Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

POPIETĖ „PASITINKAM VASARĄ“

Saulėtą, šviesią paskutinę mokslo metų dieną ugdytiniai keliavo į vasarą. Išpuoštoje gėlėmis ir balionais salėje dalyvavo fotosesijoje, vasaros svajones piešė ant asfalto ir įvardino. Visi kartu, pasitelkę savo fantaziją, kūrė pasaką..

GIMNAZIJOS GARBĖ 2018!

Šiandien Šėtos gimnazijoje vyko renginys – Gimnazijos garbė 2018! Buvo pareikštos padėkos ir apdovanoti mokiniai už puikų gimnazijos lankymą bei puikų mokymąsi 2017–2018 m. m.; akademinius pasiekimus olimpiadose bei konkursuose; už šalies..

TREČIOKŲ KELIONĖ PO LIETUVOS ETNOGRAFINIUS REGIONUS

Saulėtą ir šiltą gegužės 27-osios rytą trečios klasės mokiniai išsirengė į kelionę po Lietuvos etnografinius regionus Liaudies buities muziejuje – Rumšiškėse. Autobusu pasiekę senąją Kauno perkėlą persėdome į laivą. Kelionė tęs..

KELIONĖ Į ZOOLOGIJOS SODĄ

Zoologijos sodas – tai galimybė pažinti retus ir nykstančias gyvūnus, mus supantį pasaulį. Todėl gegužės 25 dieną 1 klasės mokiniai lankėsi Kauno zoologijos sode. Čia susipažino su zoologijos sodo paukščių ir gyvūnų įvairove. Važiuo..

XX JAUNŲJŲ ŠAULIŲ SPORTO ŽAIDYNĖS

Mes, jaunieji šauliai, aš – Vaiva Jasaitė ir Domantas Kartanas – gegužės 24-27 dienomis dalyvavome jaunųjų šaulių žaidynėse šalia Palangos miesto, Monciškių miestelyje esančioje stovyklavietėje ,,Raganė”. Gegužės 24 dieną..

counter Img
302

MOKINIAI GIMNAZIJOJE

counter Img
68

LAIDOS PABAIGĖ GIMNAZIJĄ

counter Img
99

METAI GIMNAZIJAI

counter Img
43

MOKYTOJAI