

Gerbiami Tėvai, Pastaruoju metu viešoje erdvėje pasirodant įvairioms nerimą keliančioms žinioms apie konfliktus tarp mokinių kitose ugdymo įstaigose, kviečiame skirti daugiau dėmesio pokalbiams su savo vaikais apie jų savijautą, tarpusavio
Birželio 15 d. gimnazijoje vyko Mokytojų ratas, kurio metu mokytojai pristatė 2025 m. Erasmus+ mobilumuose įgytas patirtis, kompetencijas ir naujas idėjas, kurias jau taiko ugdymo procese. Mokytojos Jurgita ir Sandra
Šią vasarą Šėtos gimnazijoje vyks vaikų vasaros stovykla „Atrask Lietuvą žingsnis po žingsnio: pažintinių takų nuotykiai“. Stovyklos tema pasirinkta atsižvelgiant į vaikų smalsumą, domėjimąsi aplinka, norą keliauti, tyrinėti ir atrasti
Praėjus daugiau nei mėnesiui nuo atnaujintos mobiliųjų telefonų ir išmaniųjų įrenginių naudojimo tvarkos įgyvendinimo, galime pasidžiaugti pirmaisiais rezultatais. Didžioji dauguma mokinių atsakingai laikosi nustatytų susitarimų. Pastebime, kad telefonų naudojimo ribojimas
Besibaigiant mokslo metams antros klasės mokiniai keliavo į Kauną. Prisiminė visuomeninio ugdymo, gamtos mokslų ir lietuvių kalbos pamokose sužinotus dalykus: Kauno miesto reikšmę Lietuvai, pilies istoriją, grožėjosi didžiausių šalies upių
-
1 pamoka
8.00-8.45
-
2 pamoka
8.55-9.40
-
Ilgoji pertrauka
20 min.
-
3 pamoka
10.00-10.45
-
Ilgoji pertrauka
35 min.
-
4 pamoka
11:20–12:05
-
5 pamoka
12:15–13:00
-
6 pamoka
13:10–13:55
-
7 pamoka
14:05–14:50
-
8 pamoka
15:00–15:45
-
PIRMADIENIS
8.00–16.45
-
ANTRADIENIS
8.00–16.45
-
TREČIADIENIS
8.00–16.45
-
KETVIRTADIENIS
8.00–16.45
-
PENKTADIENIS
8.00–15.30
-
PIETŲ PERTRAUKA
11.45–12.15
-
Pagirių Adomo Jakšto daugiafunkcis centras
Pirmadieniais–penktadieniais
7:00–15:30 -
Truskavos skyrius
Pirmadieniais–penktadieniais
7:00–16:00