DĖL LAIKINAI NUTRAUKIAMO UGDYMO PROCESO GIMNAZIJOJE

Vadovaudamasis Kėdainių r. Šėtos gimnazijos nuostatais, patvirtintais 2018 m. spalio 26 d. Kėdainių rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. TS-192 „Dėl Kėdainių r. Šėtos gimnazijos nuostatų patvirtinimo“, 2017-2018 m. m. ir 2018-2019 m...

EKSKURSIJA Į VILNIAUS ORO UOSTĄ

Birželio 18d. II gimnazinės klasės mokiniai buvo išvykę į Vilnių. Buvo organizuota ekskursija po Vilniaus oro uostą. Ekskursijos metu pamatėme keleiviams dažnai nepasiekiamas, atidžiai saugomas oro uosto vietas, iš arti stebėjome kylančius i..

MATEMATIKA – LAIMĖTOJŲ MOKSLAS“

Baigiantis mokslo metams, birželio 12 dieną, Šėtos gimnazijoje vyko paskutinis projekto 7 – 8 klasėse „Matematika – laimėtojų mokslas“ konkursas, kurį taip ir pavadinome: „Matematika – laimėtojų mokslas“. Šiame konkurse dalyvavo 6..

ATSIMINIMAI, KURIE PALIEČIA KIEKVIENO ŠIRDĮ

Birželio 14-oji – mūsų tautos išgyvenimų ir skaudžių prisiminimų diena, kuri paliečia kiekvieno širdį. Netradicinė pamoka ,,Vaikų žaislai tremtyje“, skirta šiai dienai paminėti ir atsiminimų skaitymas vyko ir Šėtos gimnazijoje. Isto..