Trečiokas tapo laureatu

2022-05-06 3 klasės mokinys Aironas Stauskis dalyvavo Lietuvos vaikų dailės ir keramikos konkurse ,,Gamtos sparnais apkabinu pasaulį“. Konkurso tikslas – sudaryti Lietuvos vaikams ir jaunimui galimybę išreikšti save bei ugdyti kūrybiškumą da..

„Atliekų kultūra“ egzaminas 2022

2022-05-06 Lietuvoje trečią kartą buvo rengiamas Atliekų kultūros egzaminas, kuriame galėjo visi norintys pasitikrinti savo žinias apie atliekų prevenciją, tvarkymą, rūšiavimą ir perdirbimą. Devintos klasės mokinės Miglė Matuolytė ir Aus..

Pasaulinė rankų higienos diena

2022-05-05 Gegužės 5-ąją pažymima Pasaulinė rankų higienos diena, kurią paskelbė Pasaulio sveikatos organizacija (PSO). Apie 80 proc. užkrečiamųjų ligų plinta per nešvarias rankas. Jei rankas plautume dažnai ir tinkamai, dažniausiai pavyk..

Respublikinė konferencija

2022-05-02 Balandžio 29 dieną 3 klasės mokiniai Arminas Juknys ir Arnas Kestenis dalyvavo respublikinėje priešmokyklinių grupių ir pradinių klasių nuotolinėje konferencijoje ,,Kur nuveš mus traukinys… Keliauju traukiniu po Lietuvą“. Ku..