Skambančios turgaus istorijos

Rugsėjo 7 d. Šėtos gimnazijos vyresniųjų klasių mokiniai ir mokytojai Kultūros centre turėjo retą galimybę pamatyti ir išgirsti žinomo Lietuvoje perkusininko Arkadijaus Gotesmano ir smuikininko Vytauto Mikeliūno bei aktorės Gabijos Jaraminai..

Skambantys perliukai 2021

Rugsėjo 4 d. Kėdainiuose nuskambėjo V respublikinis vaikų ir jaunimo muzikos festivalis SKAMBANTYS PERLIUKAI 2021. Norime pasidžiaugti jog šiame festivalyje, tarp 260 dalyvavusių dainorėlių, Ingos Šeduikienės dainą „Jei širdelė liūdesys..

RUGSĖJIS! MOKYKLA! PAMOKA!

RUGSĖJIS! MOKYKLA! PAMOKA! Gėlėmis ir gražiais žodžiais sumirgėjo Rugsėjo pirma, Naujų mokslo metų Pirmoji diena! Tai didelės atsakomybės, nuolatinio tobulėjimo ir amžinos jaunystės pradžia. Tikime, kad rudeninių gėlių ir jaunatviškų ..

IV klasės atestatų įteikimo šventė !!!

Šėtos gimnazija liepos 23 d. išlydėjo 72-ąją abiturientų laidą. Gimnazijos kiemelyje vykusioje iškilmingoje ceremonijoje atestatai įteikti visiems 2020–2021 m. m. abiturientams. Gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius, pavaduotoja ugdym..