Paukštelių sugrįžtuvės

Paukštelių sugrįžtuvės Pavasario saulė prašvito meiliai Ir juokiasi, širdį vilioja, Iškilo į dangų aukštai vieversiai, Čirena, sparneliais plasnoja.                                                          Mairon..

Antrokai stebi pipirnių augimą

Kokių reikia sąlygų, kad augalas sudygtų ir augtų? Atsakymo į šį klausimą antrokai ieškojo per pasaulio pažinimo pamoką, atliekant bandymą su pipirnėmis. Pirmiausiai išsiaiškino, kaip atrodo šis augalas, kokio aukščio gali užau..

GERA ŽINIA NORINTIEMS SUGRĮŽTI Į GIMNAZIJĄ!

2021 m. kovo 17 d. 17:00 val.   Gerb. Tėveliai,   Viešoje erdvėje jau pateikta informacija, kad „švelnesni karantino reikalavimai bus leidžiami“ daliai savivaldybių, tame tarpe ir Kėdainių r. savivaldybei. Nurodoma, jog nuo kovo 22 di..

Žaliasis draugas Oliziukas

Jau įpusėjo pirmas kalendorinio pavasario mėnuo. Taip norisi mėgautis pavasariu, stebėti bundančią gamtą, grįžtančius paukščius. Tačiau saulutė labai saikingai dalija šilumą ir neleidžia džiaugtis taip laukiama žaluma. Bet tai ne bėda..

BALTUMO ŠVENTĖ 2021