ŠĖTOS GIMNAZIJOJE PRADEDAMA LIONS QUEST PROGRAMA

Birželio 29 d. – liepos 1 d. Šėtos gimnazijos pedagogai dalyvavo LIONS QUEST programų vykdymo pradinių klasių mokiniams ,,Laikas kartu“ ir 5-8 klasių mokiniams ,,Paauglystės kryžkelės“ mokymuose. LIONS Clubs International yra didžiausia p..

NUOTOLINIS MOKYMASIS GIMNAZIJOJE

Gerb. Gimnazijos bendruomene, Nuo kovo 30 d. iki birželio 16 d. Gimnazijoje yra skelbiamas karantinas, pamokų pradžia 8.00 val. Visa aktuali informacija, susijusi su nuotoliniu mokymu(si) karantino laikotarpiu, yra talpinama Eduka dienyne. Kviečiame s..

UGDYMO PROCESAS PO 2020 M. GEGUŽĖS 31 D.

Gerbiama Gimnazijos bendruomene,  Informuojame, kad: 1-4 klasių, 5-8 klasių, I-III klasių mokiniai nuotoliniu būdu mokysis visą gegužės mėnesį. 2019–2020 mokslo metų pabaiga 1-4 klasių mokiniams – birželio 5 d., 5-8 klasių mokiniams, I-I..