Naujienos mūsų jauniausiems

Šiandien mus pasiekė žinia, kad LR Žemės ūkio ministras savo lapkričio 4 dienos įsakymu patvirtino mokyklų, dalyvaujančių pažintinėje žuvininkystės programoje „Išauginta Europos Sąjungoje“, sąrašą. Mes rengėme paraišką dėl prad..

PIRMOKAI NORI ŽINOTI

Visi pirmos klasės mokiniai lanko būrelį „Noriu žinoti“. Užsiėmimų veiklos principas – „Stebiu, tyrinėju, atrandu“. Atlikdami įdomią tiriamąją veiklą (stebėjimus, bandymus, eksperimentus ir kt.), vaikai mokosi iškelti klausimu..

Informacija dėl izoliacijos/saviizoliacijos

Skirkite šiam laiškui laiko, jeigu abejojate dėl izoliacijos/saviizoliacijos  ir tiesiog elgesio, kai aplink yra sergančių. Būkite saugūs. Naujos izoliacijos sąlygos apibrėžtos iki smulkmenų: taisyklės galioja ir šeimos nariams Izoliuojantis..