Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

AID NAUDOJIMO IR PIRMOSIOS PAGALBOS MOKYMAI

2022-12-16 Laiku ir tinkamai suteikus pirmąją pagalbą, galima išgelbėti žmogui gyvybę. Išmokti naudoti defibriliatorių nesunku, tai veiksmingas ir paprastai naudojamas prietaisas. Širdies ir kraujagyslių ligos yra pagrindinė mirčių priežast..

5 klasės išvyka

2022-12-16 Gruodžio 16 dieną 5 klasės mokiniai drauge su klasės vadove ir logopede, spec. pedagoge Jūrate Gruzdeva vyko į Kauną pagal kultūros paso programą 5 klasės mokiniams. Mokiniai aplankė Kauno Kalėdinę eglutę, Nacionalinį M.K. Čiurl..

ŠVENTINIS KONCERTAS JUŠKONYSE

2022-12-13 Gruodžio 10 d. Šėtos gimnazijos vaikų popchoras OBUOLIUKAI buvo pakviesti, savo smagiomis dainomis pradžiuginti Pauliukų bendrovės darbuotojus, kuriems ŽŪB Pauliukai vadovas Andrėjus Štombergas surengė padėkos vakarą „Pauliukams..

VĖTRUNGIŲ PASLAPTYS

2022-12-06 Pasinaudoję Kultūros paso lėšomis, pradinukai pasikvietė į svečius viešnias iš Klaipėdos rajono turizmo informacijos centro ir turėjo nepaprastai įdomų užsiėmimą. Jo metu vaikai sužinojo, kokiam tikslui buvo naudojamos vėtrung..

Obuoliukų sėkmė

2022-12-03 Gruodžio 3 d. Šėtos gimnazijos vaikų popchoras ,,Obuoliukai“ dalyvavo Baltijos šalių populiariosios muzikos atlikėjų konkurse „Dainuok, žiemužėle 2022“. Konkurse dalyvavo kolektyvai ir solistai iš Kauno, Vilniaus, Klaipėdos, ..

counter Img
258

MOKINIAI GIMNAZIJOJE

counter Img
71

LAIDOS PABAIGĖ GIMNAZIJĄ

counter Img
39

MOKYTOJAI GIMNAZIJOJE