PROJEKTINIS – KŪRYBINIS DARBAS 7B KLASĖJE

7b klasės mokiniai per lietuvių kalbos ir literatūros pamokas baigę skaityti ir analizuoti Antuano de Sent Egziuperi kūrinį ,,Mažasis princas,“ dirbdami grupėse atliko projektinį – kūrybinį darbą ,,Draugystė.“ Naudodamiesi internetu mok..

KĖDAINIUOSE KALĖDOS ŪŽTELĖS KAIP REIKIANT

Į Kėdainius Kalėdos ūžte atūš ir papils gausybę renginių, atrakcijų ir pramogų. Visi skoniai, poreikiai ir norai bus patenkinti, o svajonės pildysis. Šeimas džiugins traukinukas, veiks Kalėdų paštas, Didžioji gatvė kvepės kava, savaitg..

ADVENTO RIMTY RANDAM VILTĮ…

„Pasitikėjimas ir tikėjimas atveria Viešpačiui duris veikti mūsų gyvenimuose“ (kun .R. Urbonas). Jo Sūnaus gimimo laukdami, žiūrėjome filmą, klausėmės kunigo Kazimiero pasakojimo apie Advento prasmę, pynėme ir puošėme vainikus, kartu ..

GALIM 2019

Šėtos gimnazijos vaikų popchoras OBUOLIUKAI (muzikos mokytoja Daiva Makutienė) ir šokių kolektyvas ŠYPSENĖLĖS (šokių mokytoja Rasa Pakienienė) lapkričio 30 d. dalyvavo Kėdainių rajono savivaldybės jaunųjų talentų baigiamajame koncerte &..

JAUNIMO SUSITIKIMO DIENA

Lapkričio 30 dieną mūsų gimnazijos mokinių grupelė dalyvavo Kauno arkivyskupijos jaunimo centro gimtadienyje. Renginyje girdėjome liudijimą, kuriuo dalinosi Karolis Lasys. Gian Luca Demarco skaitė paskaitą „Perkeičia vandenį“. Vėliau kiek..