GIMNAZIJOS MOKINIŲ TARYBOS PIRMININKO RINKIMAI

Lapkričio 26 dieną vyko debatai tarp gimnazisčių, kandidatuojančių į Gimnazijos mokinių tarybos pirmininkus. Simona, Laurinta ir Goda diskutavo įvairiais klausimais, dalijosi savo mintis, pristatė savo tikslus ir lūkesčius. Po balsavimo, kuria..

VAKARAS ,,ŠAULIŠKOS KALĖDOS“

2018 gruodžio 8 dieną, šeštadienį, LK Kauno įgulos karininkų ramovėje, kuri skirta reprezentuoti Lietuvos kariuomenę bei organizuoti Lietuvos kariuomenės karių laisvalaikį, plėtoti kultūrą ir puoselėti tradicijas, vyko Lietuvos šaulių s..

MOKOMOJI-PAŽINTINĖ EKSKURSIJA Į KAUNĄ

Gruodžio 7 d. šeštokai kartu su klasės vadove Rasa ir soc. pedagoge Ilona vyko į edukacinį užsiėmimą „Kauno pilies lobis“. Diena pasitaikė išties žiemiška. Labai snigo, siautė pūga, tačiau nuotaika buvo puiki ir visi buvo pasiryžę at..

DAILYRAŠČIO KONKURSAS

Gruodžio 6 dieną Šėtos gimnazijoje vyko tradicinis renginys Dailyraščio konkursas. Šiame konkurse dalyvavo 2–8 klasių specialiųjų poreikių mokiniai. Artėjant gražiausioms metų šventėms pakvietėme mokinius dailiai rašyti ir apipavidalin..

GABIŲ MOKINIŲ IŠVYKA Į VILNIŲ

Gruodžio 4 d. gabiausi Šėtos gimnazijos mokiniai vyko į Vilnių aplankyti Lietuvos nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką, Seimą ir neseniai įžiebtą Vilniaus Kalėdų eglutę. 2016 metais atrestauruotoje bibliotekoje išvydome moderniai įrengt..

SAVAITGALIS PAS TIBERIADOS BROLIUS

Paskutinį lapkričio savaitgalį grupelė Šėtos gimnazijos mokinių iš įvairių klasių praleido Baltriškėse. Jau trečią  kartą aplankėme ten esančius vienuolius. Visas tris dienas gyvenome pagal vienuolių dienotvarkę. Keturis kartus per di..