Velykiniai sveikinimai Šėtos gimnazijai

Kėdainių rajono savivaldybės mero Valentino Tamulio sveikinimas   Švietimo, mokslo ir sporto ministro A. Monkevičiaus sveikinimas   Salantų gimnazijos sveikinimas   Europos parlamento nario Bronio Ropės sveikinimas   Kėdainių ..

Balandžio 7 – Pasaulinė sveikatos diena

Pažymint šią dieną, siekiama atkreipti dėmesį į tam tikras su sveikata susijusias temas, pabrėžiant Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) prioritetines sritis. Pasaulinę sveikatos dieną nuo 1950 metų inicijuoja Pasaulio sveikatos organizacija..

PRIVALOMOS MOKINIŲ PAVASARIO ATOSTOGOS

Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu nustatomos privalomos mokinių pavasario atostogos. Jos prasideda 2020 m. kovo 13 d. ir baigiasi kovo 27 d. Dėl koronaviruso plitimo grėsmės ugdymo procesas nuo rytojaus (kovo 13 d.) ne..

PAVASARIO ATOSTOGOS

Į S A K Y M A S DĖL MOKINIŲ PRIVALOMŲ PAVASARIO ATOSTOGŲ  2020 m. kovo 12 d. Nr. M-23 Šėta   Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. kovo 12 d. pasitarimo protokolu Nr. 12, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro –..