MAITINIMAS GIMNAZIJOJE

Bendruomenė kviečia teikti pastabas bei siūlymus dėl maitinimo Gimnazijos valgykloje. Pastabas ir siūlymus galima išsakyti žodžiu valgyklos darbuotojai, socialinei pedagogei arba parašyti lentoje, kuri stovi mokytojų kambaryje. Visi iškilę kla..

LAUKO KLASĖS DARBAI EINA Į PABAIGĄ!

Pagaliau lauko klasės darbai eina į pabaigą, šiuo metu jau atlikti elektros instaliacijos darbai. Beliko įrengti kriauklę, lentą, palanges ir truputį padažyti. Norime padėkoti visiems, kurie savo darbais ir parama jau prisidėjo prie projekto. D..

KVIETIMAS

Kviečiame apsilankyti Vilniaus universitete festivalio „Erdvėlaivis žemė“ metu bei išklausyti studijų programų pristatymus: Istorijos fakultetas – https://www.vu.lt/440/renginiai/istorijos-fakulteto-studiju-programu-pristatymas Fizik..

PAGALBOS VAIKAMS LINIJA

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyboje prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos veikia „Pagalbos vaikams linija“, kurios konsultantai konsultuoja vaikus bei dėl vaikų besikreipiančius suaugusiuosius, kurie nori pasikonsul..

RUGSĖJO 2 D. MOKSLO IR ŽINIŲ ŠVENTĖ!

Mieli Mokiniai, Tėveliai ir Mokytojai, RUGSĖJO 2 D. KVIEČIAME JUS Į MOKSLO IR ŽINIŲ ŠVENTĘ!  10.00 val. – laukiame Jūsų Šėtos gimnazijos kiemelyje (pirmokėliai ir IV –okai laukiami 9.45 val. Gimnazijos fojė); 10.40 val. – pirmoji pamo..