Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

DAILAUS RAŠTO KONKURSAS ,,RAŠAU“

Kovo 1-mą dieną per ketvirtą pamoką mūsų Gimnazijoje vyko 5-6 klasių mokinių dailaus rašto konkursas ,,Rašau“. Jame dalyvavo penkios 5 klasės mokinės ir po keturis 6a bei 6b klasės mokinius. Atsižvelgdami į nurodytus vertinimo kriterijus ..

PASKAITA SU M. ŠIMKUMI

2019 m. Kovo mėn. 5 d. į Gimnaziją buvo atvykęs lektorius, saviugdos treneris Mažvydas Šimkus. Renginyje dalyvavo I – IV gimnazinių klasių mokiniai, lektorius kalbėjo apie pasitikėjimą savimi, savęs realizavimą ir savo gyvenimo kelio atradi..

MOKAUSI PLAUKTI

Džiaugiasi mūsų gimnazijos 2-3 klasių mokiniai ir vėl galėdami dalyvauti projekte „Mokomės plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“. Tai puiki galimybė mokiniams išmokti plaukti, saugiai elgtis vandenyje ir prie vandens, būti aktyviems, stiprint..

BALSAVO PIRMĄ KARTĄ

Kovo 3 dieną visoje Lietuvoje vyko savivaldybių tarybų ir merų rinkimai. Šėtos seniūnijos gyventojai šiuose rinkimuose galėjo dalyvauti net trijose apylinkėse: Kaplių, Šėtos ir Pagirių. Šėtos rinkimų apylinkėje balsuoti pirmą kartą, su..

counter Img
283

MOKINIAI GIMNAZIJOJE

counter Img
69

LAIDOS PABAIGĖ GIMNAZIJĄ

counter Img
38

MOKYTOJAI GIMNAZIJOJE