KITOKIA KALĖDŲ ŠVENTĖ

Gimnazijos pradinukai šiemet nutarė, kad Kalėdų eglutės šventės norisi kitokios ir išvyko į Kauną. Pirmiausia pasigrožėjo Kauno Rotušės aikštėje esančia eglute, sužinojo, kad ji papuošta Mažojo Princo tematika, iš ko pagaminti eglutė..

EKSKURSIJA Į VILNIŲ

Š.m. gruodžio 20 dieną šeštos klasės mokiniai vyko į Vilnių. Ten aplankė Lietuvos teatro, muzikos, kino muziejų ir dalyvavo edukaciniame renginyje – užsiėmime „Kino virtuvė“. Mokiniai sužinojo, kiek reikia įdėti darbo, kad kinas ..

IV KLASĖS EKSKURSIJA

Artėjant žiemos atostogoms, Gimnazijos abiturientai dalyvavo edukaciniame užsiėmime Raudondvario dvare, kur kiekvienas pasigamino sau aliejinius kvepalus, prieš tai išbandę 21 kvapą. Išsirinkę kvapus, sukūrė savo kvepalų formulę bei apsilank..

KALĖDINĖ TEMATIKA MATEMATIKOS PAMOKOSE

Besibaigiant metams matematikos pamokos vyksta vis kitaip. Šias metais, gruodžio 16-18 dienomis pamokose vyravo Kalėdinė tematika. Gyvenimiškos užduotys, kurias spręsdami mokiniai taikė ir geometrijos, ir algebros žinias, buvo pateiktos žaisming..