VU GIMTADIENIO STPENDIJOS

Sveiki, 440 metų gimtadienį švenčiantis Vilniaus universitetas aktyviai prisideda prie valstybės siekių mažinti atskirtį ir sudaryti galimybes visiems gabiausiems moksleiviams studijuoti universitete. Vilniaus universitetas šiemet skiria net 100..

GRAND FESTIVAL 2019

Norime pasidžiaugti ir pasigirti Šėtos gimnazijos dueto Rositos Deikutės ir Rūtos Jacinaitės laimėjimu, kurį parsivežė iš Italijos. Birželio 20-liepis 1 d. Merginos, Rūta ir Rosita (mokytoja Daiva Makutienė) dalyvavo V tarptautiniame įvaira..

SUKAITĘ, BET LAIMINGI

Pačią karščiausią šių metų dieną, kai termometro stulpelis pavėsyje kai kur pakilo iki 36oC, Gimnazijos septintokai išsiruošė į daugiau kaip prieš mėnesį suplanuotą kelionę į Druskininkus. Daugiausiai rūpesčių dar išvakarėse tiek ..