Pasidalijimas įgytomis žiniomis

2022-11-07 Matematikos mokytoja metodininkė Vaidutė Kleivienė dalyvavo Nacionalinės švietimo agentūros organizuotuose ES socialinio fondo ir LRV finansuotuose mokymuose „Matematikos mokytojų bendrųjų ir dalykinių kompetencijų tobulinimas“. ..

III klasės mokinių išvyka į Birštoną

2022-11-03  Spalio 25 dieną III klasės mokiniai ir jų klasės vadovė vyko į Birštoną, dalyvavo edukacijoje pagal kultūros paso programą „Edukacija elektromobiliu – Kunigaikščių medžioklės Birštono dvaro takais“. Užsiėmimas truk..

Helovino fiesta

2022-11-03 Helovino fiesta – taip norisi apibūdinti savaitę Gimnazijoje, prieš rudens atostogas. Gimnazijos mokinių tarybos iniciatyva, 1–4 kl. mokiniai dalyvavo šiurpaus plakato ,,Helovinas“ kūrime, 5–6 kl. mokiniai – kvadrato varžyb..

Kodėl karvės neduoda pieno

2022-11-03   Šėtos gimnazijoje 2022 metais įgyvendinta Šviečiamosios gyvulininkystės programa „Augink, rūpinkis, mylėk“ pagrindinio ugdymo programos mokiniams. Programą organizuoja Lietuvos žemės ūkio ministerija, o administruoja VŠ..

Olimpiados Kings laimėtojai

2022-10-28  Džiugi žinia pasiekė mūsų gimnazijos ketvirtokus. Už praeitus mokslo metus du mokiniai gavo Kings olimpiados sertifikatus ir medalius. Arminas Juknys – aukso medalį už anglų kalbos rezultatus, na, o Justas Šidlauskas pelnė net tr..

IR MOKYTOJAI MOKOSI

2022-10-26 IR MOKYTOJAI MOKOSI Susirinkę į tradicinį Mokytojų Ratą, dirbdami grupelėse, mokytojai dalijosi patirtimi ir įžvalgomis: kokios veiklos, metodai aktyvina mokinius, kas motyvuoja ir skatina vaikus būti aktyviais pamokos dalyviais. Įdom..