„Žinutė mamai“

2022-04-29 5–8 ir I gimnazinės klasės mokinių piešiniai tema „Žinutė mamai“. Ačiū tariame visoms mamoms už begalinę meilę, visada juntamą rūpestį ir kantrybę. Linkime, kad visada būtumėte laimingos, mylimos ir sveikos 🙂

Nuotolinis susitikimas Vokietijoje

2022-04-26 Šią savaitę 15 pirmosios – ketvirtosios Gimnazijos klasių mokiniai rinkosi į Gimnazijos tarybos klasę dalyvauti nuotoliniame susitikime su projekto „Auganti Europa: praeitis, dabartis, ateitis“ partneriais iš 5 Europos šalių. Nor..

NETRADICINĖS PAMOKOS

2022-04-15 Prieš Velykas antrokai apsilankė Kėdainiuose amatų centre. Pasidalinę į tris grupes vaikai dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose. Pirmoji vaikų grupė susipažino su tautinėmis juostomis Lietuvos kultūroje, jų spalvomis ir raštais be..