Susitikimai su skaitytojais

Artėja rudens atostogos, o Gimnazijos bibliotekos lentynose dar daug įdomių knygų, laukiančių savo skaitytojo. Todėl pastarąją savaitę ir buvo organizuoti pokalbiai – diskusijos su mokiniais. Su mažaisiais pirmokais, būsimais skaitytojai..

TĖVELIŲ IR MOKINIŲ DĖMESIUI

TĖVELIŲ IR MOKINIŲ DĖMESIUI, Vyriausybė pritarė, kad nuo spalio 26 d. iki lapkričio 6 d. dviem savaitėms bendrojo ugdymo mokyklose 5–IV klasių mokiniams skelbiama kontaktinio ugdymo pauzė: kaip įprasta, mokiniai vieną savaitę atostogaus, o ..

Vokiečių kalbos diena

Vokiečių kalbos diena Spalio 21 d. Šėtos gimnazija prisijungė prie Goehte instituto iniciatyvos paminėti vokiečių kalbos dieną. I ir II gimnazinių klasių mokiniai sužinojo apie „zero waste“ judėjimą, diskutavo tvarumo tema. Mokiniai suk..

Projekto veikla „Išsigelbėk per 30 sekundžių“

Kėdainių rajono visuomenės sveikatos biuras organizuoja projektą „Išsigelbėk per 30 sekundžių“. Šio projekto tikslas – suteikti mokiniams teorinių ir praktinių žinių, ką būtina daryti, įvykus nelaimei. Prie šio projekto veiklų pris..

Sveikatinimo dienos akimirkos

Spalio 14 d.  1-4 ir 5-III klasių  mokiniai dalyvavo netradicinėje sveikatinimo dienoje. 5-III kl. mokiniai savo dalykines žinias ir įgūdžius tobulino 5 veiklose: ,,Dienos receptų knyga“, ,,Sveikas maistas – sveikas vaikas“, ,,Ruden..