Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

INFORMACIJA DĖL KORONAVIRUSO

Atkreipiame švietimo įstaigų ir jų steigėjų dėmesį į Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas žmonėms, kurie neseniai grįžo iš šalių, kur nustatytas koronaviruso protrūkis, 14 dienų nuo išvykimo iš šių šalių dienos likti namu..

INFORMACIJA APIE TEISINGĄ RANKŲ PLOVIMĄ

Saugokime save ir artimuosius.  Pagarbiai Nijolė Paulauskienė Vaikų sveikatos skyrius visuomenės sveikatos specialistė, Nacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo ir aktyvių mokyklų veiklos koordinavimo komisijos sekretorė Tel. (8-5) 2..

UŽGAVĖNIŲ AKIMIRKOS ŠĖTOS GIMNAZIJOJE

Nors šiais metais žiemos taip ir nesulaukėme, bet tradicijų laikomės. Vasario 25 d. Gimnazijoje buvo surengta Užgavėnių blynų pertrauka. 5 klasės mokinukai jau nuo 2 pamokos per technologijų dalyko pamokas kepė įvairių rūšių blynus, kuria..

UŽGAVĖNĖS ATĖJO

Užgavėnės atėjo, žiemą vyt reikėjo. Morę pagaminom, gražiais apdarais padabinom. Žemę žadint puolėm, saulę kviest namolio. Blynų prisikepę juos linksmai ragavom, Sotūs ir laimingi į namus keliavom.    

SALDI DOVANA LIETUVAI

Mažieji pelėdžiukai su mamytėmis Lietuvos gimtadieniui kepė tortą. Ir ne bet kokį, o papuoštą trispalve. Kantriai dirbo: produktus skaičiavo, tešlą minkė, lakštus kepė, kremą gamino ir juo tortą puošė. Iškeptu tortu visus, atvykusius ..

counter Img
272

MOKINIAI GIMNAZIJOJE

counter Img
70

LAIDOS PABAIGĖ GIMNAZIJĄ

counter Img
39

MOKYTOJAI GIMNAZIJOJE