MENINIO SKAITYMO KONKURSAS

Poezija – visų pirma – svajonė, jausmas ir muzika, meilė ir neapykanta, apmaudas ir ilgesys, nuoširdus vaiko juokas ir mąstančio žmogaus sarkazmas, verksmas su ašarom ir ašaros be ašarų… Viskas, kas žmogiška. (Poetas Paulius Širvys)

Kiekvienais metais mūsų gimnazijoje vyksta 5-8 klasių meninio skaitymo konkursas. Jame gali dalyvauti visi norintys ir mylintys poeziją mokiniai – nuo penktoko iki aštuntoko.

Po šešių pamokų susirinko pasitempę ir šventiškai pasipuošę 5-6 klasių konkurso dalyviai.

Mokinių pasirinkti tekstai vertė įsiklausyti, įsijausti į žodžių skambesį, prasmę.

Visi – ir mokiniai, ir klausytojai, ir vertinimo komisija  buvo pakylėti.

Konkursas yra konkursas. Visi dalyviai pasirodė originaliai, bet teko išrinkti nugalėtojus, kurie atstovaus mūsų gimnazijai rajone.

Pirmosios vietos laimėtoja penktaklasė Orinta Kasparavičiūtė, antroji vieta atiteko taip pat penktos klasės mokinei Viktorijai Stanišauskaitei, o trečiąją vietą laimėjo šeštos klasės mokinė Simona Ivanovaitė. Mokines konkursui ruošė vyresniosios lietuvių kalbos mokytojos Vilma Grigienė ir Vida Petrosevičienė.

Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, o prizinių vietų laimėtojos gavo mūsų gimnazijos mokinių išleistą poezijos knygelę „Aš tai jaučiu“.

Vyresnioji lietuvių kalbos mokytoja Vilma Grigienė

20160129_142418