 dieną Šėtos gimnazijos ketvirtokai lankėsi Labanoro regioniniame parke – nuostabaus kraštovaizdžio, šilų ir ežerų krašte. Diena prasidėjo Labanoro parko lankytojų centre, kur lektorius Andrejus Gaidamavičius papasakojo apie Laban..

MOKOMASIS ŽYGIS

Šį savaitgalį 2018 m. spalio 20 d. Šėtos Gimnazijos „Jaunieji šauliai“ dalyvavo mokomajame žygyje Gimnazija–šilas–Gimnazija. Šiame žygyje mes mokėmės orientuotis žemėlapyje, vadovauti būriui, darniai žygiuoti. Šile  statėme past..

KRMT FORUMAS

Spalio 20–21 d. aš ir dar trys tarybos nariai (Miglė Dailidėnaitė, Vaiva Jasaitė ir Rokas Kybartas) dalyvavome KRMT organizuojamame forume „Pradėkime nuo klausimo KODĖL“, kuris vyko Dotnuvos pagrindinėje mokykloje. Šiame forume buvome supa..

METAI GIMNAZIJAI