Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

PIRMOKAI NORI ŽINOTI

Visi pirmos klasės mokiniai lanko būrelį „Noriu žinoti“. Užsiėmimų veiklos principas – „Stebiu, tyrinėju, atrandu“. Atlikdami įdomią tiriamąją veiklą (stebėjimus, bandymus, eksperimentus ir kt.), vaikai mokosi iškelti klausimu..

Informacija dėl izoliacijos/saviizoliacijos

Skirkite šiam laiškui laiko, jeigu abejojate dėl izoliacijos/saviizoliacijos  ir tiesiog elgesio, kai aplink yra sergančių. Būkite saugūs. Naujos izoliacijos sąlygos apibrėžtos iki smulkmenų: taisyklės galioja ir šeimos nariams Izoliuojantis..

Susitikimai su skaitytojais

Artėja rudens atostogos, o Gimnazijos bibliotekos lentynose dar daug įdomių knygų, laukiančių savo skaitytojo. Todėl pastarąją savaitę ir buvo organizuoti pokalbiai – diskusijos su mokiniais. Su mažaisiais pirmokais, būsimais skaitytojai..

TĖVELIŲ IR MOKINIŲ DĖMESIUI

TĖVELIŲ IR MOKINIŲ DĖMESIUI, Vyriausybė pritarė, kad nuo spalio 26 d. iki lapkričio 6 d. dviem savaitėms bendrojo ugdymo mokyklose 5–IV klasių mokiniams skelbiama kontaktinio ugdymo pauzė: kaip įprasta, mokiniai vieną savaitę atostogaus, o ..

Vokiečių kalbos diena

Vokiečių kalbos diena Spalio 21 d. Šėtos gimnazija prisijungė prie Goehte instituto iniciatyvos paminėti vokiečių kalbos dieną. I ir II gimnazinių klasių mokiniai sužinojo apie „zero waste“ judėjimą, diskutavo tvarumo tema. Mokiniai suk..

counter Img
258

MOKINIAI GIMNAZIJOJE

counter Img
71

LAIDOS PABAIGĖ GIMNAZIJĄ

counter Img
39

MOKYTOJAI GIMNAZIJOJE