VIZUALINĖS KOMUNIKACIJOS RAŠTINGUMO DIDINIMAS

Birželio 13 d. Šėtos gimnazijos 8-I gimnazinės klasės mokiniai turėjo puikią progą pagilinti savo žinias grafinio dizaino srityje. Mokiniai Pagirių A. Jakšto daugiafunkciame centre susitiko su LGDA (Lietuvos grafinio dizaino asociacija) asociac..

PAŽINTINĖ EKSKURSIJA Į KAUNĄ

IIb klasės mokiniai išsiruošė į paskutinę ekskursiją kartu. Kauną atradome iš naujo. Aplankėme net 3 muziejus ir 1 bažnyčią, kur dar nesame buvę. Tokią galimybę aplankyti nemokamai muziejus mokiniams iki birželio 30 d. pateikus tik mokini..

KAI NAMAI LIEKA TUŠTI…

Jau praėjo 77-eri metai po pirmųjų lietuvių trėmimų į Sibirą 1941 m. birželio 14-ąją, tačiau tautos atmintis niekada negalės ištrinti tų skaudžių prisiminimų. Šėtos gimnazistai, minėdami šią datą, mokyklos fojė prie meninės insta..

SEPTINTOKŲ IŠVYKA Į KAUNĄ

Artėjant mokslo metų pabaigai, klasės valandėlės metu pasitarę nusprendėme aplankyti IX forto ir Vytauto Didžiojo karo muziejus Kaune. IX forte teko prisiminti istorijos pamokose įgytas žinias apie pasaulinius karus ir gebėjimus orientuotis pag..

ROBOTIKOS KONKURSAS GIMNAZIJOJE

Birželio 7 d. gimnazijoje vyko pirmasis projekto „Matematika – laimėtojų mokslas“ Lego robotukų konkursas. Jame be gimnazijos 7 ir 8 klasių komandų dalyvavo ir projekto mokyklų-partnerių komandos iš Truskavos pagrindinės mokyklos bei Bukon..

METAI GIMNAZIJAI

MOKYTOJAI