3X3 KREPŠINIO VARŽYBOS

Kėdainių rajono kaimo mokyklų žaidynių 3×3 krepšinio varžybose merginų komanda iškovojo II vietą finale nusileidusi Akademijos gimnazijos merginoms. Vaikinų komanda iškovojo III vietą.

KRMT 20-TIES METŲ JUBILIEJUS

Kėdainių rajono mokinių taryba gruodžio 14 dieną šventė 20-ties metų jubiliejų. Šiame siautulingame gimtadienyje dalyvavo ir mūsų gimnazistų tarybos atstovai, kurie pasveikino, klausėsi kitų Kėdainių rajonų mokinių savivaldos palinkėji..

NAUJIENOS IŠ PROJEKTO EVA

KURIAME PROJEKTO LOGOTIPĄ Ketvirtadienį visi projekto mokiniai rinkosi dailės kabinete. Projektui reikalingas logotipas, o jį sukurti patikėta mūsų mokiniams. Dailės mokytoja Gintarė Boreišienė papasakojo apie logotipus, paaiškino, kad logotip..