CHEMIJOS PAMOKA KITAIP

KALĖDŲ BELAUKIANT Artėja gražiausios metų šventės. Trečiadienį (12 – 11 d.) gimnazijos chemijos kabinete vyko kūrybinės dirbtuvės ,,Kalėdų belaukiant“. Naudodami įvairias pačių namuose rastas ir į mokyklą atsineštas antrines ž..

RELIGINIO MENO ŠVENTĖ „ANGELŲ SODAS – 2019“

Jau trečius metus Kėdainių dekanate Šv. Juozapo parapijoje, vyksta religinio meno šventė „Angelų sodas -2019“. Šiais metais mūsų gimnazijai atstovavo trečios klasės mokiniai, kurie atliko kalėdinę dainą „Angelo sparnai“. Kiti mokini..

MOKOMOJI – PAŽINTINĖ III KLASĖS MOKINIŲ EKSKURSIJA

Gruodžio 6 dieną III klasės mokiniai vyko į mokomąją – pažintinę ekskursiją Kaune. Raudondvario dvare dalyvavo edukacinėje programoje (kultūros paso lėšos), kurios metu mokiniai pasinėrė į magišką nuotykį ir sužinojo, koks paslap..

IR VĖL „KNYGŲ KALĖDOS“…

Biblioteka dovanoja visiems galimybę skaityti tūkstančius knygų. Todėl dovanoti bibliotekai – tai dovanoti kiekvienam iš mūsų. Kviečiame prisijungti prie akcijos „Knygų Kalėdos“ ir padovanoti mūsų Gimnazijos bibliotekai naujų vaik..

MENINĖ AKCIJA KALĖDINE TEMATIKA DAILĖS PAMOKOSE

Kiekvienais metais mokiniai kartu su dailės ir technologijų mokytojais generuoja idėjas ir savo kūrybiniais darbeliais papuošia mokyklą. Šiais metais nusprendėme, kad Kalėdos bus ,,skanios“, pasipuošusios ,,saldžiais“ namukais. Per technolo..

ADVENTO POPIETĖ

Gruodžio 5 dieną 1-4 klasių mokiniai susirinko Gimnazijos fojė į Advento popietę. Gražūs žodeliai apie Adventą ir jo prasmę, uždegtos 4 žvakės, lyrinės dainelės apie angelus, adventinis šokis sukūrė ramią ir užburiančią aplinką. Mo..