Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

KONKURSAS ,,MEILĖS KOORDINATĖS“

Dar praėjusiais metais Vytauto Didžiojo universiteto Katalikų teologijos fakultetas paskelbė respublikinį 9-12 klasių mokinių kūrybinių – mokslinių darbų konkursą ,,Meilės koordinatės“. Šio konkurso tikslas – skatinti vyresniųjų klasių mokinių atsakingą požiūrį į meilę, lytiškumą, santuoką ir padėti jiems priimti apgalvotus bei brandžius sprendimus. Pirmąkart šis konkursas įvyko 2013 metais , bet tik šiemet jame dalyvavo ir Šėtos gimnazija. Jai atstovavo mūsų mokyklos abiturientė Julija Kleivaitė, kurią ruošė vyresnioji etikos mokytoja Jovita Šulcienė. Gimnazistė pasirinko vieną iš pateiktų temų: ,,Meilė ir santuoka – sąjungininkai ar priešai?“ Būtent šia tema parašytas Julijos rašinys pateko į konkurso finalą, kuriame dalyvavo 15 geriausių darbų autoriai (iš 163 dalyvavusių moksleivių). Gimnazistė su mokytoja vyko i VDU KTF ir pristatė savo darbą finalistams bei komisijos nariams. Buvo išrinkti trys geriausieji, kuriuos apdovanojo piniginiais prizais. Deja, mūsų mokyklos atstovė nepateko į trejetą, bet jaučiasi laiminga, nes sugebėjo patekti į finalą ir sudominti komisijos narius.

Taigi, galiu pasidžiaugti, jog dalyvavau konkurse, patekau į finalą, įgijau patirties rašyti rašinius, kalbėti visai nepažįstamiems žmonėms, atsakyti į suktus komisijos narių klausimus.

 

Julija Kleivaitė, IV klasė

0c323b2158131924

 

DSC_0079(1)

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal