AKCIJA DAROM 2019

Balandžio 12 d. Šėtos gimnazijos bendruomenės nariai dalyvavo kasmetinėje švarinimosi akcijoje ,,DAROM 2019”. Akcijos tikslas – skatinti Šėtos bendruomenės ekologišką mąstymą, pilietiškumą, socialinį aktyvumą. Atkreipiamas bendruomen..

„TAPK STUDENTU – VIENOS DIENOS IŠŠŪKIS!“

Kvietimas į renginį mokiniams, kurie domisi socialiniais mokslais arba socialiniu darbu LSMU Visuomenės fakulteto Bioetikos katedros programa „SOCIALINIS DARBAS MEDICINOJE“ KVIEČIA į renginį moksleivius (11-12 kl.) „Tapk studentu – vieno..

,,GALIMYBIŲ ŽAIDYNĖS”

Balandžio 5-7 dienomis vyko Pavasario forumas ,,Galimybių žaidynės” į kurias vyko mūsų dvi tarybos narės Simona ir Reda. Šio forumo dalyviai turėjo progą išklausyti net trijų pranešimų, sudalyvauti keturiose darbo grupelėse, aktyviai dal..

PASINERK Į POZITYVIOS ENERGIJOS SRAUTĄ!

Tokiu tikslu 11 klasės mokiniai dalyvavo „VIBELIFT“ renginyje antrus metus iš eilės. „VIBELIFT“ – jau trečius metus iš eilės vykstantis festivalis jaunimui Vilniuje- ,,Siemens“ arenoje, kuriame mūsų gimnazijos mokiniai klausėsi žymi..

ŽODIS IR VAIZDAS – KNYGOS DIENA GIMNAZIJOJE

Šiandien Gimnazijoje vykusi Knygos diena išsiskyrė veiklų įvairove visose klasėse. Veiklos buvo organizuojamos atsižvelgiant į mokinių amžių, gebėjimus ir polinkius. Pradinių klasių mokiniams dalyvauti renginyje buvo smagu, nes jų laukė pa..