BŪSIMŲ III-ŲJŲ GIMNAZINIŲ KLASIŲ DIENA

Kasmet Šėtos gimnazijoje organizuojama Būsimų III-ųjų klasių diena, kuri primena, kad jau laikas rinktis ne tik mokomuosius dalykus, kuriuos mokysimės trečioje ir ketvirtoje klasėje, bet ir tikslią savo studijų, karjeros kryptį.

AKCIJA ,,DAROM” ŠĖTOS GIMNAZIJOJE

Šių metų balandžio 22 dieną Šėtos gimnazijoje vyko akcija ,,Darom“. Ši akcija Lietuvoje startavo 2008 metais – nuo tada dalyvaujame ir mes. Akcijos tikslas – sutvarkyti aplinką ir surinkti kuo daugiau šiukšlių. Prie akcijos prisideda..

TAI BENT PIRMOKAS !

Balandžio 21 d. rajono meninio skaitymo konkurse „Su knyga – per gyvenimą“ mūsų gimnazijos pirmokas Jokūbas Saudargas pelnė 2-ąją vietą. Svarbiausias Jokūbo pomėgis sportas – jis tikrai puikus sportininkas, Kėdainių sporto cen..