El. Dienynas

APIE TAMO E. DIENYNĄ

TAMO e. dienynas  tai mokyklos valdymo sistema ir komunikacijos įrankis tarp mokytojų, tėvų ir mokinių, kurį šiuo metu aktyviai naudoja net 879 mokymo įstaigos ir daugiau kaip 530 000 nuolatinių naudotojų.

Naudojant TAMO e. dienyną mokyklos gali realiu laiku organizuoti ugdymo procesą. Pradedant pamokų tvarkaraščiais ar lankomumo fiksavimu iki visų būtiniausių ataskaitų automatinio generavimo, individualios moksleivių pažangos stebėjimo ar statistikos sekimo. Dienyno platformoje nuolat diegiamos naujos funkcijos, integruojami lyderiaujantys elektroninio švietimo sprendimai, tokie kaip „Microsoft“ ar „Google“. Integracijos su valstybiniais registrais („Mokinių registras“) užtikrina sklandų darbą bei naujausių duomenų valdymą.

TAMO e. dienynas tai pilnavertė sistema, kuri skirta viso mokymosi proceso kuravimui.