ATSIMINIMAI, KURIE PALIEČIA KIEKVIENO ŠIRDĮ

Birželio 14-oji – mūsų tautos išgyvenimų ir skaudžių prisiminimų diena, kuri paliečia kiekvieno širdį. Netradicinė pamoka ,,Vaikų žaislai tremtyje“, skirta šiai dienai paminėti ir atsiminimų skaitymas vyko ir Šėtos gimnazijoje. Isto..

GIMNAZIJOS GARBĖ 2019 !

Tariamas AČIŪ geriausiems mokiniams bei mokytojams Judita GAIŽIUVIENĖ Mokslo metams sparčiai bėgant į pabaigą Kėdainių rajono ugdymo įstaigose nuvilnijo Garbės dienos renginiai. Jų metu tradiciškai buvo pagerbti  labiausiai  pasižymėję ..

STOVYKLA KAČERGINĖJE „NEMUNO ŽIEDE“

Birželio 6-8 dienomis vyko I pakopos laikymo stovykla Kačerginėje „Nemuno žiede“. Šioje stovykloje dalyvavo 4 Šėtos jaunieji šauliai. Pirmąją dieną atvykę į stovyklą visi pasiruošėme vietas miegui, susipažinome. Antrąją dieną prale..

GIMNAZIJOS GARBĖ 2019

Birželio 12 dieną 10.30 val. Šėtos kultūros centre vyks kasmetinė mokinių, mokytojų pagerbimo šventė, kurioje pasidžiaugsime 2018-2019 m.m. pasiekimais mokslo, akademinėje, sporto srityse.   Šventėje dalyvauja svečiai, gimnazijos bendr..