LINKSMOS PERTRAUKOS….

Nuo šios savaitės pradinių klasių I-ame aukšte mokiniai gali žaisti sportinius ir lavinamuosius žaidimus. ,,Klasė“, ,,Nuliukai ir kryžiukai“, ,,Guma“, ,,Kėgliai su skaičiukais“, ,,Stalo futbolas“ tai žaidimai, kurių visiems užtenka..

KETVIRTOKŲ EKSPERIMENTAI

Kiekvieno „Noriu žinoti“ užsiėmimo metu ketvirtos klasės mokiniai atlieka bandymus ir eksperimentus. Prieš savaitę mokiniai iškėlė klausimą „Ar aš galiu sustabdyti obuolio rudavimą?“ ir ieškojo atsakymų. Eksperimentui naudojo įvairi..

SVEIKINAME!!!

Lietuvos kaimo vietovių mokyklų finalinėse žaidynėse,  svarsčių kėlimo varžybose, susumavus girų stūmimo ir  rovimo rungčių rezultatus, Rokas Kybartas iškovojo garbingą 3 vietą. Sveikiname!!!

PAMOKA – DISKUSIJA ,,MANO KŪNAS“

Šėtos gimnazijos pradinių  klasių mokiniams sausio 29 ir vasario 4, 7 d. vyko pamokėlės – diskusijos ,,Mano kūnas“.  Šių pamokėlių tikslas: įtvirtinti vaikų žinias apie pagrindines kūno dalis, svarbiausius organus ir jų funkcijas, su..

PLAUKIMO PAMOKOS

Šėtos gimnazijos antros ir trečios klasių mokiniai vėl vyksta į tęstinius plaukimo užsiėmimus Vilainių sporto centro baseine, kur dalyvauja projekte ,,Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“. Vaikai toliau mokosi, kaip reikia saugiai elgti..