GRUODŽIO MĖNESIO PREVENCINĖS PROGRAMOS 5-8 KLASĖMS VEIKLA

Vykdant prevencinę programą 5 – 8 klasių mokiniams gruodžio mėnesį mokiniams buvo organizuojamos paskaitos tema: ,,Vaiko saugumas internete“. Veiklos tikslas – atkreipti vaikų  dėmesį į saugumo problemas internete ir jų sprendimo būdus.

Užsiėmimų metu mokiniai buvo supažindinti su asmens tapatybės vagystės, elektroninių patyčių, įsilaužimo, romantinių santykių-viliojimo internetu ir kitais pavojais, kokios gali būti pasekmės ir ką daryti atsitikus tokioms situacijoms. Mokiniams buvo demonstruojami ir aptariami mokomieji filmai: ,,Papildymas“, ,,Justas“, ,,Žvaigždė“. Mokiniai praktines užduotis atliko viktorinoje „Kurkime saugų bendravimą internete“ pateiktose situacijose. Diskutuodami mokiniai ieškojo sprendimo, kaip internete elgtis saugiai.

Socialinė pedagogė Ilona Jakienė

Psichologė Austėja Kaubrytė

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????