Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

NETRADICINĖ BIOLOGIJOS PAMOKA

Spalio 16 dieną III gimnazinės klasės mokiniai vyko į netradicinę biologijos pamoką „Cukriniai runkeliai, jų auginimas, trąšos, ligos ir perdirbimas“ Ingleby ūkyje. Gamybos vadovas Danas pasakojo,  kaip išgaunamas cukrus nuo cukrinių runk..

GIMNAZIJOJE VEIKLĄ PRADĖJO NAUJAS PROJEKTAS!

Gimnazijos aktų salėje, kurioje yra nuostabūs veidrodžiai, kiekvieną antradienį 15 valandą sportuoja mokytojai ir pageidaujantys šėtiškiai. Vyksta Kėdainių rajono savivaldybės neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi program..

GIMNAZIJA RENGIASI SUTIKTI SVEČIUS

Spalio 21 dieną, jau kitą pirmadienį, gimnazijoje sutiksime svečius iš Airijos, Vokietijos, Norvegijos ir Ispanijos mokyklų. Atvyksta mūsų projekto „Ateities Erazmus – Europos vertybės ateičiai“ partneriai, su kuriais jau esame susitik..

GAMTAMOKSLINIS UGDYMAS PRADINĖSE KLASĖSE

Šėtos gimnazijos pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojos džiaugiasi gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis, skirtomis pasaulio pažinimo dalykui mokyti: įprasti laboratoriniai indai,  šviesos  ir rankiniai skaitmeniniai mikroskopai, rink..

PASAULINĖ PSICHIKOS SVEIKATOS DIENA GIMNAZIJOJE

 Spalio 10 d. kasmet minime Pasaulinę psichikos sveikatos dieną. Ši diena mums primena apie psichinės sveikatos, jos stiprinimo, prevencijos svarbą. Ši diena  tradiciškai jau trečius metus minima ir mūsų gimnazijoje. Šiemet Pasaulinės psichi..

SAUGAUS EISMO PAMOKA

Spalio 8 dieną gimnazijos pirmokams Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono bendruomenės pareigūnai Aušra Mickevičienė ir Robertas Mackevičius vedė pamoką ,,Saugus kelias į mokyklą ir iš jos”. Pareigūnai primin..

counter Img
283

MOKINIAI GIMNAZIJOJE

counter Img
69

LAIDOS PABAIGĖ GIMNAZIJĄ

counter Img
38

MOKYTOJAI GIMNAZIJOJE