KONSULTAVOSI MOKYTOJAI

Projekto „Matematika – laimėtojų mokslas“ mokytojai vasario mėnesį dalyvavo konsultacijoje, skirtoje aptarti matematinės kompetencijos didinimo metodus. Konsultaciją vedė docentė dr. Viktorija Sičiūnienė. Šį kartą konsultacija vyko Buk..

ŠAULIŲ STOVYKLA

Šėtos Jaunieji šauliai per mokinių atostogas vasario 18–22 d. praleido Jaunųjų šaulių įvadinėje I–II ugdymo pakopos stovykloje, kuri vyko Kauno technikos profesiniame mokymosi centre. Šioje keturių dienų stovykloje daugelis iš mūsų pri..

„STUDY PLAN 2019! “ Susipažinti su studijomis daugybėje užsienio universitetų galėsite verslo centre „K29“, Konstitucijos pr. 29, Vilniuje (03.02) ir verslo centre „Kauno Dokas“ (A korpusas), Jonavos g. 7, Kaune (03.03). Daugiau apie paro..

PADĖKA BENDRUOMENEI

Gimnazijos bendruomenė dėkoja visiems, kurie skyrė 2 ir iki dviejų procentų pajamų mokesčio paramą Šėtos gimnazijai. Dėkojame jums už finansinę paramą, dosnumą ir palaikymą. Jūsų lėšos už 2018 m. gautą 2% paramą, suderinus su Gimnaz..