SKAITAU IR AUGU

2022-04-14 Šiandien, kai mūsų gyvenimai neatsiejami nuo spartaus tempo ir  informacinių technologijų, atrodo, sunku rasti laiko ramiai, sutelkus dėmesį … paskaityti knygą. Popierinę knygą. Klasėje tylu. Girdisi tik verčiami puslapiai. G..

Funkcinės civilinės saugos pratybos

2022-04-14 Kėdainių r. Šėtos gimnazijoje šiandien buvo organizuojamos funkcinės civilinės saugos pratybos, esant ekstremaliai situacijai. Pratybų metu saugiai evakuota visa Gimnazijos bendruomenė į Gimnazijoje esantį rūsį.

I vieta iš konkurso DZŪKIJOS ŽVAIGŽDUTĖS

2022-04-13 Dar viena džiugi žinia atskriejo iš XV tarptautinio virtualaus muzikos konkurso-festivalio DZŪKIJOS ŽVAIGŽDUTĖ, (Alytus). Konkurse dalyvavo ir muzikinį pasirodymą (video)  pristatė Šėtos gimnazijos 3 kl. ansamblis MES… Ansamb..

VU Chemijos ir geomokslų institute

2022-04-12  Ankstų balandžio 11–osios rytą II kl. mokiniai, lydimi mokytojų Ritos Lingienės ir Vaidos Klevinienės išvyko į Vilniaus Universiteto Chemijos ir Geomokslų fakultetą. Gimnazistus pasitiko ir su geologijos muziejaus gausia ekspozici..