2016 – 2017 M.M. LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ KAIMO VIETOVIŲ ZONINĖS VARŽYBOS

2016 lapkričio 19 dieną mūsų gimnazijos sporto salėje įvyko 2016-2017 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokinių zoninės varžybos, kuriose dėl teisės kovoti tarpzoninėse varžybose varžėsi aštuonios komandos- keturios mergaičių ir keturios berniukų. Puikiai sekėsi mūsų gimnazijos mergaitėms, kurios užtikrintai nugalėjo visas komandas ir iškovojo I vietą ir netrukus vyks į tarpzonines varžybas. II vietą iškovojo Kauno raj. Čekiškės gimnazijos, o III vietoje liko Raseinių r. Šiluvos gimnazijos komandos. Be apdovanojimų išvažiavo Panevėžio r. Velžio gimnazijos mergaičių komanda.

Kiek sunkiau sekėsi mūsų gimnazijos berniukų komandai, kuri nusileido Kauno r. Domeikavos gimnazijos berniukams ir liko II vietoje. III vietoje liko Panevėžio raj. Krekenavos gimnazija, na, o be apdovanojimų liko Raseinių r. Gylių daugiafunkcinis centras.

Komandą paruošė mokytojas metodininkas Vladas Kiaulakis.

dsc_1607 dsc_1609 dsc_1612 dsc_1641 dsc_1644