NUOTOLINIS MOKYMASIS GIMNAZIJOJE

Gerb. Gimnazijos bendruomene, Nuo kovo 30 d. iki birželio 16 d. Gimnazijoje yra skelbiamas karantinas, pamokų pradžia 8.00 val. Visa aktuali informacija, susijusi su nuotoliniu mokymu(si) karantino laikotarpiu, yra talpinama Eduka dienyne. Kviečiame s..

UGDYMO PROCESAS PO 2020 M. GEGUŽĖS 31 D.

Gerbiama Gimnazijos bendruomene,  Informuojame, kad: 1-4 klasių, 5-8 klasių, I-III klasių mokiniai nuotoliniu būdu mokysis visą gegužės mėnesį. 2019–2020 mokslo metų pabaiga 1-4 klasių mokiniams – birželio 5 d., 5-8 klasių mokiniams, I-I..

INFORMACIJA APIE ARTĖJANČIĄ EGZAMINŲ SESIJĄ

Artėjant valstybinių brandos egzaminų sesijai dalijamės pagrindine informacija abiturientams, kaip vyks egzaminų sesija ir kokių pagrindinių saugumo reikalavimų bus laikomasi. Kviečiame mokyklas dalintis prie laiško prisegta informacija savo soc..

PAŽINTIS SU BŪSIMAISIAIS PIRMOKAIS