PARAMA GIMNAZIJAI

2023-03-03 (naujausia informacija)

GERBIAMI ŠĖTOS GIMNAZIJOS BENDRUOMENĖS NARIAI IR VISI, KURIE REMIATE IR (AR) NORĖTUMĖTE PAREMTI MŪSŲ GIMNAZIJĄ

Esame dėkingi už Jūsų skirtą paramą Šėtos gimnazijai. 2022 metais Jūsų parama sudarė –1837,48 Eur. Pagal susitarimą lėšas kaupiame mobilios scenos įsigijimui. Tai leistų gerinti Gimnazijos renginių kokybę.

1,2 proc. GPM skyrimas Gimnazijai užtruks tik kelias minutes, kol užpildysite prašymą elektroniniu būdu, tačiau rezultatas bus reikšmingas mokyklai, o Jūsų pajamos nuo to visiškai nepasikeis – nesumažės.

Tad prašytume iki šių metų gegužės 2 d. užpildyti Mokesčių inspekcijos formos FR0512 versiją 05.

FR0512 versijos 05 formą galite rasti ir užpildyti:

• pasinaudodami elektroninio deklaravimo sistema http://deklaravimas.vmi.lt;
  • per VMI mobiliąją programėlę, kurią galite atsisiųsti iš App Store ir Google play.

Gimnazijos rekvizitai:

Šėtos gimnazija, įmonės kodas 191020031

Kėdainių g. 1, LT-58131, Šėta. Tel. (8347) 35155, el. paštas: setosgimnazija@setosgimnazija.lt

Bankas AB SEB bankas LT39 7044 0600 0807 3773

Kilus bet kokiems neaiškumams, kreipkitės į savo vaiko klasės vadovą ar Gimnazijos vyriausiąją buhalterę Zitą Dailidėnienę Tel. Nr. 864086682, el. paštu: setosgimnazija@setosgimnazija.lt arba skambinkite Valstybinės mokesčių inspekcijos trumpuoju Tel. Nr. 1882.

Iš anksto dėkojame visiems, kurie skirsite 1,2 proc. pajamų mokesčio Šėtos gimnazijai, ir įsipareigojame, kad šios lėšos bus panaudotos efektyviai ir skaidriai bei tikimės Jūsų supratimo, jog pajamų mokesčio dalies parama, kurią Jūs galite skirti ugdymo įstaigai, yra labai svarbus indėlis užtikrinant didesnes mūsų vaikų galimybes ir gerinant ugdymo paslaugų kokybę.

Esame nuoširdžiai dėkingi už Jūsų paramą, už šviesą, kurios kaskart vis daugiau, kai tikslo siekiame kartu ir padedame įgyvendinti vieni kitų svajones.

Šėtos gimnazijos bendruomenės vardu, direktorius Mindaugas Danilevičius

2022-07-13

PADĖKA ŠĖTOS GIMNAZIJOS BENDRUOMENĖS NARIAMS

Mielieji,

Dėkojame visiems, kurie skyrėte 1,2 procentų pajamų mokesčio paramą Šėtos gimnazijai. Jūsų lėšos už 2022 m. gautą 1,2% paramą sudarė – 1837,48 Eur. Pagal susitarimą lėšas kaupiame mobilios scenos įsigijimui.

Esame nuoširdžiai dėkingi už visų Jūsų paramą!

2022-02-25

Esame dėkingi už Jūsų skirtą paramą Šėtos gimnazijai. 2021 metais Jūsų parama sudarė –1780,07 Eur. Šiuos pinigus, vykdydami savo įsipareigojimus, skyrėme įsigyjant tarnybinį automobilį DODGE GRAND CARAVAN (valstybinis Nr. JTE 889).

Kviečiame mokinių tėvelius, mokytojus, mokyklos darbuotojus ir visus neabejingus Gimnazijos gerovei ir šiemet 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio (toliau – GPM) skirti Šėtos gimnazijai. Lėšas planuojame kaupti (kelis metus), kad įsigytume mobiliąją sceną. Tai leistų gerinti Gimnazijos renginių kokybę.

Tad prašytume iki šių metų gegužės 2 d. užpildyti Mokesčių inspekcijos formos FR0512 versiją 04.

FR0512 versijos 04 formą galite rasti ir užpildyti:

• pasinaudodami elektroninio deklaravimo sistema http://deklaravimas.vmi.lt;

Gimnazijos rekvizitai:

Šėtos gimnazija, įmonės kodas 191020031

Bankas AB SEB bankas LT39 7044 0600 0807 3773

Kilus bet kokiems neaiškumams, kreipkitės į savo vaiko klasės vadovą ar Gimnazijos vyriausiąją buhalterę Zitą Dailidėnienę tel. Nr. 864086682, el. paštu: setosgimnazija@setosgimnazija.lt arba skambinkite Valstybinės mokesčių inspekcijos trumpuoju Tel. Nr. 1882.

Šėtos gimnazijos bendruomenės vardu, direktorius Mindaugas Danilevičius