gim_virselis1

MOKI ŽODĮ – ŽINAI KELIĄ

2021 m. kovo 18 d.

 

„Moki žodį – žinai kelią“

Tęsiamos suaugusiųjų švietimo projekto, finansuojamo Kėdainių r. savivaldybės, veiklos, kurios buvo nutrauktos dėl paskelbto karantino. Jau antradienį, kovo 23 dieną 15 val. 30 min. kviečiame į Gimnazijos chemijos kabinetą  tęsti anglų kalbos pamokų su vyr. anglų kalbos mokytoja Jurgita Tekunova. Užsiėmimai vyks iki 17 val.

I gr. mokosi: kovo 23, 24, 26, 30 dienomis;

II gr. mokosi: kovo 31 d. ir balandžio 2, 13, 14 dienomis.

Jei nedalyvavote pirmuosiuose užsiėmimuose, – ne bėda. Galite atvykti dabar.  Mūsų laukia 8 prasmingos popietės linksmoje draugijoje kartu su mokytoja.

Laukiame Jūsų.

Antanida Likšienė


2020 m. lapkričio 16 d.

PIRMASIS UŽSIĖMIMAS

Pradėtas vykdyti neformaliojo suaugusiųjų švietimo programos, finansuojamas Kėdainių rajono savivaldybės, projektas „Moki žodį – žinai kelią“.

Lapkričio 16 dieną 201 kabinete susirinko gimnazijos darbuotojai ir Šėtos gyventojai.

Užsienio kalbos (anglų) vyr. mokytoja Jurgita Tekunova pristatė mokymų programą ir paragino visus imtis mokymosi ne tik per užsiėmimus, bet ir savarankiškai. Projekto dalyviai patikino, kad jų susidomėjimas anglų kalba yra rimtas ir reikalingas jiems patiems dėl visokių priežasčių. Viena iš jų yra Erazmus+ programos projektai, kurie sudaro sąlygas Šėtoje bendrauti anglų kalba su užsieniečiais.

Neatvykusieji į pirmą pamoką, nebedelskite: kita pamoka – jau trečiadienį, O iš viso bus 10 pamokų.

Antanida Likšienė

Vaidos Rastauskaitės nuotraukoje:

Projekto dalyviai mokosi su medicininėmis kaukėmis – laikomės visų saugumo reikalavimų.

 


2020 m. lapkričio 12 d.

MOKI ŽODĮ – ŽINAI KELIĄ

Šėtos gimnazijoje startuoja Kėdainių r. savivaldybės neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programos finansuojamas projektas „Moki žodį – žinai kelią“. Projektas skirtas Šėtos seniūnijos gyventojų ir Šėtos gimnazijos darbuotojų anglų kalbos žinių ir įgūdžių tobulinimui. Projektas aktualus, nes gimnazija dalyvauja Erazmus+ programos projektuose, tenka daugeliui bendrauti su svečiais iš užsienio.
Nepraleiskime progos pasimokyti! Laikysimės visų saugumo reikalavimų.
Užsiėmimus – pamokas veda anglų kalbos vyr. mokytoja Jurgita Tekunova. Ji turi patirties mokydama tiek vaikus, tiek suaugusiuosius.
Pamokos vyks Šėtos gimnazijoje lapkričio 16, 23, 30 (pirmadienis), 18, 25 (trečiadienis) dienomis ir gruodžio 7, 14, (pirmadienis) 2, 9, 16 (trečiadienis) dienomis anglų kalbos klasėje ( kabineto Nr. 201) nuo 15.30 iki 17.00 val. Iš viso 20 akademinių val. ir 10 pamokų.
Kviečiame norinčius patobulinti savo anglų kalbos įgūdžius.
Registruojamės telefonu 8-650-52255.


Antanida Likšienė