MOKYKLINIŲ AUTOBUSŲ TVARKARAŠTIS 2019 M. RUGSĖJO 2 D.

MAŽASIS MOKYKLINIS AUTOBUSAS VAIRUOTOJAS ALVIDAS KRIVICKAS RYTE IŠVYKSTA Į GIMNAZIJĄ  BUKONYS  9.30  MOKYKLINIS AUTOBUSAS VAIRUOTOJAS EDUARDAS PAUNKSNIS  RYTE IŠVYKSTA Į GIMNAZIJĄ  LANČIŪNAVA   8.45 ARISTAVA        8.55 DAUKAINIAI ..

KĖDAINIŲ MIESTO ŠVENTĖS METU BUS RIBOJAMAS EISMAS

Visų laukiama Kėdainių miesto šventė vyks rugsėjo 4–8 dienomis. Jos metu vyks dviratininkų žygis, vakarinis bėgimas ir šiaurietiškas ėjimas. Gatvėmis skruos motociklai. Norime informuoti, kad bus ribojamas eismas. Kokiomis gatvėmis bus ei..

KĖDAINIŲ MIESTO ŠVENTĖS PROGRAMA

Skelbiame ją – Miesto šventės programą. Užvakar pakabinome plakatus, vakar siuntėme programą rėmėjams, o šiandien gerokai po pietų atiduosime ją žurnalistų teismui. Viską plačiai ir smulkiai papasakosime, kas vyks nuo rugsėjo 4 iki 8 m..

PATARIMAI BŪSIMŲ PIRMOKŲ TĖVAMS

Artėjant Rugsėjo 1-ąjai, dalis būsimų pirmokų tėvų galbūt su jauduliu laukia mokslo metų pradžios. Ar pritaps tarp bendraamžių jų sūnus ar dukra? Kaip vaikui seksis mokytis? Kokių sunkumų gali iškilti? Pateikiame keletą Švietimo, moksl..

MOKYKLINIŲ UNIFORMŲ MUGĖ !

Jeigu norite parduoti ar padovanoti mokyklinę uniformą – MOKYKLINIŲ UNIFORMŲ MUGĖ skirta Jums! Drabužiai, kurie skirti parduoti ar dovanoti turi būti išskalbti, išlyginti ir kabėti ant pakabų. Mugė vyks nuo birželio 10 d. iki rugpjūčio 30..