MOKYKLINIŲ AUTOBUSŲ TVARKARAŠTIS SPALIO 24 D.

IŠ GIMNAZIJOS DIDYSIS MOKYKLINIS AUTOBUSAS ŠĖTA-A.KAPLIAI-ARISTAVA-LANČIŪNAVA   IŠVYKSTA 13.50 val. PILIAKALNIS-OKAINIAI-PAVERMENYS   IŠVYKSTA 14.40 val. MAŽASIS MOKYKLINIS AUTOBUSAS PAGIRIAI-VAIŠKONIAI   IŠVYKSTA 13.00 val. BUKON..

MINTINO SKAIČIAVIMO KONKURSAS

Gimnazijoje jau antrus metus vykdomas projektas „Matematika – laimėtojų mokslas“. Jo dalyvius: Truskavos pagrindinės mokyklos, Bukonių daugiafunkcio centro – mokyklos bei Šėtos gimnazijos septintokus ir aštuntokus spalio 24 dieną matematik..

PAMOKA ,,IŠGYVENIMO PRADMENYS”