MOKYTOJŲ IR GIMNAZISTŲ RUNGTYNĖS

Šėtos gimnazijoje krepšinis itin populiarus, nes jau 34-tą kartą įvyko Mokytojų ir vaikinų rinktinių dvikova krepšinio aikštelėje. Šis renginys kasmet vyksta Mokytojo dienos proga, tad Mokytojai turi galimybę pademonstruoti savo patirtį, o gimnazistai – pakovoti su savo mokytojais ir, žinoma, siekti pergalės.

Kiekvienais metais keičiasi mokinių rinktinė, nes dažniausiai jos sudėtį sudaro III ir IV klasių mokiniai. Tačiau Mokytojų rinktinė visiems jau gerai pažįstama: kaip visad komandos priešakyje – kūno kultūros mokytojas Vladas Kiaulakis, visiems pažįstamas kaip lengvosios atletikos treneris; taip pat jau keliolika metų rungtyniauja Valdas Dirsė, informatikos mokytojas. Žinoma, prie rinktinės prisideda ir Aurimas Skinulis, ilgųjų distancijų bėgikas bei žmogaus saugos mokytojas. Kadangi mokytojų vyrų mūsų mokykloje nėra daug, tai rungtyniauja ir kiti darbuotojai.

Šiais metais Mokytojai nusileido Gimnazistams – 56-64, nors pirmąjį kėlinį sugebėjo laimėti trijų taškų persvara. Naudingiausiu šių rungtynių žaidėju tapo mokytojas Aurimas Skinulis, pelnęs net 30 taškų.

Mūsų mokykloje krepšinio salė niekad nebūna tuščia, dėl šios priežasties mokiniai ir visa mokyklos bendruomenė labai laukia įvairių rungtynių. Netolimoje ateityje planuojamos IV klasės ir Mokytojų kovos, taip pat Gimnazijos mokytojų (moterų) ir Gimnazijos merginų rinktinės kova bei  Kalėdinis šeimų turnyras.

Julija Kleivaitė,  IV klasė.

DSC_0157 DSC_0203 DSC_0207 DSC_0230 DSC_0322 DSC_0343 DSC_0570 DSC_0452 DSC_0448 DSC_0369