PASAULINĖ PSICHIKOS SVEIKATOS DIENA GIMNAZIJOJE

Spalio 10 d. kasmet minime Pasaulinę psichikos sveikatos dieną. Ši diena mums primena apie psichinės sveikatos, jos stiprinimo, prevencijos svarbą. Ši diena  tradiciškai jau trečius metus minima ir mūsų gimnazijoje. Šiemet Pasaulinės psichi..

SAUGAUS EISMO PAMOKA

Spalio 8 dieną gimnazijos pirmokams Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono bendruomenės pareigūnai Aušra Mickevičienė ir Robertas Mackevičius vedė pamoką ,,Saugus kelias į mokyklą ir iš jos”. Pareigūnai primin..

SVEIKATINIMO DIENA GIMNAZIJOJE

Rugsėjo 27 dieną Šėtos gimnazijoje vyko jau tradicine tapusi Sveikatinimo diena, kuri šį kartą buvo pavadinta „Sveikatos kodu“. Veiklas organizavo tiksliųjų ir gamtos mokslų metodinės grupės mokytojos, kurioms talkino ir kiti gimnazijos be..

EUROPOS KALBŲ DIENA

Šėtos gimnazijos mokiniai rugsėjo 26 d. paminėjo Europos kalbų dieną,  dalyvaudami įvairiose veiklose.