Tėvelių, mokytojų ir mokinių dėmesiui !!!

TĖVELIŲ IR MOKINIŲ DĖMESIUI,

2021 m. vasario 26 d.

Vadovaujantis Kėdainių r. Šėtos gimnazijos direktoriaus 2021-02-25 Įsk. Nr. V-22 ,,Dėl ugdymo(si) organizavimo nuotoliniu būdu“  kovo 1kovo 31 dienomis 1-IV klasių mokiniams ugdymas(sis) organizuojamas:

Šėtos gimnazijos skyriaus-Pagirių Adomo Jakšto daugiafunkcio centro ikimokyklinukams kovo 1 – kovo 31  dienomis ugdymas vyks nuotoliniu būdu.

1-4 pradinių klasių mokiniams kovo 1 – kovo 31 dienomis ugdymas vyks nuotoliniu būdu per Microsoft Office 365 Teams programą. Visos pamokos vyks sinchroniniu būdu, vadovautis pamokų tvarkaraščiu.

5–IV klasių mokiniams kovo 1 – kovo 31 dienomis ugdymas vyks nuotoliniu būdu per Microsoft Office 365 Teams programą.

5-IV klasių mokiniams kovo 1 – kovo 31 dienomis ne mažiau kaip 50 proc. nuotolinių pamokų vyks sinchroniniu būdu per Microsoft Office 365 Teams programą, vadovautis pamokų tvarkaraščiu.

Švietimo pagalba 1-IV klasių mokiniams kovo 1 – kovo 31 dienomis bus teikiama nuotoliniu būdu.

Mokiniams, kuriems reikalinga pagalba laikinai perduodant nuotolinio mokymosi laikotarpiui planšetinį kompiuterį, kreipiasi į klasės vadovą. Planšetiniai kompiuteriai bus perduodami tik pasirašius Skaitmeninės ir (ar) kompiuterinės įrangos perdavimo ir priėmimo aktą, kuriame numatyta besinaudojančių mokinių atstovų (tėvų, globėjų) atsakomybė, kad perimta įranga bus tinkamai naudojama.

Šėtos gimnazijos tvarkaraštį nuo 2021-01-25 rasite čia >>>.

Neformaliojo vaikų švietimo būrelių tvarkaraštį rasite čia >>>.

Daugiau apie nuotolinį mokymą(si) rasite čia >>>.

Blog Attachment
Atgal