Respublikinė konferencija

2022-05-02

Balandžio 29 dieną 3 klasės mokiniai Arminas Juknys ir Arnas Kestenis dalyvavo respublikinėje priešmokyklinių grupių ir pradinių klasių nuotolinėje konferencijoje ,,Kur nuveš mus traukinys… Keliauju traukiniu po Lietuvą“. Kurios tikslas – skatinti aktyvų mokinių domėjimąsi kelionėmis traukiniu po Lietuvą, ugdyti pažinimo ir komunikavimo kompetencijas, kūrybinio bei tiriamojo darbo įgūdžius. Medžiagą konferencijai rinko visa trečiokų klasė: aplankė Kėdainių senamiestį, domėjosi jo atsiradimo istorija, spalvino ir piešė. Ir dar…Mūsų gimnazijos istorijos mokytojos Audronės Pečiulytės parengta metodinė priemonė ,,Atrandu ir spalvinu Kėdainius“ padėjo kūrybiškai pristatyti Kėdainius ir pakviesti visus aplankyti kunigaikščių Radvilų miestą. Puiki patirtis pradinių klasių mokiniams. Tiek dalyvauti ir pristatyti savo darbą, tiek išklausyti kitus. Konferencijoje be mūsų buvo dar 20 pranešimų.

3 klasės mokytoja Danguolė Zubieliauskienė