INFORMACIJA APIE ARTĖJANČIĄ EGZAMINŲ SESIJĄ

Artėjant valstybinių brandos egzaminų sesijai dalijamės pagrindine informacija abiturientams, kaip vyks egzaminų sesija ir kokių pagrindinių saugumo reikalavimų bus laikomasi. Kviečiame mokyklas dalintis prie laiško prisegta informacija savo soc..

PAŽINTIS SU BŪSIMAISIAIS PIRMOKAIS

Nojus, Danielius, Dominykas, Kornelija, Kajus, Toma, Adas, Faustas, Jonas, Matas, Julius, Ovidijus – tardami savo vardą, prisistatė būsimi pirmokai. Lankydami dviejų dienų pirmąsias pamokėles, vaikai susipažino vienas su kitu, su mokytoja, gimna..

KETVIRTOKŲ PALYDĖTUVIŲ ŠVENTĖ

Daug pasakų dar liko neskaitytų. Ir puslapių švarių neprirašytų. Nerūpestingoji Vaikystė liks tik praeity, Naujų pasaulių pasitikti išeini… Birželio 10-osios rytmetis ketvirtokams buvo ypatingas. Jie,  lydimi šeimos narių, atskubėjo..