IŠVYKA Į KĖDAINIŲ VETERINARIJOS KLINIKĄ UAB „VIVERUS”

Balandžio 13 dieną Šėtos gimnazijos mokiniai lankėsi Kėdainių veterinarijos klinikoje UAB ,,Viverus”. Klinikoje dirba 4 moterys. Jos supažindino su veterinaro profesija, aprodė klinikos patalpas, papasakojo, kiek laiko ir kur reikia mokytis šios profesijos. Taip pat sužinojome apie klinikoje dabar besigydančius gyvūnus, jų ligas, apie gyvūnų priežiūrą, kokias operacijas yra atlikę ir kas kenkia augintiniams.  Mums parodė, kaip statoma lašelinė sistema šuniui, kaip šuo yra ruošiamas operacijai, kas gali atsitikti gyvūnui, jei žmogus juo nesirūpina. Turėjome galimybę pažaisti su klinikoje gyvenančiu šuneliu Mesiu ir katinu Hausu. Veterinarė papasakojo, kaip jie atsirado šioje klinikoje, kaip jais rūpinasi ir kokie jų įpročiai bei kaprizai.

Išvyka buvo įdomi, nes daug sužinojome apie veterinaro profesiją: kur galima ją įgyti ir kiek laiko studijuoti. Sužinojome, kaip reikėtų rūpintis savo augintiniais, kokiu maistu jų geriau nešerti.

IIa kl. mokinė Kamilė Kliokmanaitė