Kvadrato varžybos – I vieta

2022-11-11 KĖDAINIŲ R. ŠĖTOS GIMNAZIJOS KOMANDA 2022–2023 M.M. KĖDAINIŲ RAJONO MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ KAIMO VIETOVIŲ MOKYKLŲ KVADRATO VARŽYBOSE UŽĖMĖ – I VIETĄ

Pasidalijimas įgytomis žiniomis

2022-11-07 Matematikos mokytoja metodininkė Vaidutė Kleivienė dalyvavo Nacionalinės švietimo agentūros organizuotuose ES socialinio fondo ir LRV finansuotuose mokymuose „Matematikos mokytojų bendrųjų ir dalykinių kompetencijų tobulinimas“. ..

III klasės mokinių išvyka į Birštoną

2022-11-03  Spalio 25 dieną III klasės mokiniai ir jų klasės vadovė vyko į Birštoną, dalyvavo edukacijoje pagal kultūros paso programą „Edukacija elektromobiliu – Kunigaikščių medžioklės Birštono dvaro takais“. Užsiėmimas truk..

Helovino fiesta

2022-11-03 Helovino fiesta – taip norisi apibūdinti savaitę Gimnazijoje, prieš rudens atostogas. Gimnazijos mokinių tarybos iniciatyva, 1–4 kl. mokiniai dalyvavo šiurpaus plakato ,,Helovinas“ kūrime, 5–6 kl. mokiniai – kvadrato varžyb..