UŽSIĖMIMAS: ,,ĮDOMIOJI ANATOMIJA‘‘

Kad ir po pamokų galima mokytis ir dar linksmai, tuo įsitikino ir penktos klasės mokiniai, kurie laisvu laiku po pamokų domėjosi anatomija, dėliojo muliažą ,,žmogaus anatomija‘‘, dėliodami kiekvieną organą ir bandydami atspėti, kur jo vie..

ABĖCĖLĖS ŠVENTĖ

Mūsų gimnazijos pirmokėliai gegužės 31 dieną dalyvavo Abėcėlės šventėje. Juk abėcėlė – tai pradžių pradžia, vedanti į Mokslo ir žinių šalį. Į salę susirinko ne tik pirmokai, bet ir jų tėveliai, mažesni broliukai ir sesutės. P..

SMALSIŲ VAIKŲ KELIONĖ

Šėtos gimnazijos antros klasės mokiniai mokslo metus pabaigė apsilankydami „CurioCity“ – didžiausiame Baltijos šalyse edukaciniame pramogų centre vaikams. Nuostaba ten apima ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius! Vaikai galėjo skristi erdvėl..

EDUKACINIS SPEKTAKLIS

Šėtos gimnazijos pradinukai, Truskavos pagrindinės mokyklos mokinukai ir Šėtos socialinio centro ikimokyklinio amžiaus vaikai turėjo puikią galimybę stebėti Šiaulių teatro „Birbironas“ spektaklį „Ežio namas“. Tai pamokantis M. Vainil..

KETVIRTOKŲ PALYDĖTUVĖS

Taip, palydėtuvės! Gegužės 31 dieną gražus mūsų gimnazijos ketvirtokų būrys baigė pradinio ugdymo programą. Ta proga trečiokai jiems surengė šventę. Smaližius ir linksmuolis Karlsonas, kuris gyvena ant stogo, aiškiai išporino: ,,mačiau..

VIKTORINA BIBLIOTEKOJE

Gegužės 30 dieną Gimnazijos bibliotekoje vyko viktorina „Pagalvosi – atsakysi“. Dalyvavo dvi ketvirtokų komandos. Mokiniai atliko įvairias užduotis, pasakojo apie perskaitytas knygas, demonstravo gebėjimą surasti knygą bibliotekoje. Komand..

METAI GIMNAZIJAI

MOKYTOJAI