NETRADICINIO UGDYMO DIENA – SPORTO DIENA

Besibaigiant mokslo metams, kai už lango skaisčiai šviečia saulė, tikrai nesinori sėdėti klasėje ir mokytis. Netradicinio ugdymo dienos – netradicinė veikla ir mokymasis kitaip. Birželio 12 d. gimnazijoje visi mokiniai ir mokytojai buvo nusite..

TURIZMO DIENA ,,ŠĖTOS 100-ČIO MOKYKLOS“

Minėdami Lietuvos valstybės atkūrimo ir Šėtos progimnazijos įkūrimo šimtmečio jubiliejų Šėtos gimnazijos mokiniai ir mokytojai dalyvavo įsimintinoje Turizmo dienoje. Jos metu ne tik buvo nukeliauti 8 kilometrai, bet ir sužinota, kad miestely..

GIMNAZIJOS APLINKA

Norime padėkoti už Gimnazijos aplinkos gražinimą ir pagalbą – Šėtos seniūnijai, mokytojoms Gintarei, Vaidutei, darbininkams Viktor, Linai, Daliai bei Daivoms, 5a bei 6 klasės mokiniams. Tariame nuoširdų ačiū už pagalbą ir geranoriškumą,..

GIMNAZIJOS BIBLIOTEKA LAUKIA LANKYTOJŲ

Mokslo metai baigėsi, Gimnazijoje pamokos nevyksta, bet bibliotekos durys atviros lankytojams. Iki liepos 4 dienos nuo 9.00 iki 15.00 val. darbo dienomis čia galite skaityti knygas, žurnalus, piešti, naudotis kompiuteriais, internetu. Šiuo metu bibli..

ĮDOMIEJI FIZIKOS BANDYMAI

Birželio 12 d. 8-9 klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje fizikos pamokoje „Įdomieji fizikos bandymai“, kuri vyko KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakultete. Pamokos metu bandymus pademonstravo KTU docentas Virgilijus Minialga bei laborantas Zeno..

METAI GIMNAZIJAI

MOKYTOJAI