Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

ADVENTO POPIETĖ

Kaip greitai apsisuka metų ratas. Ir vėl keliaujame į laukimo laikotarpį, vadinamą adventu. Pasikvietę  kunigą Kazimierą, mažieji ugdytiniai kartu su tėveliais, močiute bei jaunesniaisiais broliais ir sesėmis, klausėsi pasakojimo, diskutavo ..

VIKTORINA-PROTMŪŠIS – „AIDS: GERIAU ŽINOTI 18“

Kasmet Gruodžio 1-ąją pažymima Pasaulinė AIDS diena, kuri pasaulyje šiemet minima jau 30-ąjį kartą.  Šių metų Pasaulinės AIDS dienos kampanijos šūkis „Gyvenk pozityviai ̶  žinok savo būklę dėl ŽIV“. Šiuo šūkiu visuomenė ra..

MES – PASAULIS KALĖDOS

Gruodžio 1 d. Šėtos gimnazijos vaikų popchoras „Obuoliukai“ su vadove, muzikos mokytoja Daiva Makutiene dalyvavo VI respublikiniame vaikų ir jaunimo menų festivalyje MES – PASAULIS KALĖDOS, kuris vyko Vilniuje, pramogų banko salėje „Vakar..

PENKTOKŲ EKSKURSIJA KAUNE

Lapkričio 29 dieną 5 klasės mokiniai ekskursijai pasirinko Kauno miestą. Jame aplankė IX fortą, dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Išgyventi tremtyje“. Edukacinis užsiėmimas buvo apie priverstinį Lietuvos prijungimą prie Sovietų sąjungos,..

SVEČIUOSE PAS SENELIUS…

  Adventas – krikščionių religijoje laikotarpis, pažymintis laiką iki Jėzaus gimimo. Tai laikas, skirtas pabendrauti su artimaisiais, su visais susitaikyti, susikaupti, skleisti ramybę ir gerumą. Daugelis šio meto tradicijų atkeliavo iš ..

counter Img
283

MOKINIAI GIMNAZIJOJE

counter Img
69

LAIDOS PABAIGĖ GIMNAZIJĄ

counter Img
38

MOKYTOJAI GIMNAZIJOJE