PROJEKTAS „MOKOMĖS PLAUKTI IR SAUGIAI ELGTIS VANDENYJE“

Mūsų gimnazijos 2 – 3 klasių mokiniai džiaugiasi turėdami galimybę tęsti dalyvavimą projekte „Mokomės plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“, kurio tikslas – sudaryti sąlygas mokiniams išmokti plaukti, saugiai elgtis vandenyje ir prie vandens, skatinti vaikų fizinį aktyvumą, stiprinti sveikatą ir gerinti jų fizinį pasiruošimą, padėti išsiugdyti gyvybiškai svarbius plaukimo įgūdžius. Viso to vaikai mokosi Kėdainių sporto centro baseine kiekvieną ketvirtadienį. Plaukimo užsiėmimai vyks iki mokslo metų pabaigos.

Štai ką apie plaukimo pamokas sako antrokai:

„Man smagu baseine, nes ten galima nardyti, plaukioti, daryti pratimus po vandeniu ir lenktyniauti (Kajus).

„Man patinka baseine, nes galiu išmokti plaukti“ (Urtė).

„Aš jau išmokau plaukti, nardyti ir išbūnu po vandeniu“ (Remigijus).

„Norėčiau kuo greičiau išmokti plaukti. Baseine karšta. Net 29 laipsniai šilumos! O man tai labai patinka“ (Silvija).

„Man patinka baseinas, nes galima išmokti plaukti, panerti po vandeniu ir daryti plūdurą“ (Aironas).

„Aš nemėgstu vandens ir man nemalonu, kai jis patenka į akis“ (Erestida).

‚Man patinka plaukti, nardyti ir plūduriuoti ant nugaros“ (Orestas).

„Man nebaisu, tik trūksta drąsos. Juk ten tik vanduo. Kitą kartą įlipsiu į vandenį be baimės“ (Andrius).

„Man labai patinka baseine. Kai pirmą sykį buvau, man buvo įdomu viską sužinoti“ (Gabrielė).

„Baseine man patinka, tik kartais blogai jaučiuosi, kai vandens patenka į akis“ (Daina).

„Man patinka baseine. Ten galima nardyti, maudytis, plaukioti. Iš pradžių darom pratimus, o tik po to lipam į vandenį“ (Rugilė).

„Man nepatinka važiuoti į baseiną, nes truputį baisoka. Gal vėliau man patiks?“ (Ugnė).

„Man ir mano draugams patinka baseine“ (Kamilė).

Mokytoja Zinaida Kleivienė