SUKAITĘ, BET LAIMINGI

Pačią karščiausią šių metų dieną, kai termometro stulpelis pavėsyje kai kur pakilo iki 36oC, Gimnazijos septintokai išsiruošė į daugiau kaip prieš mėnesį suplanuotą kelionę į Druskininkus. Daugiausiai rūpesčių dar išvakarėse tiek ..

DĖL LAIKINAI NUTRAUKIAMO UGDYMO PROCESO GIMNAZIJOJE

Vadovaudamasis Kėdainių r. Šėtos gimnazijos nuostatais, patvirtintais 2018 m. spalio 26 d. Kėdainių rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. TS-192 „Dėl Kėdainių r. Šėtos gimnazijos nuostatų patvirtinimo“, 2017-2018 m. m. ir 2018-2019 m...

EKSKURSIJA Į VILNIAUS ORO UOSTĄ

Birželio 18d. II gimnazinės klasės mokiniai buvo išvykę į Vilnių. Buvo organizuota ekskursija po Vilniaus oro uostą. Ekskursijos metu pamatėme keleiviams dažnai nepasiekiamas, atidžiai saugomas oro uosto vietas, iš arti stebėjome kylančius i..

MATEMATIKA – LAIMĖTOJŲ MOKSLAS“

Baigiantis mokslo metams, birželio 12 dieną, Šėtos gimnazijoje vyko paskutinis projekto 7 – 8 klasėse „Matematika – laimėtojų mokslas“ konkursas, kurį taip ir pavadinome: „Matematika – laimėtojų mokslas“. Šiame konkurse dalyvavo 6..