POPIETĖ „PASITINKAM VASARĄ“

Saulėtą, šviesią paskutinę mokslo metų dieną ugdytiniai keliavo į vasarą. Išpuoštoje gėlėmis ir balionais salėje dalyvavo fotosesijoje, vasaros svajones piešė ant asfalto ir įvardino. Visi kartu, pasitelkę savo fantaziją, kūrė pasaką..

GIMNAZIJOS GARBĖ 2018!

Šiandien Šėtos gimnazijoje vyko renginys – Gimnazijos garbė 2018! Buvo pareikštos padėkos ir apdovanoti mokiniai už puikų gimnazijos lankymą bei puikų mokymąsi 2017–2018 m. m.; akademinius pasiekimus olimpiadose bei konkursuose; už šalies..

TREČIOKŲ KELIONĖ PO LIETUVOS ETNOGRAFINIUS REGIONUS

Saulėtą ir šiltą gegužės 27-osios rytą trečios klasės mokiniai išsirengė į kelionę po Lietuvos etnografinius regionus Liaudies buities muziejuje – Rumšiškėse. Autobusu pasiekę senąją Kauno perkėlą persėdome į laivą. Kelionė tęs..

KELIONĖ Į ZOOLOGIJOS SODĄ

Zoologijos sodas – tai galimybė pažinti retus ir nykstančias gyvūnus, mus supantį pasaulį. Todėl gegužės 25 dieną 1 klasės mokiniai lankėsi Kauno zoologijos sode. Čia susipažino su zoologijos sodo paukščių ir gyvūnų įvairove. Važiuo..

XX JAUNŲJŲ ŠAULIŲ SPORTO ŽAIDYNĖS

Mes, jaunieji šauliai, aš – Vaiva Jasaitė ir Domantas Kartanas – gegužės 24-27 dienomis dalyvavome jaunųjų šaulių žaidynėse šalia Palangos miesto, Monciškių miestelyje esančioje stovyklavietėje ,,Raganė”. Gegužės 24 dieną..

METAI GIMNAZIJAI

MOKYTOJAI