APSILANKĖME VYTAUTO DIDŽIOJO UNIVERSITETE

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) sausio 16 d. atvėrė duris visiems juo besidomintiems moksleiviams. Universitetu susidomėjome ir mes – Šėtos gimnazijos II – IV klasių moksleiviai, nes tikėjomės sužinoti daugiau apie studijas.

SVEIKI, SULAUKĘ NAUJŲJŲ 2015 METŲ

GRAŽIŲ JUMS ATEINANČIŲ METŲ  KTU matematikos ir gamtos mokslų fakultetas jau 26-ąjį kartą rengia Respublikinį  prof. J. Matulionio jaunųjų matematikų konkursas ir sausio 31 dieną kviečia 9-12 klasių vidurinių mokyklų ir gimnazijų mo..

KALĖDINIS ŠEIMŲ KREPŠINIO TURNYRAS – 2014

Šėtos gimnazijoje penktadienį  (gruodžio  12 d. ) įvyko jau tradiciniu tapęs renginys- ,,Kalėdinis šeimų krepšinio turnyras – 2014”, kuris vyksta jau apie dešimt metų. Tarpusavyje  rungtyniauja šeimos,  kurių nors vienas asmuo yr..