Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

SUKAITĘ, BET LAIMINGI

64391536_635542123589069_2699426046918262784_n

Pačią karščiausią šių metų dieną, kai termometro stulpelis pavėsyje kai kur pakilo iki 36oC, Gimnazijos septintokai išsiruošė į daugiau kaip prieš mėnesį suplanuotą kelionę į Druskininkus. Daugiausiai rūpesčių dar išvakarėse tiek klasės vadovei, tiek lydinčiai biologijos mokytojai Vaidai Klevinienei kėlė karštis: kelias visgi tolimas. Todėl jau iš anksto vaikai ne kartą buvo perspėti tinkamai pasiruošti kelionei.

Laimei, jokių nesklandumų nekilo, ir visa grupė sėkmingai pasiekė kelionės tikslą. Druskininkuose aplankėme Grūto, o po to vandens parką. Auklėtiniai su įdomumu stebėjo Grūto parko ekspozicijas, kadangi lig šiol tik istorijos vadovėliuose matė panašius dalykus. Juos stebino grandiozinės skulptūros, to laikmečio daiktai ir atributai. Smagiausia auklėtiniams buvo vandens parke, kuriame jie pramogavo net 3 val.! Na, o atsigavus, ir kelionė namo ne taip prailgo.

 

Klasės vadovė Vijolė Glebauskienė

 

Blog Attachment
Atgal