Steigiamas anglų kalbos besimokančiųjų klubas

Šiais mokslo metais Šėtos gimnazija vykdė neformalaus suaugusiųjų švietimo projektą „Moki žodį – žinai kelią“, kurį finansavo Kėdainių r. savivaldybė. Projekte dalyvavo Šėtos gimnazijos bendruomenė – mokytojai, mokinių tėv..

Pradedame saulės elektrinės statybas!

Šią savaitę Gimnazijos direktorius pasirašė sutartį su UAB Solet Technics dėl saulės elektrinės įrangos, įrengimo darbų ir priežiūros paslaugų pirkimo. Viešasis šių darbų pirkimas vyko per Centrinę viešųjų pirkimų informacinę sist..

AKCIJA DAROM 2021

Šėtos gimnazijos bendruomenės nariai gegužės 7 d. dalyvavo kasmetinėje švarinimosi akcijoje ,,DAROM 2021”. Akcijos tikslas – skatinti Šėtos bendruomenės ekologišką mąstymą, pilietiškumą, bendradarbiavimą, socialinį aktyvumą. Atkreip..

Hibridinis mokymas tampa įprasta ugdymo proceso dalimi