VALENTINO DIENA KITAIP – „ŠIRDIES RITMU“

Grupelė Šėtos gimnazijos mokinių Valentino dieną šventė kitaip. Lankėsi Kauno arkivyskupijos organizuotame koncerte „Žalgirio“ arenoje. Koncerto tema – „Širdie ritmu“. Buvo kviečiama visų dalyvių širdis šokti vienu ritmu. Renginyj..

,,BALTUMO ŠVENTĖ 2019“

Vasario 9 d. Šėtos gimnazijos vaikų popchoras ,,Obuoliukai“ dalyvavo XIII respublikiniame dainos festivalyje ,,BALTUMO ŠVENTĖ 2019“, kuris vyko Kauno Žalgirio arenos amfiteatre. Festivalyje dalyvavo apie 700 dalyvių iš visos Lietuvos. Gera buv..

SĖKMĖ KONKURSE

Sausio mėnesį mūsų gimnazijoje vyko rusų kalbos atvirukų konkursas, kuriame mokiniai galėjo kurti atviruką rusų kalba, parašyti sveikinimą savo draugui, mamai, tėčiui ar sesei Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga. Kurdami atviruką pasikart..

GERA DALINTIS GERUMU

Sausio 29 dieną gimnazijos tarybos mokiniai lankėsi Kėdainiuose esančioje gyvūnų tarnyboje „Pifas“. Šios išvykos tikslas labai kilnus: už pinigėlius, surinktus per gimnazijoje organizuotas įvairias akcijas, nupirkti beglobiams gyvūnėliams..