RANKOS LENKIMO VARŽYBOS

Valentino dieną mūsų gimnazijoje įvyko pirmosios rankos lenkimo varžybos. Mokiniai rungėsi 5 svorio kategorijose. Varžybas pradėjo merginos. Iki 55 kg svorio kategorijoje nugalėjo Martyna Paulauskaitė, II vietą iškovojo 4 klasės mokinukė Urt..

SVEIKINIMAS VASARIO 16-OSIOS PROGA

Sveikinu mokyklų bendruomenes artėjančios Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga ir kviečiu visus kartu džiaugtis, didžiuotis ir švęsti valstybės laisvę!   Nuoširdžiai Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius

LINKSMOS PERTRAUKOS….

Nuo šios savaitės pradinių klasių I-ame aukšte mokiniai gali žaisti sportinius ir lavinamuosius žaidimus. ,,Klasė“, ,,Nuliukai ir kryžiukai“, ,,Guma“, ,,Kėgliai su skaičiukais“, ,,Stalo futbolas“ tai žaidimai, kurių visiems užtenka..