KETVIRTOKŲ ATOSTOGOS PRASIDĖJO PAJŪRYJE

Tik gavę pradinės mokyklos baigimo pažymėjimus, ketvirtokai išvažiavo į pajūrį. -Valio! Atostogos! Jūra! – aidėjo pakrantė nuo linksmų balsų. Visi braidė dar šaltame jūros vandenyje, taškėsi, statė pilis, kartu palydėjo saulę, ..

VASAROS MOKYKLĖLĖ

Birželio 4 ir 5 dienomis gimnazijoje klegėjo būsimi pirmokai. Vaikai susipažino su mokytoja, su gimnazija, su taisyklėmis ir reikalavimais. Mokytoja susipažino su būsimais pirmokais ir jų tėveliais, išsiaiškino vaikų šnekamosios ir rašomosio..

VYKSTA REMONTO DARBAI

Džiaugdamiesi pranešame, kad Kėdainių rajono savivaldybės dėka Gimnazija nuo šių metų rugsėjo 1 d. pasitiks jau visomis suremontuotomis klasėmis. Šiuo metu vyksta remonto darbai chemijos, technologijų, tikybos kabinetuose. Naujuose ir jaukiuo..

AKCIJA ,, OBUOLYS VIETOJ CIGARETĖS‘‘

Š. m. gegužės 31 d. Gimnazija prisijungė prie Kėdainių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro inicijuotos akcijos ,,Obuolys vietoj cigaretės“. Ši akcija skirta paminėti Pasaulinę dieną be tabako (gegužės 31 d.). Akcijos metu Gimna..

REFORMACIJOS ŽENKLAI KĖDAINIUOSE

Nuo XVI amžiaus vidurio Kėdainiai tapo protestantizmo sklidimo židiniu Lietuvoje, nes miesto savininkės Onos Radvilaitės Kiškienės iniciatyva iš katalikų buvo atimta Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčia ir 78-erius metus ji priklausė reformatams. X..

UŽSIĖMIMAS: ,,ĮDOMIOJI ANATOMIJA‘‘

Kad ir po pamokų galima mokytis ir dar linksmai, tuo įsitikino ir penktos klasės mokiniai, kurie laisvu laiku po pamokų domėjosi anatomija, dėliojo muliažą ,,žmogaus anatomija‘‘, dėliodami kiekvieną organą ir bandydami atspėti, kur jo vie..

METAI GIMNAZIJAI

MOKYTOJAI