Kalėdos bus ir jos jau ne už kalnų!

Kalėdos bus ir jos jau ne už kalnų! Nesvarbu, kad Gimnazija tuštoka ir ten nesigirdi vaikų klegesio , kaip ir kiekvienais metais prieš Kalėdas pasipuošėme jų rūbu. Viliamės, kad šiais metais dar tikrai susitiksime . Pasigrožėkite.

Virtuali edukacinė programa

Siaučiant epidemijai ir lankytojams užvėrus muziejų duris, daugelis muziejininkų savo darbą perkelia į virtualią erdvę: organizuoja paskaitas, konferencijas, žaidimus, rodo fonduose sukauptas fotografijas. Kėdainių krašto muziejaus darbuotoja..

Psichologinė pagalba

Pandemijos laikotarpiu gimnazijos psichologė yra pasiruošusi padėti tvarkytis su patiriamu stresu bei šio laiko iššūkiais, ieškoti alternatyvų, išbūti sunkius jausmus, o esant būtinybei – nukreipti mokinius tolimesnei pagalbai, taip užtikri..