Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

AKCIJA “SKAITYKIME KARTU” ĮSIBĖGĖJO

Rašytoja M. Stiefvater, populiaraus bestselerio „Virpėjimas“ autorė, yra pasakiusi: „Skaityti knygą vienam yra nuostabu, bet perskaitytą knygą aptarti su kitu žmogumi – dar nuostabiau.“ Vadovaudamiesi šia mintimi spalio mėnesį paskelb..

AMATŲ DIENA „DARBŠČIOS RANKOS VISKĄ GALI“

Gruodžio 2 dieną Šėtos gimnazijoje vyko rajoninis specialiųjų poreikių mokinių renginys – Amatų diena „Darbščios rankos viską gali“. Aktų salėje susirinkusius pasveikino direktoriaus pavaduotoja A. Kvasnauskienė ir palinkėjo  gr..

GERBIAMI ŠĖTOS GIMNAZIJOS BENDRUOMENĖS NARIAI,

Lietuvos švietimo profesinės sąjungos iškėlė reikalavimus, į kuriuos Vyriausybė bei Švietimo ir mokslo ministerija neatsižvelgė. Norėdami atkreipti dėmesį į šalies švietimo problemas, pranešame, kad mūsų gimnazijos mokytojai dalyvaus ..

LAPKRIČIO MĖNESIO PREVENCINĖS PROGRAMOS VEIKLA

Vykdant prevencinę programą 5 – 8 kl. mokiniams lapkričio mėn. gimnazijoje buvo organizuojamos paskaitos tema: „Cigarečių atsiradimo istorija ir rūkymo poveikis organizmui bei socialinei aplinkai“. Užsiėmimų metu siekėme suteikti teorini..

KŪNO KULTŪRA SU DIDŽIAISIAIS KAMUOLIAIS

2015 m. lapkričio 19 d.  Šėtos gimnazijos pradinių klasių mokiniai turėjo galimybę mankštintis su didžiaisiais kamuoliais. 64 mokiniai atliko energingus aerobinius pratimus su šuoliais ir mostais bei ištvermės ir pusiausvyros judesius naudoda..

PRADĖKIME NUO SAVĘS

Lapkričio 16-oji nuo 1995 m. yra paskelbta Tarptautine tolerancijos diena. Šią dieną paminėjo ir Šėtos gimnazijos bendruomenė. Visą savaitę 5-12 klasių mokiniai su istorijos mokytojais Audrone Pečiulyte, Ledina Maroziene ir Vladu Kiaulakiu bei..

counter Img
258

MOKINIAI GIMNAZIJOJE

counter Img
71

LAIDOS PABAIGĖ GIMNAZIJĄ

counter Img
39

MOKYTOJAI GIMNAZIJOJE