PIRMOKAI NORI ŽINOTI

Visi pirmos klasės mokiniai lanko būrelį „Noriu žinoti“. Užsiėmimų veiklos principas – „Stebiu, tyrinėju, atrandu“. Atlikdami įdomią tiriamąją veiklą (stebėjimus, bandymus, eksperimentus ir kt.), vaikai mokosi iškelti klausimu..

Informacija dėl izoliacijos/saviizoliacijos

Skirkite šiam laiškui laiko, jeigu abejojate dėl izoliacijos/saviizoliacijos  ir tiesiog elgesio, kai aplink yra sergančių. Būkite saugūs. Naujos izoliacijos sąlygos apibrėžtos iki smulkmenų: taisyklės galioja ir šeimos nariams Izoliuojantis..

Susitikimai su skaitytojais

Artėja rudens atostogos, o Gimnazijos bibliotekos lentynose dar daug įdomių knygų, laukiančių savo skaitytojo. Todėl pastarąją savaitę ir buvo organizuoti pokalbiai – diskusijos su mokiniais. Su mažaisiais pirmokais, būsimais skaitytojai..

TĖVELIŲ IR MOKINIŲ DĖMESIUI

TĖVELIŲ IR MOKINIŲ DĖMESIUI, Vyriausybė pritarė, kad nuo spalio 26 d. iki lapkričio 6 d. dviem savaitėms bendrojo ugdymo mokyklose 5–IV klasių mokiniams skelbiama kontaktinio ugdymo pauzė: kaip įprasta, mokiniai vieną savaitę atostogaus, o ..

Vokiečių kalbos diena

Vokiečių kalbos diena Spalio 21 d. Šėtos gimnazija prisijungė prie Goehte instituto iniciatyvos paminėti vokiečių kalbos dieną. I ir II gimnazinių klasių mokiniai sužinojo apie „zero waste“ judėjimą, diskutavo tvarumo tema. Mokiniai suk..