Saugus vaikas – sveikas ir laimingas vaikas

2022-06-01 Tarptautinės vaikų ginimo dienos išvakarėse 1-4 kl. mokiniai dalyvavo renginyje BŪK SAUGUS 2022, kuris vyko Kėdainių mieste, Vytauto parke. Mokiniai iš renginio sugrįžo kupini naujų žinių ir patirčių bei teigiamų emocijų. Esame..

Iš konkurso su III vieta

2022-05-27 Gegužės 27 d. Šėtos gimnazijos, Kėdainių r. vaikų popchoras OBUOLIUKAI ir solistė Liepa Germanavičiūtė dalyvavo I respublikiniame vaikų muzikos festivalyje-konkurse „Muzikinė dėžutė“, kuris vyko Radviliškio kultūros centre..

Konkurse SPINDULĖLIS

2022-05-21   Gegužės 21 d. Kėdainių r. Šėtos gimnazijos solistė Liepa Germanavičiūtė dalyvavo XXI šalies vaikų ir jaunimo popchorų, ansamblių ir solistų festivalyje-konkurse SPINDULĖLIS, kuris vyko Raguvos miestelyje, Panevėžio rajo..

Ketvirtokų edukacijos

2022-05-19 Gegužės 19 d. mūsų gimnazijos ketvirtokai dalyvavo dvejose edukacijose. Abu užsiėmimai vyko gimnazijoje. Pirmąją edukaciją vedė mūsų gimnazijos biologijos mokyta Vaida Klevinienė. Ji mokiniams ne tik papasakojo, bet ir parodė, kai..

Pirmokų išvyka

2022-05-17 Gegužės 17 dieną pirmokai vyko į Kauną. Mokiniai lankėsi Curiocity pramogų centre. Iš pradžių mokiniai turėjo trumpą edukacinę pamokėlę „Pirmieji žingsniai mėnulyje“, kurios metu susipažino su jau atrastais dangaus kūnais..

Nėra didesnio man skanėsto už knygą

Gegužės mėn. Gimnazijos skaitykloje vyko popietės – viktorinos „Nėra didesnio man skanėsto už knygą…“. Trečiokų ir pirmokų komandos atliko įvairias užduotis, minė mįsles, komandų kapitonai pelnė taškus „takelio“ rungt..