MATEMATIKA APLINK MUS

Šėtos gimnazijos 7-8 kl. mokiniai gegužės 30 d. dalyvavo projekto „Matematika – laimėtojų mokslas“ renginyje ,,Matematika aplink mus“. Pasiskirstę į draugiškas grupes ir ,,tapę“ turistais, verslininkais, analitikais, ūkininkais, archi..

GEGUŽĖS 31 D. PASAULINĖ DIENA BE TABAKO

Kasmet gegužės 31-ąją Pasaulio sveikatos organizacija ir jos partneriai mini Pasaulinę dieną be tabako. Jos metu atkreipiamas visuomenės dėmesys į rūkymo žalą sveikatai bei kitas su tabako ir tabako gaminių vartojimu susijusias rizikas, taip ..

PIRMOKAI KAUNE

Kauno pilį, senamiestį, Rotušę, apžiūrėjome pro autobuso langą. Nenorėjome sušlapti, nes miestas pasitiko kartu su lietumi. Curiosity edukaciniame pramogų centre vaikų laukė daugybė skirtingų pažinimo erdvių: garsų pažinimo, spalvų, ga..

KVIEČIA BŪSIMUS PIRMOKUS

Gimnazijoje birželio 11-13 dienomis 8.00-11.00 val.  VASAROS MOKYKLĖLĖ KVIEČIA BŪSIMUS PIRMOKUS. Jūsų lauks mokytoja Danguolė

IŠVYKA Į ANYKŠČIUS

Gegužės 23 dieną ketvirtos klasės mokiniai vyko į mokomąją-pažintinę ekskursiją po Anykščių kraštą. Pirmiausiai aplankė rašytojo J. Biliūno gimtajame kaime įsikūrusį Arklio muziejų – vienintelį Pabaltijo šalyse, kur arklio ir žm..

ŽAIDYNĖS-FESTIVALIS ,,SPORTAS VISIEMS“

LŠS Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės jaunųjų šaulių komanda antri metai iš eilės iškovojo pirmąją vietą Palangoje vykusiose LŠS jaunųjų šaulių žaidynėse-festivalyje ,,Sportas visiems“. Karinio orientavimosi rungtyje komand..

ANTROKŲ KELIONĖ Į ŠIAULIUS

Šiltą gegužės rytą antrokai išsiruošė į kelionę. Kelionės tikslas buvo aplankyti vieną didžiausių Lietuvos miestų – Šiaulius. Pirmiausia aplankėme Katinų muziejų, kuris jau daugiau kaip 20 metų visame pasaulyje garsina Šiaulių mie..