Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Edukacija „Rūšiavimui atostogų – nėra“

2023-05-04 Edukacija „Rūšiavimui atostogų – nėra“ Gegužės 4 d. Truskavos skyriaus priešmokyklinės grupės ir 1–4 kl. mokiniai dalyvavo „Žaliasis raštingumas“ edukacijoje „Rūšiavimui atostogų – nėra“. Tai nuotolinė ..

Mokytojų ratas

2023-05-03 Kiekvieną mėnesį mūsų Gimnazijos mokytojai renkasi į Mokytojų ratą ir vieni iš kitų mokosi. Balandžio mėnesio pabaigoje pradinio ugdymo metodikos grupė pakvietė mokytojus dalintis patirtimi apie mokinių mokymosi pažangos stebėj..

Sveikatos receptas

2023-04-28 ,,Receptas“ – žodis nebūtinai susijęs tik su maisto gaminimu. Šie metai sveikatą stiprinančioms mokykloms Lietuvoje yra ypatingi – minimas yra veiklos 30-metis. Tad balandžio mėnesį organizuojamas nacionalinis renginys ,,Sveikat..

Konferencija „Atmintis“

2023-04-28 Konferencija „Atmintis“ Balandžio 28 d. Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijoje vyko respublikinė konferencija „Atmintis“, skirta Kauno, Šeduvos ir Kėdainių krašto žydams atminti. Konferencijos dalyvius pasveikino Kėdainių rajon..

counter Img
258

MOKINIAI GIMNAZIJOJE

counter Img
71

LAIDOS PABAIGĖ GIMNAZIJĄ

counter Img
39

MOKYTOJAI GIMNAZIJOJE