Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

BIBLIOTEKOS NAUJIENOS

Gimnazijos bibliotekoje – naujos vertingos knygos, kurias padovanojo MO muziejus ir Erasmus + projekto partneriai iš Norvegijos. Ateik pavartyti fotoalbumą su žavingais Norvegijos vaizdais, pasigėrėti meno kūriniais, pasitikrinti, ką žinai apie ..

E-CIGARETĖS – IŠSIGELBĖJIMAS AR APGAULĖ?

2019 m. lapkričio 5 d. Šėtos gimnazijoje svečiavosi VŠĮ „Blaivybės akademija“ lektorė-konsultantė Dalia Skunčikienė, kuri vedė paskaitą tema: ,,E-cigaretės – išsigelbėjimas ar apgaulė?“ Paskaitoje dalyvavo 4, 5, 6, 7a ir 7b kl..

PILIGRIMINĖ KELIONĖ PO ŽEMAITIJĄ

Kartu su Kėdainių dekanato jaunimu spalio 25-26 dienomis į piligriminę kelionę išsiruošė ir mūsų gimnazijos mokinių grupelė. Piligriminės kelionės metu mus lydėjo Kėdainių dekanato dekanas kunigas N.Martinkus ir diakonas M. Povilaitis. Ke..

RUDENĖLIO ŠVENTĖ

Visą savaitę „Pelėdžiukų“ grupės vaikučiai ruošėsi šventei: kartu su savo tėveliais kūrė kompozicijas iš rudens gėrybių ir grupėje surengė parodėlę, susipažino su duonelės keliu – nuo mažo grūdelio iki duonelės riekelės..

PRADINUKŲ VIEŠNAGĖS BIBLIOTEKOJE

Spalio mėnesį, artėjant rudens atostogoms, 2 – 4 klasių mokiniai lankėsi Gimnazijos bibliotekoje. Trečiokai susidomėję žiūrėjo ir klausė, o po to aptarė interviu su rašytoju Vytautu Račicku, diskutavo apie skaitymo naudą. Išeidami p..

DALYVAVIMAS KONKURSE ,,SVEIKUOLIŲ SVEIKUOLIAI“

Šėtos gimnazijos 1-4 klasių mokinių komanda ir 8 klasės mokinių komanda kartu su mokytojomis Lina, Gintare ir Daiva bei visuomenės sveikatos specialiste, vykdančia sveikatos priežiūrą mokykloje, 2019 m. spalio 24 d. dalyvavo Kėdainių rajono m..

counter Img
283

MOKINIAI GIMNAZIJOJE

counter Img
69

LAIDOS PABAIGĖ GIMNAZIJĄ

counter Img
38

MOKYTOJAI GIMNAZIJOJE