ATSARGIAI, ERKĖS!

Atšilus orams, traukiame į gamtą kartu su savo augintiniais, tačiau nė neįtariame, kad pievose, parkuose, miškuose ar net sodybos kieme mūsų tyko nemenkas pavojus – erkės, vieni seniausių parazitų, kurių pasaulyje žinoma per 800 rūšių. ..

Velykiniai sveikinimai Šėtos gimnazijai

Kėdainių rajono savivaldybės mero Valentino Tamulio sveikinimas   Švietimo, mokslo ir sporto ministro A. Monkevičiaus sveikinimas   Salantų gimnazijos sveikinimas   Europos parlamento nario Bronio Ropės sveikinimas   Kėdainių ..

Balandžio 7 – Pasaulinė sveikatos diena

Pažymint šią dieną, siekiama atkreipti dėmesį į tam tikras su sveikata susijusias temas, pabrėžiant Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) prioritetines sritis. Pasaulinę sveikatos dieną nuo 1950 metų inicijuoja Pasaulio sveikatos organizacija..