AID NAUDOJIMO IR PIRMOSIOS PAGALBOS MOKYMAI

2022-12-16 Laiku ir tinkamai suteikus pirmąją pagalbą, galima išgelbėti žmogui gyvybę. Išmokti naudoti defibriliatorių nesunku, tai veiksmingas ir paprastai naudojamas prietaisas. Širdies ir kraujagyslių ligos yra pagrindinė mirčių priežast..

5 klasės išvyka

2022-12-16 Gruodžio 16 dieną 5 klasės mokiniai drauge su klasės vadove ir logopede, spec. pedagoge Jūrate Gruzdeva vyko į Kauną pagal kultūros paso programą 5 klasės mokiniams. Mokiniai aplankė Kauno Kalėdinę eglutę, Nacionalinį M.K. Čiurl..

ŠVENTINIS KONCERTAS JUŠKONYSE

2022-12-13 Gruodžio 10 d. Šėtos gimnazijos vaikų popchoras OBUOLIUKAI buvo pakviesti, savo smagiomis dainomis pradžiuginti Pauliukų bendrovės darbuotojus, kuriems ŽŪB Pauliukai vadovas Andrėjus Štombergas surengė padėkos vakarą „Pauliukams..

VĖTRUNGIŲ PASLAPTYS

2022-12-06 Pasinaudoję Kultūros paso lėšomis, pradinukai pasikvietė į svečius viešnias iš Klaipėdos rajono turizmo informacijos centro ir turėjo nepaprastai įdomų užsiėmimą. Jo metu vaikai sužinojo, kokiam tikslui buvo naudojamos vėtrung..

Obuoliukų sėkmė

2022-12-03 Gruodžio 3 d. Šėtos gimnazijos vaikų popchoras ,,Obuoliukai“ dalyvavo Baltijos šalių populiariosios muzikos atlikėjų konkurse „Dainuok, žiemužėle 2022“. Konkurse dalyvavo kolektyvai ir solistai iš Kauno, Vilniaus, Klaipėdos, ..