Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Dovanos ir paskaita apie akvakultūrą ketvirtokams

Mūsų gimnazija dalyvauja pažintinėje žuvininkystės programoje „Išauginta Europos Sąjungoje“. Šią savaitę mūsų ketvirtokai su pradinių klasių vyr. mokytoja Lina Rugieniene dalyvavo nuotolinėje paskaitoje apie akvakultūrą. Paskaitą sk..

Paukštelių sugrįžtuvės

Paukštelių sugrįžtuvės Pavasario saulė prašvito meiliai Ir juokiasi, širdį vilioja, Iškilo į dangų aukštai vieversiai, Čirena, sparneliais plasnoja.                                                          Mairon..

Antrokai stebi pipirnių augimą

Kokių reikia sąlygų, kad augalas sudygtų ir augtų? Atsakymo į šį klausimą antrokai ieškojo per pasaulio pažinimo pamoką, atliekant bandymą su pipirnėmis. Pirmiausiai išsiaiškino, kaip atrodo šis augalas, kokio aukščio gali užau..

GERA ŽINIA NORINTIEMS SUGRĮŽTI Į GIMNAZIJĄ! 

 2021 m. kovo 17 d. 17:00 val.   Gerb. Tėveliai,   Viešoje erdvėje jau pateikta informacija, kad „švelnesni karantino reikalavimai bus leidžiami“ daliai savivaldybių, tame tarpe ir Kėdainių r. savivaldybei. Nurodoma, jog nuo kovo 22 di..

Žaliasis draugas Oliziukas

Jau įpusėjo pirmas kalendorinio pavasario mėnuo. Taip norisi mėgautis pavasariu, stebėti bundančią gamtą, grįžtančius paukščius. Tačiau saulutė labai saikingai dalija šilumą ir neleidžia džiaugtis taip laukiama žaluma. Bet tai ne bėda..

counter Img
258

MOKINIAI GIMNAZIJOJE

counter Img
71

LAIDOS PABAIGĖ GIMNAZIJĄ

counter Img
39

MOKYTOJAI GIMNAZIJOJE