Žaliasis draugas Oliziukas

Jau įpusėjo pirmas kalendorinio pavasario mėnuo. Taip norisi mėgautis pavasariu, stebėti bundančią gamtą, grįžtančius paukščius. Tačiau saulutė labai saikingai dalija šilumą ir neleidžia džiaugtis taip laukiama žaluma. Bet tai ne bėda..

BALTUMO ŠVENTĖ 2021

Nuoširdžiausi sveikinimai Šėtos gimnazijos vaikų popchorui OBUOLIUKAI  už šaunų  laimėjimą respublikiniame  virtualiame muzikos festivalyje-konkurse „BALTUMO ŠVENTĖ 2021“. Kaunas (Lietuva), kuris vyko 2021-03-07. Mokytoja Daiva Makutien..

Įdomioji ekologija

Kovo 4 d. 7–8 klasių mokiniai dalyvavo nuotolinėje konferencijoje „Įdomioji ekologija“. Jos metu mokiniai gilino žinias apie žiedinę ekonomiką, atliekų rūšiavimą, atliekų tvarkymo sprendimus, atsakingą vartojimą, kas yra tvari aplinka ..