Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

,,Šv. Kalėdų belaukiant“

Gruodžio 22 dieną gimnazijoje vyko renginys-nakvynė ,,Šv. Kalėdų belaukiant“. Mokiniai turėjo galimybę sudalyvauti treniruočių naktyje, kurią vedė Simona Skorupskienė. Lazerių, prožektorių ir muzikos apsupty vyko ištvermės reikalaujant..

Karnavalas

Gruodžio 22 dieną gimnazijoje organizuota integruota kūrybinė praktinė veikla ,,Vaidyba“. Įspūdingas renginys, kurio tema buvo skirta muzikos apdovanojimams M.A.M.A. Šį renginį kaip ir kasmet patikėta organizuoti II klasei. Puiki II klasės v..

6 KL. NUOTOLINĖ EDUKACIJA

Gruodžio 14 d. 6 klasės mokiniai dalyvavo nuotolinėje edukacijoje „ 2050 Baltija. Distopija ar realybė?“, kurią vedė edukatorė iš Lietuvos jūros muziejaus. Mokiniai persikėlė į 2050-uosius ir turėjo galimybę įsivaizduoti ir padiskutuoti..

Svečiuose bibliotekoje

Gruodžio 21 minima,  kaip trumpametražių filmų diena. Ta proga mūsų gimnazijos pirmokai lankėsi Šėtos seniūnijos bibliotekoje. Mažiesiems kino mėgėjams buvo pristatyta 6 animacinių trumpametražių filmų programa. Filmus pristatė skirting..

counter Img
258

MOKINIAI GIMNAZIJOJE

counter Img
71

LAIDOS PABAIGĖ GIMNAZIJĄ

counter Img
39

MOKYTOJAI GIMNAZIJOJE