NETRADICINĖ BIOLOGIJOS PAMOKA

Spalio 16 dieną III gimnazinės klasės mokiniai vyko į netradicinę biologijos pamoką „Cukriniai runkeliai, jų auginimas, trąšos, ligos ir perdirbimas“ Ingleby ūkyje. Gamybos vadovas Danas pasakojo,  kaip išgaunamas cukrus nuo cukrinių runk..

GIMNAZIJOJE VEIKLĄ PRADĖJO NAUJAS PROJEKTAS!

Gimnazijos aktų salėje, kurioje yra nuostabūs veidrodžiai, kiekvieną antradienį 15 valandą sportuoja mokytojai ir pageidaujantys šėtiškiai. Vyksta Kėdainių rajono savivaldybės neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi program..

GIMNAZIJA RENGIASI SUTIKTI SVEČIUS

Spalio 21 dieną, jau kitą pirmadienį, gimnazijoje sutiksime svečius iš Airijos, Vokietijos, Norvegijos ir Ispanijos mokyklų. Atvyksta mūsų projekto „Ateities Erazmus – Europos vertybės ateičiai“ partneriai, su kuriais jau esame susitik..

GAMTAMOKSLINIS UGDYMAS PRADINĖSE KLASĖSE