ADVENTO POPIETĖ

Kaip greitai apsisuka metų ratas. Ir vėl keliaujame į laukimo laikotarpį, vadinamą adventu. Pasikvietę  kunigą Kazimierą, mažieji ugdytiniai kartu su tėveliais, močiute bei jaunesniaisiais broliais ir sesėmis, klausėsi pasakojimo, diskutavo ..

VIKTORINA-PROTMŪŠIS – „AIDS: GERIAU ŽINOTI 18“

Kasmet Gruodžio 1-ąją pažymima Pasaulinė AIDS diena, kuri pasaulyje šiemet minima jau 30-ąjį kartą.  Šių metų Pasaulinės AIDS dienos kampanijos šūkis „Gyvenk pozityviai ̶  žinok savo būklę dėl ŽIV“. Šiuo šūkiu visuomenė ra..

MES – PASAULIS KALĖDOS

Gruodžio 1 d. Šėtos gimnazijos vaikų popchoras „Obuoliukai“ su vadove, muzikos mokytoja Daiva Makutiene dalyvavo VI respublikiniame vaikų ir jaunimo menų festivalyje MES – PASAULIS KALĖDOS, kuris vyko Vilniuje, pramogų banko salėje „Vakar..

PENKTOKŲ EKSKURSIJA KAUNE

Lapkričio 29 dieną 5 klasės mokiniai ekskursijai pasirinko Kauno miestą. Jame aplankė IX fortą, dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Išgyventi tremtyje“. Edukacinis užsiėmimas buvo apie priverstinį Lietuvos prijungimą prie Sovietų sąjungos,..

SVEČIUOSE PAS SENELIUS…

Adventas – krikščionių religijoje laikotarpis, pažymintis laiką iki Jėzaus gimimo. Tai laikas, skirtas pabendrauti su artimaisiais, su visais susitaikyti, susikaupti, skleisti ramybę ir gerumą. Daugelis šio meto tradicijų atkeliavo iš ..