Nuotraukose knygos įvairiam amžiui ir skoniui :)

Gražiausių metų švenčių  žiemos atostogų metu, kai namai prisipildo eglių spyglių, pyragų ir…knygų aromatais! Tai pats geriausias laikas įdomioms istorijoms! Nuotraukose knygos įvairiam amžiui ir skoniui 🙂 Kviečiu išsirinkti ir ..

Kalėdos bus ir jos jau ne už kalnų!

Kalėdos bus ir jos jau ne už kalnų! Nesvarbu, kad Gimnazija tuštoka ir ten nesigirdi vaikų klegesio , kaip ir kiekvienais metais prieš Kalėdas pasipuošėme jų rūbu. Viliamės, kad šiais metais dar tikrai susitiksime . Pasigrožėkite.

Virtuali edukacinė programa

Siaučiant epidemijai ir lankytojams užvėrus muziejų duris, daugelis muziejininkų savo darbą perkelia į virtualią erdvę: organizuoja paskaitas, konferencijas, žaidimus, rodo fonduose sukauptas fotografijas. Kėdainių krašto muziejaus darbuotoja..