Antrokai eksperimentuoja, tyrinėja ir mokosi

Vaikai yra be galo smalsūs, jiems įdomu viskas, ko jie dar nežino arba nėra patyrę. Nuobodžiais ar jiems nesuprantamais metodais, sausa vadovėlio medžiaga sudominti sunkoka. Per pasaulio pažinimo pamokas mums pagelbėja įvairių tyrimų ir bandy..

Nuotraukose knygos įvairiam amžiui ir skoniui :)

Gražiausių metų švenčių  žiemos atostogų metu, kai namai prisipildo eglių spyglių, pyragų ir…knygų aromatais! Tai pats geriausias laikas įdomioms istorijoms! Nuotraukose knygos įvairiam amžiui ir skoniui 🙂 Kviečiu išsirinkti ir ..

Kalėdos bus ir jos jau ne už kalnų!

Kalėdos bus ir jos jau ne už kalnų! Nesvarbu, kad Gimnazija tuštoka ir ten nesigirdi vaikų klegesio , kaip ir kiekvienais metais prieš Kalėdas pasipuošėme jų rūbu. Viliamės, kad šiais metais dar tikrai susitiksime . Pasigrožėkite.